Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!
Zdjęcie

Next propozycja

• Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   `slasch1.

`slasch1.

̶Z̶b̶a̶n̶o̶w̶a̶n̶y̶

• Zasłużony
  • Inne:: VIP
  • 640 postów
Z tego co się orientuje i co mi Macoula powiedział to na dd2 wprowadzony jest plugin z tym ze tylko admin widzi ze robione są komuś SS. Ułatwiło by to troszkę prace :D
Juz miałem sytuacje ze hax uciekł mi ze zrobiomymi SS :v Miałem również sytuacje ze jak robiono im SS obracali się plecami do przeciwników tłumacza się ze "Sprawdzali sobie plecy"

Prosilbym o dodanie tego w najbliższym czasie :D Z gory dziękuje :D
  • 1

post-6049-0-82260600-1489321708.gif

OFFLINE   ~As~

~As~

~Demon Areny~

• Head Admin
  • 791 postów

Myślę, że może to zostać dodane do serwera. Zobaczymy jeszcze co powie na to Lucas.

@Edit. Jeśli działa to na zasadzie, że zarówno gracz jak i admin robiący ss to widzi, to tak.

• 0

622160987f400942med.jpg

OFFLINE   `slasch1.

`slasch1.

̶Z̶b̶a̶n̶o̶w̶a̶n̶y̶

• Zasłużony
  • 640 postów
Ja bym się nic nie zastanawila tylko dodawał , nie buguje się nic 0 minusów a dużo plusów :D
  • 0

post-6049-0-82260600-1489321708.gif

OFFLINE   Kolin.

Kolin.

Użytkownik

• Arenowicz
  • 88 postów

dla mnie nie. Bo co to da ze admin tylko to widzi? jak jest robiony ss powinno byc to widac by potem nie bylo "mam tylko 4 nie mam 5 na prawde przysiegam" a moge sie zalozyyc ze nie bedziecie robic na kazdym razem ss tego ze sa screeny komus robione. 

• 0

1Mpre6f.jpg

OFFLINE   Soniacz

Soniacz

• Moderator
  • Inne:: Multi Admin, VIP
  • 596 postów

A od czego są logi serwera ? Nie ma tam informacji o ss'ach ?

• 0
Dołączona grafika

OFFLINE   flesh 8 c

flesh 8 c

#Legalize.

• Zasłużony
  • 378 postów

A ja popieram andruta tym razem , dużo osób jak zobaczy że dostaje ss to odrazu ucieka ...

• 0

OFFLINE   60fps

60fps

Początkujący

• Arenowicz
  • 14 postów

to niech uciekaja sa logi ze ss byly robione i tyle jak nie wrzuci to ban

• 0

OFFLINE   Jarek XDD (L)

Jarek XDD (L)

Użytkownik

• Banned
  • 94 postów

jak ucieknie to i wróci :D   Wtedy można mu dać   perme za "Ucieczka przed SS"   :D   Moim zdaniem propozycja odpada. Jestem na NIE. 

Zawsze można kogoś wrobić że dostal SSy,  np: Dać bana perme i dodać swój opis Bana  :D "Wstaw screeny na CS-Arena.eu"

A później Brak ss brak UB :D 

• 0

77739646646535894062.jpg

OFFLINE   PRICE

PRICE

Major

• Zasłużony
  • 922 postów

Soniacz ma racje są logi serwara z banami więc i są także robione ssy kiedy i o której godzinie jeśli nie ma ssów o danego admina znaczy że ich nie zrobił. Zamykam by już nie było małego spamu.  

• 0