Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!

ZBIÓRKA NA REKLAMĘ SERWERÓW!! WIĘCEJ INFORMACJI POD TYM LINKIEM: KLIK

Zdjęcie

Uwaga !!!

dd2

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   Rybak

Rybak

Zaawansowany

• VIP
  • 168 postów

Witam chciałbym podzielić się z wami moimi przemyśleniami i obserwacji a propos gry na DD2 ...

Zauważyłem w ostatnim czasie , że zgłaszacie np. odpał , nie dajecie nawet nicku i co ma , i jeszcze się dziwicie jak gra was 20 a czasami i lepiej , że czemu go nie banujesz przecież on ma WH , co to za admini itp...
Postawcie się w naszej sytuacji skąd my mamy wiedzieć kto ma to wh ?? jak piszecie samo "odpał"
A sprawdzić nawet tych 10 graczy to chwile trwa i macie pretensje , rozumiem jeszcze z aimem bo to łatwo wychwycić , ale WH to już nie jest takie Hop Siup jak sobie myślicie , czasami ludzie dobrze się z tym kryją...
Nie czytamy wam w myślach , ani nie jesteśmy komputerami , niech to do Was dotrze...
Dlatego moja propozycja to przy zgłaszaniu pisać ... nick oskarżonego i co go podejrzewacie!!! ,
np. Alah Agbar WH , lub 1000 500 100 900 Aim itd ...
Ja w ostatnich dniach starałem się o tym przypominać i to egzekwować !!!

Druga rzecz z podobnej beczki do pierwszej ... Czasami robicie taki spam na u@ , że nie da rady zarejestrować o co wam chodzi , pamiętajcie/weźcie pod uwagę , czasami ktoś mógł iść do WC , pali papierosa , ma telefon , je obiad , no dużo rzeczy , jest zapatrzony w grę bo został sam na 5 i chce ugrać , weźcie to pod uwagę ...

Trzecia rzecz , zauważyłem w ostatnim czasie poluzowanie się gry , w sensie nie granie na cele ( rozumiem , że chce się być w tym top15 i to jak najwyżej ) tylko typowa gra tylko na fragi , nawet nie chodzą do paki i nie kładą ... i to nie graczy którzy nie znają zasad przyjętych na serwerze , tylko graczy którzy grają , długo a nawet Adminów , nie będę wytykać palcem i pisał kto , bo nie zależy mi na tym ...

Czwarta rzecz , siedzenie na respie TT i okolicach powyżej 2;00 , temat wałkowany setki razy już ręce opadają , ludzie mają wywalone , Większość Adminów nawet tego nie egzekwuje , a jest to potrzebne bo zwiększa to dynamikę rozgrywki , ja rozumiem , trzeba czasami posiedzieć z tym AWP sprawdzić , żeby nie wejść gdzieś i nie padać jak muchy , bo to też nie ma sensu , ale kto gdzie z CT ( ilu na poszło na B ,  Z awp z respu TT , można ogarnąć w 20 sekund a nie 1 minutę ... Rozumiem też czasami pokrycie pleców bo paka poszła na B a wszystko siedzi na A i można ładnie powybijać , ale czasami jest to nagminne i przesadzone , grać ciągle tak samo...
Tak samo nie będę wytykać palcem i mówił kto bo nie po to piszę by kogoś zdenerwować itp...

Piąta rzecz i ostatnia jaką widzę , słownictwo , obrazy , kłótnie i żarty (Biorąc pod uwagę siebie jeszcze z przed miesiąca , niektórzy pamiętają na pewno mój słynny przecinek i żarty typu " Idę zw*lić ... itd.")
Nie będę hipokrytą , jeżeli powiem , że da się to wyeliminować do 0 , potrzeba tylko pracy i pokory...
Na prawdę niektórzy gracze przeginają i trzeba coś z tym robić , a nie jeszcze wchodzić z nimi w spory i robić awanturę na serwerze ... Bez kitu ja rozumiem , że większość nie ma tych 20 lat , wiem co się dzieje w szkołach , internecie itp. ( JEDNA WIELKA MASAKRA !!! BRAK SZACUNKU, PRYWATNOŚCI , ZASAD , NIC !!! MAŁPY K**WA ROSNĄ , do dołu z wapnem wpierd**ić i spokój by był )
Mówię czasami jest przesada z tymi rzeczami ...

To nie jest po to , żeby zrobić komuś na złość itp. Piszę to żeby było lepiej , bo na prawdę się poluzowało ...
Nie wiem co wy o tym myślicie... To są moje odczucia oparte na tym co widzę i słyszę , nie podoba mi się to i nie będę siedział cicho , pomimo , że liczę się z hejterami i z tym , że kilka osób może mnie nie lubić za prawdę ... Trudno takie czasy , mam to gdzieś :)

Na prawdę , aż się odechciewa grać na arenie ...

* FANTARO ZGADZAM SIĘ W 100 % z usunięciem , że Vip taki i sr*ki wchodzi na serwer ... Jest to doskonały pomysł , co do walki z Haxami / bo nie ukrywam , że od rozpoczęcia roku szkolnego to jest walka ..,
Też często zmieniam nicki , szczególnie gdy wchodzę banować Haxy , ale i tak się wyświetla , bo jak masz kupiona usługę vip na steam/ADMINA to nie ważne jaki nick zrobisz i tak widać ...
W moim odczuciu jak bym był haxem i wiek większości z nich , i zobaczył Vip wchodzi na serwer to bym se pomyślał :
"Trzeba Spier*alać bo mnie zaraz zbanują , albo wyłączę haksy i poczekam , aż vipy pójdą i się odpale znów..."

* Co do komendy , jest to genialna rzecz , dziękuję ci za nią :) I polecam każdemu voice_enable 0 + radar ustawiony na solid , bo transculent nie w każdym miejscu widać , a na prawdę jak ktoś ogarnia to prawie jak WH ...

* LOTUS odkąd mam steama , gram na wielu serwerach Polskich i zagranicznych i na prawdę , u nas jest tragedia , po za tym nie będę porównywał bo nie o to mi chodzi ... CHODZI MI O ARENĘ I ŻEBY BYŁO JAK NAJLEPIEJ !!!
A mam pewną misję wobec Areny w mojej głowie i zrobię wszystko póki jeszcze mogę i mam na to czas , żeby było jak najlepiej , a czas się kończy niestety ... pozostało parę dni ...

Użytkownik Rybak edytował ten post 13 wrzesień 2016 - 21:49

• 3

Ciężko Ci przekimać kiedy zmagasz się z demonem,
który Twoja głowę nazywa swoim domem,
słyszysz dziwne głosy które mówią blady posyp,
i jak dłużej ich posłuchasz to się same jeżą włosy.
Na ścianie tańczą światła, poznajesz nas, makabra,
zapraszam do tańca, głos samego diabla.
Upojony stresem płynącym po kablach,
dawno chyba zapomniałeś jaka jest śmiertelna dawka.

OFFLINE   rock'nrolla

rock'nrolla

bot?????

• Zasłużony
  • Inne:: Arenowicz
  • 1129 postów

Ja na pewno chciałbym usunąć wejście ADMINA i napis np. " VIP OLCIA wchodzi na server " . Bardzo dużo osób ucieka wtedy tych co mają WH / AB ... .

A, po drugie to ja gram na komendzie, którą Ci sam poleciłem i nie rozmawiałem na DD2 od ponad 2 miesięcy przez micro , bo jest tylko darcie mordy , wyzwiska itd . Ja to mam wywalone na komunikację z graczami , bo raczej 3/4 server nie mogę nazwać w ogóle graczem .

Ja co miesiąc bije pod innym nickiem topkę , ale wolałbym to ukryć , że wchodzi np . " Vip LAM wbija na server " ... .Po co to ?... .

• 3

A, kto umarł ten nie żyje ... .

331iqsp.jpg

MAM W DUPIE

CZY KTOŚ MNIE LUBI, CZY NIE LUBI

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ

MAM W DUPIE

CZY KTOŚ MNIE LUBI, CZY NIE LUBI

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ...

OFFLINE   LoTus_

LoTus_

Jem Ciacho :D

• Banned
  • 487 postów

To nie jest tylko tak na arenie. 
Wszędzie jest coś takiego więc nie ma co zwalać na tą jedną sieć. 

• 0

OFFLINE   gogol

gogol

Dużo pisze

• Moderator
  • Inne:: Multi Admin, VIP
  • 367 postów

W zasadzie to pierwsza kwestia - prośba skierowana jest do graczy, ale w sumie wychwytywanie cziterów to broszka adminów, a możliwość ich zgłaszania to przywilej, a nie obowiązek graczy, więc nawet samo napisanie nicku w jakimś stopniu pomaga w pracy adminom, bo wiedzą na kogo zwrócić szczególną uwagę. Wiadomo, najlepiej jakby wszystko było podane na tacy, ale trzeba doceniać to co mamy.

Druga rzecz - spam na u@ - jak sam piszesz, admin mógł być akurat afk itp. i nie zauważyć zgłoszenia, więc to chyba dobrze, że ktoś odświeża problem? Natomiast jeśli admin widzi co się dzieje, może po prostu poinformować o tym gracza, a w skrajnym przypadku wyrzucić go za spam/utrudnianie komunikacji.

Dalej przechodzimy do spraw, na które wpływ mają głównie admini - niewykonywanie celów mapy, kampienie na respie TT, obrazy - takie rzeczy musisz egzekwować bezpośrednio na serwerze - jak gracze będą widzieli, że ktoś jest karany za łamanie regulaminu, bądź sami będą tą osobą, to następnym razem może zachowają się inaczej, zgodnie z zasadami panującymi na serwerze. W inny sposób się tego nie wyzbędziesz, wszak nie odwiedziesz cziterów od oszukiwania pisząc prośby na forum.

A jeśli masz zastrzeżenia do innych adminów, napisz o tym w odpowiednim dziale.

* cóż za paradoks - ja od pół roku szukam rozwiązania problemu z komunikacją z graczami, tak, żeby po śmierci słyszeć co się dzieje na serwerze, a Wy po prostu wpisujecie komendę i jesteście głusi na wszelkie podpowiedzi, pytania, wątpliwości.  :P

• 2

For once I've played the game so hard,

that the play has died,

suffered more than madness,

than a player of you realizes...

OFFLINE   NoWay ツ

NoWay ツ

̶Z̶b̶a̶n̶o̶w̶a̶n̶y̶

• Moderator
  • Inne:: Multi Admin, Redaktor, VIP
  • 622 postów
Najbardziej popieram to żeby usunięte byl ten napisał "VIP OLCIA wchodzi na serwer" większość haxow ucieka wtedy :v
  • 0

post-6049-0-82260600-1489321708.gif

OFFLINE   **THE1957**

**THE1957**

Dużo pisze

• Admin [PaintBall]
  • Inne:: Admin [DD2], Redaktor, VIP
  • 377 postów

Też jestem za , żeby usunąć napis , że jakiś tam Vip wchodzi.

Po co komu wiedzieć kto ma vipa xD

• 1

htbyfjE.gif

OFFLINE   Atos

Atos

GRAFIK

• Grafik
  • Inne:: VIP
  • 219 postów

Jeśli się wbija na serwer to faktycznie jest niepotrzebne, że admin lub vip wbija. 

Co do spamu na u@ to admin powinien upomnieć ewentualnie po upomnieniu dać kicka.

Słownictwa nie ogarniesz, są gracze którzy się nie hamują wgl ale tak jest na wszystkich serwerach. Można wgrać moda który po prostu blokuje słownictwo ale jak ktoś będzie chciał coś wulgarnego napisać to po prostu oddzieli wyraz kropką.

Nie wykonywanie celów mapy to jest norma na wszystkich serwerach, każdy woli zdobyć fraga niż wykonać cele.  Można upominać ewentualnie dać kicka bo wielokrotnym nie wykonaniu celów. Bo przecież pół serwera nie zbanujesz.

Są to problemy które zawsze były, są i będą i na nie nikt nic nie poradzi.

• 0

81923690027645119857.jpg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users