Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!

ZBIÓRKA NA REKLAMĘ SERWERÓW!! WIĘCEJ INFORMACJI POD TYM LINKIEM: KLIK

Zdjęcie

serwer

• Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

ONLINE   NoWay ツ

NoWay ツ

̶Z̶b̶a̶n̶o̶w̶a̶n̶y̶

• Moderator
  • Inne:: Multi Admin, Redaktor, VIP
  • 632 postów
Co wy na to aby dodać serwer ,ale nie w 1.6 , a w CS:GO.
Chodzi mi o chowanego (Prop hunt mod) :D Z tego co mi dzisiaj Lucas mówił to to był już serwer w CS:GO ale nie wypalił :v Można by było spróbować , według mnie spoko pomysł D Proszę o wypowiedź.
  • 0

post-6049-0-82260600-1489321708.gif

OFFLINE   Jarek XDD (L)

Jarek XDD (L)

Użytkownik

• Banned
  • 94 postów

chowany  moim zdaniem super pomysł sam bywam w Cs Go często na tym modzie. Jestem na TAK. 

• 0

77739646646535894062.jpg

OFFLINE   LoTus_

LoTus_

Jem Ciacho :D

• Banned
  • 487 postów
2 razy byl serwer cs:go i nigdy nie wypalil , zawsze wszyscy sie prosili bo chca tak bardzo zagrac a nikt na niego nie wchodzil.
Moim zdanie odrzucona propozycja i zamknac temat
  • 0

OFFLINE   ~As~

~As~

~Demon Areny~

• Head Admin
  • 791 postów

Szczerze powiedziawszy, to ja nawet na Globala nie wbijam, nadal jestem rekrut chyba 3, więc moje zdanie nie będzie zbyt "profesjonalne". Od brata słyszałem, że tego typu modyfikacja jest dość grywalna, sam na takowych pykał i że wyglądało to całkiem nieźle. Pomysł "poszerzenia wpływów" o CS:GO nie jest zły, ale na to trzeba mieć plan i środki.

Całkiem niedawno na Arenie pojawiał się i znikał to ZombieMod to JailBreak i każdorazowo pomysły upadały. Jestem zdania, że można wprowadzić jakieś nowości na sieć, ale w pierwszej kolejności powinniśmy umocnić pozycję obecnych serwerów poprzez coraz lepszą reklamę, poprzez modernizację i optymalizację.

• 1

622160987f400942med.jpg

ONLINE   flesh 8 c

flesh 8 c

Prędzej niż jaranie, raczej rzucę oddychanie.

• Moderator
  • Inne:: Multi Admin, VIP
  • 354 postów

Jestem za fajny pomysl

• 0

OFFLINE   Stalinka!

Stalinka!

Zaawansowany

• Arenowicz
  • 158 postów

jak go zrobisz serwer i będziesz płacił, jestem za.

• 1

OFFLINE   Arabek ツ

Arabek ツ

..::Wybuchowy::..

• Junior Admin
  • Inne:: Właściciel Serwera
  • 774 postów

A ja uwazam, ze to nie jest taki zly pomysl ale tak jak AS juz wspomnial w pierwszej kolejnosci trzeba umocnic pozycje obecnych serwerow a dopiero w drugiej kolejnosci brac sie za nowe serwery.

Oczywiscie serwer w CS:GO to jest jakas "nowosc" dla Areny (nie do konca bo byl juz serwer) ale trzeba wziac tez pod uwage czy nie bedzie stal pusty.

No i oczywiscie zachodzi pytanie kto sie podejmie tego o to pomyslu. Mysle, ze na chwile obecna nie ma sensu pchac ie w nowe serwery a inwestowac i doskonalac obecne, ktore posiadamy gdyz jest nad czym tu jeszcze popracowac czy dokupic np lepsza reklame aby w nasze skromne progi przybywalo wiecej chetnych do gry a najlepiej do zadomowienia sie.

• 0

Grrb5U4.jpg

OFFLINE   Soniacz

Soniacz

Dużo pisze

• UB Team
  • Inne:: Multi Admin, VIP
  • 527 postów

Andrut Ty i Twoje pomysły :0 A ktoś z areny ogarnia serwer  cs go ? Czy ma być postawiony i ma stac pusty ? Powstał serwer 4fun i jak widać nic na nim sie nie dzieje..

• 0

cQIwAU8.gif

OFFLINE   Gabison

Gabison

Początkujący

• Kobieta
  • 4 postów

Ten pomysł nie jest aż taki zły sama bym se pograła w chowanego :) Jestem za !

• 0

OFFLINE   Tiger-Swat

Tiger-Swat

Król Królów

• Właściciel
  • 1055 postów

Na chwilę obecną żadne nowe serwery nie powstaną.

#Zamek

• 0

bwzPMy9.gif

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users