Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!

ZBIÓRKA NA REKLAMĘ SERWERÓW!! WIĘCEJ INFORMACJI POD TYM LINKIEM: KLIK

Zdjęcie

De_Dust2 Tryb Nocny Sprostowanie :)

dd2

• Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   nethall

nethall

Dużo pisze

• Donator
  • Inne:: VIP
  • 451 postów

Nie rozumiem po co to jest. Skoro tak Wam bardzo przeszkadza to że ekran jest za jasny, to przecież jest opcja żeby go przyciemnić i po problemie.

Przyciemnienie niewiele daje... Chodzi o to, ze zwykły dd2 jest jasny (piaskowy kolor) a w nocy jasny kolor jest męczący dla oczu. Więc alternatywa to mapa de_dust2_night gdzie jest ciemno (kolor niebieski) i taki kolor jest mniej męczący dla oczu w nocy. Zresztą zauważyłem ze ta mapa jest chwalona przez graczy dużo lepiej się gra w nocy. Pzdr.

• 0

Niedozwolona ilość obrazków. ExcusemeMr.Deejay

marvel sturm der superhelden hack

Dołączona grafika

OFFLINE   NoWay ツ

NoWay ツ

̶Z̶b̶a̶n̶o̶w̶a̶n̶y̶

• Moderator
  • Inne:: Multi Admin, Redaktor, VIP
  • 622 postów
Przyciemnienie g***o daje :D
A jeśli gracze nieraz pisz na u@ czy na publicznym żeby zmienic na night to trochę denerwujace nie tylko dla admina ale jak i dla graczy , ze ktoś spamu żeby ta mapę zmienić :P

Według mnie temat do zamknięcia skoro wszystko juz git jest :D
  • 0

post-6049-0-82260600-1489321708.gif

OFFLINE   Gienek**

Gienek**

Początkujący

• Arenowicz
  • 7 postów

siemka

Jestem na tak.

Trochę odmiany się przyda chociaż by to przyciemnienie :)

• 0

OFFLINE   Lucas

Lucas

Stały bywalec

• Leader
  • 2418 postów

Na ta chwilę plugin nie działa prawidłowo. Jeżeli zostanie on odpowiednio skonfigurowany, jeżeli w ogóle się da to zostaniecie o tym poinformowani. Teraz temat zamykam bo się robi niepotrzebny spam.

• 0

OFFLINE   ~As~

~As~

~Demon Areny~

• Head Admin
  • 790 postów

Plugin działa, jednakże przez różnicę w czasie występującą na serwerze, czas "przełączania" mapki z jednej na drugą jest odrobinę opóźniony. Przykładowo - plugin był nastawiony na granie mapy "night" od godziny 20, natomiast tryb nocny włączał się dopiero po 21. Tak samo następnego dnia powrót mapy zwykłej był nastawiony na godzinę 8 - przełączenie mapy dziś nastąpiło przed 10.

Ustawiłem w tym momencie czasy na 20 i 6, czyli wg tego, co napisałem wyżej tryb nocny zastartuje po godzinie 21 a zakończy się przed 8 (czyli tak, jak miało być.)

Cieszę się jak dziecko, bo kilka godzin w nocy siedziałem i kombinowałem co może być powodem, patrząc na forum i serwer.
Przez kilka dni niech pozostanie taki układ godzin, jak podałem. Jeśli do tego czasu będzie działał prawidłowo, być może powstanie ankieta i stara dobra demokracja zadecyduje, jak nastawiamy plugin pod kątem godzin.

Póki co proszę nie zakładać nowych tematów odnośnie pluginu, wszelkie sugestie/pytania/uwagi proszę kierować do mnie na pw.

Pozdrawiam, As.

• 0

622160987f400942med.jpg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users