Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Atos

To moĹźe sprĂłbujemy.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Mateusz
2. Wiek: 19
3. Czy pełniłeś już funkcję grafika?: Tak
4. Na ile oceniasz swoje prace (1-10): Nie mi to oceniać :) 
5. Twoje przykładowe prace:

81958315561674527095.jpg

45681045782561145021.jpg

80351869892943156110.jpg

14658628199200377409.jpg
6. Jakiego/jakich programĂłw uĹźywasz?: Ps5
7. Dlaczego Ty?: Zauważyłem, że nie macie grafika to postanowiłem spróbować. Oraz już parę osób mnie namawiało. Od razu mówię, że jak by podanie zostało zaakceptowane to jestem wstanie wykonywać prace dopiero po szkole.
8. Kontakt: Forum lub fb (jeśli będzie ktoś potrzebował).

• Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK!

*Dawno nie było grafika

*Jego prace mi się podobają

*Pełnił już taką funkcję , więc jakieś tam doświadczenie ma w tym

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestes z nami krotko lecz twoje prace sa naprawde swietne. Pare zlecen wykonales i dales nam sie poznac od dobrej strony. Osobiscie naklanialem cie abys zlozyl to podanie i jestem zadowolony, ze zdecydowales sie na to. Na plus jest tez to, ze grafika aktualnie ani jednego nie mamy a jak wiadomo tez trudno o takiego. Mysle, ze nie tylko ja zakochalem sie w twoich pracach i nie tylko ja ci dam glos na TAK. Mam nadzieje, ze po otrzymaniu tej rangi dostaniesz jeszcze wiekszej motywacji aby bawic sie grafika i dzieki zleceniom w dziale "grafika" bedziesz mial okazje sie jeszcze podszkolic :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja rĂłwnieĹź jestem na Tak. Wiedziałam, Ĺźe złoĹźysz to podanko. :D Twoje prace bardzo mi się podobają. :) No i wydajesz się być ogarniętą osobą. Mam nadzieję, Ĺźe się nie mylę. :D 

No i grafik na pewno się przyda. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.