Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!
Zdjęcie

Skarga na Strażak - nie odpuszczę ;]

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

OFFLINE   SayijaiN

SayijaiN

Początkujący

• Arenowicz
  • 5 postów

Witam dostałem bana za haxy i prosiłem o rozpisanie demka.

http://cs-arena.eu/i...mko/#entry83402

Oczywiśćie Admin miał to w <ciach> i owego tematu nawet nie zobaczył ani sie nie wypowiedział, moje

pytanie brzmi dlaczego?

Jesteśćie az taka zdesperowaną serverownia i was to nie obchodzi ?

Admin ma rozpisać demko i tego nie robi , banuje graczy za haxy i nic go obchodzi dla mnie to jest

po prostu mad kid 2k16.

i nie chodzi mi tutaj o ub które oczywiscie dostałem , zresztą i tak bym dostał ale o to ze nie lubię czegoś

takiego ze ktoś jest lepszy to od razu leca bany a nie dość ze pierw wrzuciłem ss'y a po 10 minutach

dostaje kolejnego bana :) Strażak może sie wypowiesz ? dlaczego demka nie rozpisałeś?

ja doskonale wiem dlaczego bo <ciach> sie znasz na adminowaniu tak samo jak graniu:D

Tego admina to masz tylko bo placisz składke co miecha buhaha :D

~As~ (07 wrzesień 2016 - 22:19):
Szanowny użytkowniku, fanboyu Obito Uchiha.

Na forum obowiązują pewne reguły i prosiłbym, byś pisząc kolejne ewentualne skargi, bądź komentarze, miał to na uwadze. Udzieliłem Ci już łącznie 3pkt karne, co za tym idzie - nie będę traktował ulgowo kolejnych tego typu odzywek.

Użytkownik ~As~ edytował ten post 07 wrzesień 2016 - 22:14
Z takim słownictwem nie tutaj :) Warn +1 nałożony, cenzura z wiadomych przyczyn.

• 0

OFFLINE   ~As~

~As~

~Demon Areny~

• Head Admin
  • 791 postów

"Dostosuj się do podanego wzoru, aby Twoja skarga została rozpatrzona. Skargi nie posiadające podanego wzoru zostaną odrzucone."

• 0

622160987f400942med.jpg