Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Ops!

Banery?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycje dodania Ĺźe tak powiem banerĂłw na końcu tematĂłw. ZauwaĹźyłem to na wielu serwerowniach więc czemu nie tu? W dziale "Grafika" było by np. "Zlecenie wykonane" w podaniach np. "Podanie przyjęte" itp. Załączam tu takie przykładowe proste banery wykonane prze ze mnie. JeĹźeli propozycja została by pozytywnie rozpatrzona moĹźna by było zlecić w dziale "Grafika" wykonanie takowych banerĂłw sam bym coś skleił, mamy grafika i ktoś inny moĹźe by coś takiego wykonał. :D Więc coś ciekawego by się znalazło zapewne. xD
Pozdrawiam. :D
Ps. Załączam tylko dwa bo więcej się nie mieści.

Podanie.png

Temat.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może i ładnie to wygląda ale czy na pewno jest potrzebne ? Ja jestem na nie.

Jeśli ten pomysł przejdzie to oczywiście grafikę wykonam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

KaĹźdy modelator umie napisac podanie przyjete/odrzucone więc nie wiem po co to, moĹźe i ładnie to wygląda ale to tylko zbędny szczegół 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie widze potrzeby aby mialo to zostac wprowadzone.

Kazdy potrafi napisac "Podanie Przyjete" / "Podanie Odrzucone" nie zajmuje to wiele czasu i nie sprawia klopotu.

Racja moze i jest to jakies urozmaicenie dla forum ale uwazam, ze jest ono calkowicie zbedne i jestem przeciwny co do tej propozycji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pomysł fajny pod kątem graficznym ale na nie ktĂłrych grafikę się usuwa serwerach gdzie moĹźna dodawać grafikę by otrzymać linki typu Kod IMG forĂłw i później wyjdzie co wyjdzie: "brak obrazka" czy coś w tym stylu. Druga rzeczą to wiele osĂłb juĹź to napisało kaĹźdy potrafi napisać takie powody,  ja teĹź jestem na nie. Większość jest na nie proszę ModeratorĂłw by to zamknęli gdyĹź wszyscy są przeciwni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.