Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
brainbug

vip

Rekomendowane odpowiedzi

MyĹlÄ, Ĺźe to pomyĹka lucasa. "A co myĹlaĹeĹ Ĺźe jest doĹźywotnio? Na 30 dni wygraĹeĹ." milutki goĹÄ z niego ;) minÄĹo pĂłĹtora tygodnia chyba, Ĺźe ktoĹ uĹźywa jakiegoĹ innego kalendarza

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak oczywiĹcie:) juĹź wiem, Ĺźe lucas wyĹaczyĹ bo nie ogarnÄĹ, Ĺźe mam przedĹuĹźonego tylko teraz jest offline i czekam aĹź go wĹaczy bo innej opcji nie ma ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że to pomyłka lucasa. "A co myślałeś że jest dożywotnio? Na 30 dni wygrałeś." milutki gość z niego ;) minęło półtora tygodnia chyba, że ktoś używa jakiegoś innego kalendarza

A co masz nie miłego w tych słowach? Głupie pytania zadajesz bo vip został Ci dodany 14 sierpnia a dzisiaj mamy 15 września, czy to jest według Ciebie półtora tygodnia? Może Ty masz jakiś inny kalendarz?

Zadałeś takie pytanie:

dlaczego straciłem vipa na codmodzie ?

Czy w tym temacie jest coś wspomniane o Twoim ubzduranym resecie w tym miesiącu? http://cs-arena.eu/index.php?/topic/13654-informacj%C4%99-na-temat-serwera-cod-201lvl/

Ja Tu nic nie widzę więc jakiego Vipa na codzie mam Ci dodać? Może ci się serwery pomyliły?

Dam Ci radę, najpierw się zastanów czy oby na pewno o dobry serwer pytasz a potem pisz, że ja niby coś sobie pomyliłem. Bo wydaję mi się, że to Tobie się coś pomyliło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A Tobie czasem nie chodzi o serwer Go:Mod FFA? Przecież tylko tam grasz i tam ugrałeś vipa za top1
http://cs-arena.eu/index.php?/topic/14179-informacj%C4%99-na-temat-serwera-ffa/

Chyba, że chodzi o coś innego.

Jeśli chodzi o vipa na Go:Mod FFA, to wyjaśnię sprawę z Lucasem, bo najwyraźniej wprowadziłeś Go w błąd :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra racja źle serwer napisałem. Przepraszam. Więc chodzi mi o gomod. TAm został mni wyłaczony przedwczesnie

Został Ci wyłączony? Normalnie takich bredni to już dawno nie czytałem. Po pierwsze nawet nie wiesz na jakim serwerze zdobyleś tego Vipa a po drugie nie zgłosiłeś/przypomnialeś się o przedłużenie. To jest w Twoim interesie aby się przypomnieć a nie w moim.

Jeszcze na pw mi bedziesz pisał, że wina leży po obu stronach (śmiech). Wytłumaczę Ci teraz po krótce jak to wygląda, zglasasz się po vipa po czym ja go dodaje na 30 dni i on po tym czasie automatycznie się wyłącza a że Ty się nie przypomnialeś to tak też się stało. Następnym razem pilnuj sobie tego i nie wytykaj mi bezpodstawnie błędów. Temat zamykam i standardowo vipa załatwiamy na pw więc jeżeli go chcesz prześlij nick i haslo.

• Upvote 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.