Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Jarek XDD (L)

Steam z WH

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem czy ma coĹ..

Z tego urywka dema tylko 1 akcja byĹa dziwna. 

ZabiĹ tego pierwszego ktĂłry byĹ wystawiony normalna akcja.

A tego drugiego to juĹź po modelach leciaĹ.

Nie wiem, nie wiem.

Jedna akcja to trochÄ za maĹo.

Niech reszta UBT siÄ wypowie.

Jak dla mnie za maĹo dowodĂłw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://407307.hltv3.pukawka.pl/hltv-1609181700-css_inferno-1474210800-1474212000.zip

2:42 ogarniety w skanie :lol:

9:44 ?

12:49 teĹź dziwnie

12:58

18:34 na pewniaka ?

19:23 skad wiedział że siedzi na skrzynce tam ?

Ogólnie dziwny gość :) Momentami biega na pewniaka z celownikiem skierowanym w dół, tam gdzie kogoś słychać nie modeluje albo wcale nie słyszy (a dziwne bo często leci modelowo)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wcale nie :) .

http://407307.hltv3....-1474212000.zip

LECIEM !!!

2:49 - Model idealny

9:43 - TT wszedĹ drabinÄ na cicho ,ale owy gracz wyleciaĹ z drugiego Ĺrodka idealnie modelowo

12:48 - PowtĂłrka z akcji wymienionej wyĹźej , lecz byĹ w ' Ĺźelkach ' i od razu model na ' gniazdo '

17:08 - Gracz opisywany stoi ' gniazdo '  . CT leci z ' ĹÄcznika ' w stronÄ ' Ĺźelek ' strzelaĹ w niego , a CT przeskoczyĹ i skan idealny w CT stojÄcego na ' lordzie ' obok ' Ĺźelek '

19:22 - CT stoi skrzynia na ' banan ' , drugi CT przeskoczyĹ w stronÄ ' trĂłjkÄta / matrixa ' , ale strzaĹy na pierwszego CT sÄ idealne

Dla mnie samego gracz jest spalony .!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.