Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
`slasch1.

serwer

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy na to aby dodać serwer ,ale nie w 1.6 , a w CS:GO.

Chodzi mi o chowanego (Prop hunt mod) :D Z tego co mi dzisiaj Lucas mówił to to był już serwer w CS:GO ale nie wypalił :v Można by było spróbować , według mnie spoko pomysł D Proszę o wypowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2 razy byl serwer cs:go i nigdy nie wypalil , zawsze wszyscy sie prosili bo chca tak bardzo zagrac a nikt na niego nie wchodzil.

Moim zdanie odrzucona propozycja i zamknac temat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze powiedziawszy, to ja nawet na Globala nie wbijam, nadal jestem rekrut chyba 3, więc moje zdanie nie będzie zbyt "profesjonalne". Od brata słyszałem, że tego typu modyfikacja jest dość grywalna, sam na takowych pykał i że wyglądało to całkiem nieźle. Pomysł "poszerzenia wpływów" o CS:GO nie jest zły, ale na to trzeba mieć plan i środki.

Całkiem niedawno na Arenie pojawiał się i znikał to ZombieMod to JailBreak i każdorazowo pomysły upadały. Jestem zdania, że można wprowadzić jakieś nowości na sieć, ale w pierwszej kolejności powinniśmy umocnić pozycję obecnych serwerów poprzez coraz lepszą reklamę, poprzez modernizację i optymalizację.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja uwazam, ze to nie jest taki zly pomysl ale tak jak AS juz wspomnial w pierwszej kolejnosci trzeba umocnic pozycje obecnych serwerow a dopiero w drugiej kolejnosci brac sie za nowe serwery.

Oczywiscie serwer w CS:GO to jest jakas "nowosc" dla Areny (nie do konca bo byl juz serwer) ale trzeba wziac tez pod uwage czy nie bedzie stal pusty.

No i oczywiscie zachodzi pytanie kto sie podejmie tego o to pomyslu. Mysle, ze na chwile obecna nie ma sensu pchac ie w nowe serwery a inwestowac i doskonalac obecne, ktore posiadamy gdyz jest nad czym tu jeszcze popracowac czy dokupic np lepsza reklame aby w nasze skromne progi przybywalo wiecej chetnych do gry a najlepiej do zadomowienia sie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Andrut Ty i Twoje pomysły :0 A ktoś z areny ogarnia serwer  cs go ? Czy ma być postawiony i ma stac pusty ? Powstał serwer 4fun i jak widać nic na nim sie nie dzieje..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.