Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
L0RD

fantaro

Rekomendowane odpowiedzi

TwĂłj nick:L0RD
Nick oskarĹźonego:blizard czy fantaro jeden chuj
Data / Godzina / Mapa:dd2 17 : 55 22 wrzesnia 2016
Opis sytuacji:daje mi bany pajac np ze stalem na respie powiedzialem ze on sam stoi i powod banow "odrob lekcje" "naucz sie " " pa "" ten ostatni ban to za to ze kazalem mu isc na rusztowanie bo on mi kaze odrabiac lekcje hahahaha ty poredo
SS / Demko / Wycinek z konsoli:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You are banned from this Server!
[AMXBans] There are 1 hour , 1 minute and 52 seconds left of your ban.
[AMXBans] Banned Nickname : L0RD
[AMXBans] Reason : ' pa '
[AMXBans] You can complain about your ban @ CS-Arena.eu
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_ID_LAN '
[AMXBans] Your IP : ' 178.43.62.178 '
[AMXBans] =======================================
IP / Steam_ID:178.43.62.178

prosze o skrocenie bana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt go nie skrĂłci , bo naĹoĹźÄ dĹuĹźszego .  MyĹlisz, Ĺźe jesteĹ fajny jak sobie kogoĹ wyzywasz przez kable ... .

Napinaczu !!!

Wystarczy wejĹÄ w bans`a i zobaczyÄ dostaĹ raz siÄ nie nauczyĹ , 2 to samo , a teraz 3 . Nie jestem jego kolegom i niech siÄ nauczy .

Ĺťe, jakoĹ odzywaÄ siÄ trzeba .

Patrz Cie jaki bĹazen na pw mi wysĹaĹ :P !!!!

napinaczu !!!

ty kurwo jebana wypierdalaj kurwo mi stad sciero warszawsko masz jaja to na mikro pogadaj a nie banujesz ty kurwo jebana

Szybka odpowiedĹş

photo-thumb-4665.jpg?_r=1470144917

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i nigdy nie bedziesz tylko banowac umiesz tego kogo nie trzeba kucaj dalej i kamp na respie menelu warszawski jakbym spotkal zabil bym takie zero boze . jestes kozak bo masz admina to taki figo fago tak pajacu dla mnie nie istniejesz sam piszesz i zaczepiasz dajesz bany za nic lepiej pod biorko tak jak zawsze to robisz i pysk zeby w zeby nie dostac

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a po 2 wyzwalem Cie ? bo nie sadze wmawiac to mozesz sobie kazalem ci isc na rusztowanie wiec morda w kubel i juz cie nie ma cwaniak banuje za  nic boze zebym cie kiedyts spotkal o tym marze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to po co sam napinasz i dajesz bany odrob lekcje ? myslisz ze ojebales w zawodowce to jestes pan leszczu mozesz mi ciagnac

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wklejasz rozmowe z pw nie masz jaj odpowiedziec pecie slamazaro poskarz sie tu i lec do mamy

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Patrzac na twoje zachowanie LORD ban nie zostanie skrocony.

Bedziesz mial czas aby przemyslec swoje zachowanie.

Skarge oddalam. 

Ps. Fantaro jesli jego zachowanie sie nie zmieni na serwerze dopiero naloz bana tam na okres jaki zasluguje za wystepki na forum nie dajemy banow na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.