Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!
Zdjęcie

vip

• Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   brainbug

brainbug

Początkujący

• Arenowicz
  • 33 postów

straciłęm miesięcznego vipa pisałem do lucasa i shoutboxie zero odzewu...

Tiger-Swat (15 wrzesień 2016 - 18:54):
jaki serwer?
Lucas (15 wrzesień 2016 - 21:58):
No własnie Tiger to jest dobre pytanie. Kolega chce vipa na codzie na którym nie było resetu :)

• 0

OFFLINE   rock'nrolla

rock'nrolla

bot?????

• Zasłużony
  • Inne:: Arenowicz
  • 1130 postów
A, miałeś jakieś setinfa w configu lub userconfigu. ... ?.
  • 0

A, kto umarł ten nie żyje ... .

331iqsp.jpg

MAM W DUPIE

CZY KTOŚ MNIE LUBI, CZY NIE LUBI

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ

MAM W DUPIE

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ...

OFFLINE   brainbug

brainbug

Początkujący

• Arenowicz
  • 33 postów

Myślę, że to pomyłka lucasa. "A co myślałeś że jest dożywotnio? Na 30 dni wygrałeś." milutki gość z niego ;) minęło półtora tygodnia chyba, że ktoś używa jakiegoś innego kalendarza

• 0

OFFLINE   rock'nrolla

rock'nrolla

bot?????

• Zasłużony
  • Inne:: Arenowicz
  • 1130 postów
A, nie masz nowego cfg ?

A, po drugie Multi osób zakupuje vipy i mógł być taki nie fart, że omyłkowo Tobie off vipa .
  • 0

A, kto umarł ten nie żyje ... .

331iqsp.jpg

MAM W DUPIE

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ

MAM W DUPIE

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ...

OFFLINE   brainbug

brainbug

Początkujący

• Arenowicz
  • 33 postów

Nie nie nie nic nie zmieniałem serwer codmod ;p

• 0

OFFLINE   Jarek XDD (L)

Jarek XDD (L)

Użytkownik

• Banned
  • 94 postów

próbowałeś wpisywać jeszcze raz setinfo _pw... ?

• 0

77739646646535894062.jpg

OFFLINE   brainbug

brainbug

Początkujący

• Arenowicz
  • 33 postów

Tak oczywiście:) już wiem, że lucas wyłaczył bo nie ogarnął, że mam przedłużonego tylko teraz jest offline i czekam aż go właczy bo innej opcji nie ma ;p

• 0

OFFLINE   Lucas

Lucas

Stały bywalec

• Leader
  • 2431 postów

Myślę, że to pomyłka lucasa. "A co myślałeś że jest dożywotnio? Na 30 dni wygrałeś." milutki gość z niego ;) minęło półtora tygodnia chyba, że ktoś używa jakiegoś innego kalendarza

A co masz nie miłego w tych słowach? Głupie pytania zadajesz bo vip został Ci dodany 14 sierpnia a dzisiaj mamy 15 września, czy to jest według Ciebie półtora tygodnia? Może Ty masz jakiś inny kalendarz?

Zadałeś takie pytanie:

dlaczego straciłem vipa na codmodzie ?

Czy w tym temacie jest coś wspomniane o Twoim ubzduranym resecie w tym miesiącu? http://cs-arena.eu/i...era-cod-201lvl/

Ja Tu nic nie widzę więc jakiego Vipa na codzie mam Ci dodać? Może ci się serwery pomyliły?

Dam Ci radę, najpierw się zastanów czy oby na pewno o dobry serwer pytasz a potem pisz, że ja niby coś sobie pomyliłem. Bo wydaję mi się, że to Tobie się coś pomyliło.

• 0

OFFLINE   ~As~

~As~

~Demon Areny~

• Head Admin
  • 791 postów

A Tobie czasem nie chodzi o serwer Go:Mod FFA? Przecież tylko tam grasz i tam ugrałeś vipa za top1
http://cs-arena.eu/i...at-serwera-ffa/

Chyba, że chodzi o coś innego.

Jeśli chodzi o vipa na Go:Mod FFA, to wyjaśnię sprawę z Lucasem, bo najwyraźniej wprowadziłeś Go w błąd :)

• 0

622160987f400942med.jpg

OFFLINE   brainbug

brainbug

Początkujący

• Arenowicz
  • 33 postów

Dobra racja źle serwer napisałem. Przepraszam. Więc chodzi mi o gomod. TAm został mni wyłaczony przedwczesnie

• 0

OFFLINE   Lucas

Lucas

Stały bywalec

• Leader
  • 2431 postów

Dobra racja źle serwer napisałem. Przepraszam. Więc chodzi mi o gomod. TAm został mni wyłaczony przedwczesnie

Został Ci wyłączony? Normalnie takich bredni to już dawno nie czytałem. Po pierwsze nawet nie wiesz na jakim serwerze zdobyleś tego Vipa a po drugie nie zgłosiłeś/przypomnialeś się o przedłużenie. To jest w Twoim interesie aby się przypomnieć a nie w moim.
Jeszcze na pw mi bedziesz pisał, że wina leży po obu stronach (śmiech). Wytłumaczę Ci teraz po krótce jak to wygląda, zglasasz się po vipa po czym ja go dodaje na 30 dni i on po tym czasie automatycznie się wyłącza a że Ty się nie przypomnialeś to tak też się stało. Następnym razem pilnuj sobie tego i nie wytykaj mi bezpodstawnie błędów. Temat zamykam i standardowo vipa załatwiamy na pw więc jeżeli go chcesz prześlij nick i haslo.
  • 2