Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!
Zdjęcie

Po Prostu X ( Fatalne zachowanie )

dd2

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   Rybak

Rybak

Zaawansowany

• VIP
  • 168 postów

Twój nick:XxGodSpeedxX
Nick oskarżonego:po prostu x
Data / Godzina / Mapa:DD2 ~~23:20
Opis sytuacji:wyzywanie , przeklinanie , obrażanie , wywyższanie się ( Ogólnie pog**łcony regulamin kultury )
SS / Demko / Wycinek z konsoli:http://www68.zippysh...QUaHg/file.html
IP / Steam_ID:STEAM_0:0:132918908

Witam , chciałbym zgłosić tego człowieka , który zaatakował mnie dziś i nie tylko mnie :) , dlatego , że bronie Olcię ( w moim odczuciu , niektórzy trochę przeginają z żartami co do niej ) Nazywałem Olcie kilka razy maskotką serwera , zrobiłem to po koleżeńsku nie po to żeby ją obrazić czy coś takiego ( w moim odczuciu jest dziewczyną , która dużo gra, jest lubiana ) , oczywiście nie ja tylko tak mówię , ale czuje się takim kozłem ofiarnym ( jak zrobię coś źle to od razu jest na mnie najazd )
Zaczął mnie wyzywać, podpuszczać , przeklinać i prowokować ... Po prostu zachowywał się skandalicznie , na forum całego dd2
Oczywiście mówił też , żebym mu dał bana , że i tak zaraz dostanie UB , że co ja mogę i takie tam różne ...

Nie chce , żadnej kary dla niego ( to już wy zdecydujcie co z tym zrobić ) , po prostu nie chce takich sytuacji , a także deklaruje się , że nie będę do Aleksandry mówił maskotko serwera :)
Chce także , żeby ludzie którzy byli i widzieli wypowiedzieli się na temat tego zajścia , a nie żeby temat był zamknięty za 10 minut :) a na to jest potrzebne przynajmniej 24 H bo jest piątek :)
Nie chce także , żeby ktoś był traktowany gorzej lub lepiej , każdego powinno się traktować równo , a ludzie którzy wnieśli coś dla tego serwera , lub mieli tu jakieś funkcje powinni dawać przykład , a nie dawać przykład jak mamy nie robić ...

*Odnośnie Oli , nie wiedziałem , że Cię to obraża było mi od razu powiedzieć , w takim razie bardzo Cię przepraszam i jak wcześniej napisałem nie będę tak do Ciebie mówił
*Bana nie dałem mu , bo pisał mi , że i tak zaraz załatwi UB , więc wolałem to poruszyć tu , po za tym byli też inni Admini i mogli oni dać bana , ja siedziałem wczoraj 13 godzin i dałem wystarczającą ilość banów , a nie jestem sam, po za tym nie przejmuje się co kto do mnie mówi przez internet , najbardziej co mnie uraziło to ,że mówię nie prawdę, a nigdy nie kłamie jak coś mówię , od prawe 8 miesięcy ...
*W takiej sytuacji , jak dostał bana na 2 godziny jest dla mnie to śmieszne (Od razu widać , że jesteście kolegami dobrymi i traktujecie go inaczej niż zwykłych graczy , jak znam życie to taki zwykły gracz to by dostał Bana 4 ever za takie zachowanie , bo te ssy to tylko kilka słów jego co powiedział) , bo ludzie za jedno słowo w kierunku adminów dostawali od adminów na 1 dzień (np. ktoś od Harley Qinn ostatnio na 1 dzień za obrazę , a kłosek , od Fantaro któś za cw**u na 1 tydzień, więc 2 godziny pokazało mi wasz stosunek do niego , też chciałem to zobaczyć , właśnie jak się wypowiecie i co mam dalej robić :) , widać najwyraźniej , że jest tu jakiś podział i grupki osób wspierających się nawzajem , które zrobiły swoje "podziemie" i będą się wspierali, pomagali sobie , dobrze bo takie sytuacje dużo pokazują :)
*Arabek , ważne , że ja rozumiem :) , ale następnym razem dostanie bana :) , bo miałem prawo popełnić błąd i nie dać mu Bana bo nie wiedziałem co mam zrobić :)
Miałem prawo się pomylić :) nie jestem robotem :P
*No i na koniec Post po prostu x , totalnie wywalone , na to co pisze , bo widzi , że i tak bardziej się obraca wszystko bardziej wobec mnie , że nie dałem mu bana :) to mi dużo uświadomiło , dziękuje Wam :)

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA #

Z góry dziękuje Rybak

Użytkownik Rybak edytował ten post 03 wrzesień 2016 - 11:00

• 0

Ciężko Ci przekimać kiedy zmagasz się z demonem,
który Twoja głowę nazywa swoim domem,
słyszysz dziwne głosy które mówią blady posyp,
i jak dłużej ich posłuchasz to się same jeżą włosy.
Na ścianie tańczą światła, poznajesz nas, makabra,
zapraszam do tańca, głos samego diabla.
Upojony stresem płynącym po kablach,
dawno chyba zapomniałeś jaka jest śmiertelna dawka.

OFFLINE   B1gosPL

B1gosPL

Dużo pisze

• UB Team
  • Inne:: Donator, Multi Admin, VIP
  • 501 postów

Potwierdzam, nie jest to jego pierwszy gdy obraża innych. Taki gracz powinien dostać bana jak na serwerze tak i na forum.

http://www107.zippys...5p8EA/file.html

• 0

OFFLINE   ~As~

~As~

~Demon Areny~

• Head Admin
  • 791 postów

Oskarżony dostał bana na 2h za obrazę.

Co do samego tematu - najlepiej przestańcie z nazywaniem kogoś "maskotką" albo niech osoba, do której jest to kierowane wyraźnie się wypowie, czy życzy sobie być tak nazywana czy nie. Część osób na forum pisze żartobliwie do mnie "grubAs" i nikomu warnów za to nie rozdaje, bo mieści się to w ramach dobrego humoru (tsaa, po prostu jesteś grubaskiem Asie i tyle, prawdy się nie wyprzesz).

Przede wszystkim pamiętajcie o fakcie, iż jesteśmy cywilizowanymi ludźmi i sprawy tego typu zawsze (jeśli już niestety do nich doszło) powinny być rozwiązywane w sposób pokojowy.

Na życzenie autora temat pozostawiam jeszcze otwarty, by oskarżony mógł odnieść się do skargi.

• 0

622160987f400942med.jpg

OFFLINE   gogol

gogol

Dużo pisze

• Moderator
  • Inne:: Multi Admin, VIP
  • 410 postów
Jesteś adminem serwera, powinieneś pilnować porządku tam i zamiast pisać na forum, powinieneś dać bana osobie, która jak sam piszesz, zachowuje się skandalicznie. Olcia, jeśli się nie mylę, też ma prawa na DD2 i gdyby poczuła się urażona, mogłaby sobie poradzić sama, dzięki dostępnym środkom. A zwrot "maskotka" raczej nie jest obraźliwy i nie ma się co puszyć.
I pamiętaj - haters gonna hate - tego nie zmienisz.
  • 1

For once I've played the game so hard,

that the play has died,

suffered more than madness,

than a player of you realizes...

OFFLINE   Arabek ツ

Arabek ツ

..::Wybuchowy::..

• Zasłużony
  • 797 postów

Nie rozumiem dlaczego w gole zostawiles go bez kary na serwerze i napisales ten temat... Skoro gracz lamie regulamin dostaje bana mimo iz pelnil tu obowiazki admina czy kogos wiecej. Takie sytuacje wyjasniemy na forum ale gdy pelni obowiazki admina i robimy to w AR ale gdy nie posiada zadnych flag jest zwyklym graczem. Nastepnym razem po prostu karaj go na serwerze i nie patrz na to, ze byl tu adminem sam zna regulamin i skoro go lamie to jest tego swiadomy jak rowniez i kary.

Co do @OLCIA to zwrot "maskotka" ja niezwykle obraza zwlaszcza Rybak gdy ty wczoraj tak o niej mowiles.

Zastanowcie sie czasami czy druga osoba sie za to nie obrazi, czy sobie zyczy by tak sie do niej zwracano bo mozecie ta osobe nawet niechcacy urazic.Skoro chce utrzymywac dobry kontakt z kilkoma osoba to nie znaczy, ze jest jakas maskotka czy nie wiadomo z kim to jej sprawa co robi i z kim rozmawia.

Pozdrawiam.

• 0

Dołączona grafika

OFFLINE   Piotruś Pan aka X

Piotruś Pan aka X

Zaawansowany

• Arenowicz
  • 139 postów

:)

Arabek ツ (03 wrzesień 2016 - 11:05):
Brawo za kreatywnosc... Post bez sens warn +!

• 0
Dołączona grafika

OFFLINE   Arabek ツ

Arabek ツ

..::Wybuchowy::..

• Zasłużony
  • 797 postów

Tak wiec temat zamykam mysle, ze jest wyjasnione.

X najwyrazniej nie ma tez nic ciekawego do dodania.

• 2

Dołączona grafika