Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Rybak

Propozycja :P

Rekomendowane odpowiedzi

nick:XxGodSpeedxX
serv:dd2

Siema , wiem Ĺźe nasz serwer dd2 to nie jest 4 fun itp.
Ale grałem sobie tak dzisiaj z Rumunami xD i zauwaĹźyłem fajną rzecz(przynajmniej mi się to podobało :P, tylko u nich to trochę była przesada xD, bo chyba mieli z sv_gravity 200 na VIP...)  ktĂłra , bardzo by urozmaiciła i ułatwiła grę na VIP , mogło by to teĹź przyciągnąć do kupna , bo to juĹź było by coś na prawdę konkretnego :D
Nie wiem czy to przejdzie raczej nie :) ... ale myślę , że nie jest to głupi pomysł , jeśli nie na DD2 to można to wrzucić na jakiś inny serwer , który jest bardziej 4 fun , a chodzi mi o to że :
Kto posiadałby VIPA , miałby minimalnie mniejsza sv_gravity , tak żeby mógł wskakiwać na skrzynki , takie które potrzeba drugiej osoby by podsadziła , nie jakieś skoki na cała mapę , tylko w sumie zaraz sprawdzę na condition zero i edytuje :)...

Myślę że jeżeli to by przeszło to taką nie przesadzoną i optymalną grawitacją jest sv_gravity 600 (DLA VIP)[JEST TO PRAKTYCZNIE NIE WIDOCZNE!!!, tylko przy próbach skoku na skrzynki minimalnie widać , lub skokach z wysokości]
Można wtedy samemu wskakiwać na wszystkie skrzynki pojedyncze na mapie , łącznie z reklamą , nie da się przejść samemu na galę , więc dużo wydziwień by nie było tak na prawdę z tego , zawsze było by trochę więcej możliwości dla graczy z VIP :) Traciło by się też HP po skoku z gali na CT bez spadochronu a także z gali na mid/trup , a także z okna na mid CT , lub z okna na Bombside B , trochę mniej , oczywiście ogarnięci wykorzystali by to do skoków na shift by nie było by tego słychać , bo spadochron słychać ... :D

Uważam , że sv_gravity 400 to już była by przesada można by wtedy wskakiwać samemu na skrzynki na respie CT lub z dużej skrzynki na podeście B przeskoczyć z spadochronem na skrzynkę podwójną przy trupie , no i także przeskoczyć samemu galę z respu CT , co by przyspieszyło bardzo rasz ze strony CT... no i także nie traciło by się hp z żadnego punktu na mapie z którego by się skakało , uważam że to już by była trochę przesada ...

Nie wiem proszę o wypowiedzi co o tym sądzicie , szczególnie tych którzy dużo grają i mają pojęcie o co mi chodzi ... i proszę też właścicieli/współwłaścicieli o wypowiedzi czy jest w ogóle taka możliwość , jeżeli by to przeszło i ludzie byli by za...

PS: PROSZĘ O OBFITE WYPOWIEDZI OPARTE NA PRZEMYŚLENIU JAK BY TO WYGLĄDAŁO , RUSZCIE TROCHĘ WYOBRAŹNIĄ...

Edytowane przez Rybak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gralem na wielu serwerach z tym i musze przyznac, ze prawie odrazu kupywalem vipa wlasnie z tego powodu. Ulatwia to gre i bardziej ja nakreca co za tym idzie serwer jest bardziej zapelniony. Mysle, ze mozna by to dodac na serwer a na pewno zakup vipa wzrosl by jak i graczy na serwerze. Jednak decyzja zalezy od wladzy Wyzszyj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam VIP'a i również na nie. VIP i tak ma tutaj spore ułatwienie od 3 rundy może sobie wybierać bronie jakie chce darmowe granaty darmowa kamizelka z hełmem 10 hp za killa 25 hp za headshota. Czego chcieć więcej według mnie VIP jest wystarczająco dobry. Jak już to sv_gravity 600 dla wszystkich a nie dla VIPów. Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest to moĹźe i fajna rzecz ale nie na najprostszym serwerze.  Na nie. 

W tej chwili wszystko według mnie jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.