Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
SayijaiN

Skarga na Straşak - nie odpuszcz� ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dostaĹem bana za haxy i prosiĹem o rozpisanie demka.

http://cs-arena.eu/index.php?/topic/18108-demko/&do=findComment&comment=83402

OczywiĹÄie Admin miaĹ to w <ciach> i owego tematu nawet nie zobaczyĹ ani sie nie wypowiedziaĹ, moje

pytanie brzmi dlaczego?

JesteĹÄie az taka zdesperowanÄ serverownia i was to nie obchodzi ?

Admin ma rozpisaÄ demko i tego nie robi , banuje graczy za haxy i nic go obchodzi dla mnie to jest

po prostu mad kid 2k16.

i nie chodzi mi tutaj o ub ktĂłre oczywiscie dostaĹem , zresztÄ i tak bym dostaĹ ale o to ze nie lubiÄ czegoĹ

takiego ze ktoĹ jest lepszy to od razu leca bany a nie doĹÄ ze pierw wrzuciĹem ss'y a po 10 minutach

dostaje kolejnego bana :) StraĹźak moĹźe sie wypowiesz ? dlaczego demka nie rozpisaĹeĹ?

ja doskonale wiem dlaczego bo <ciach> sie znasz na adminowaniu tak samo jak graniu:D

Tego admina to masz tylko bo placisz skĹadke co miecha buhaha :D

Edytowane przez ~As~
Z takim s�ownictwem nie tutaj :) Warn +1 na�oşony, cenzura z wiadomych przyczyn.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Dostosuj się do podanego wzoru, aby Twoja skarga została rozpatrzona. Skargi nie posiadające podanego wzoru zostaną odrzucone."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.