Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

  • Tiger-Swat

   Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

   Drodzy użytkownicy!
   Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
   Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
   Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
   Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Alex

Regulamin Forum...

Rekomendowane odpowiedzi

Na samym wstÄpie chciaĹbym zaznaczyÄ, Ĺźe Administracji forum ,,troszeczkÄ" siÄ pomyliĹo w sprawie pisania regulaminu.

 

Co chcÄ przekazaÄ?

 

DodajÄ wzmiankÄ z Regulaminu Forum CS-Arena oraz Regulaminu Shoutboxa.

 

Regulamin Forum:

4.9. Regulamin moĹźe byÄ zmieniany w trakcie dziaĹania forum bez uprzedniego powiadamiania uĹźytkownikĂłw.

 

Regulamin Shoutbox:

Regulamin w kaĹźdej chwili moĹźe ulec zmianie bez informowania o tym uĹźytkownikĂłw.

 

Nic do tego bym nie miaĹ, gdyby nie fakt Ĺźe jest to po prostu chamskie i nie fair. Przytaczam tutaj klauzule niedozwolone. Albo Administracja nie zdaje sobie sprawy, z tego co piszÄ albo ma gdzieĹ swoich uĹźytkownikĂłw nie zwracajÄc przy okazji na Polskie Prawo.

 

OczekujÄ reakcji ze strony Administracji.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam!

Skoro należę do "administracji" chyba wypadałoby coś napisać w tejże uwadze. Na wstępie chciałbym zaznaczyć, iż ma miejsce tu nadinterpretacja i wyolbrzymienie. Otóż regulamin forum, to tylko zbiór zasad i reguł, które pomagają utrzymywać porządek i ład w wyżej wymienionym miejscu. Użytkownicy nie podpisują żadnej umowy, właściwie jedynie co robią, to podczas rejestracji akceptują ów regulamin, jako zbiór zasad panujący w tymże miejscu. Jest to przecież oczywiste i łatwe do zrozumienia, dla przykładu - kiedy dziecko zostaje uczniem szkoły, zostaje zapoznane z istniejącym tam regulaminem i ma pełną świadomość, że nie przestrzeganie go grozi konsekwencjami. Dyrekcja szkoły nie ma obowiązku powiadamiać każdego ucznia z osobna, że w ów regulaminie zaszły jakieś zmiany. Lecz może wywiesić ogłoszenie, że w regulaminie / statucie szkoły zaszły następujące zmiany. Na tym etapie jest wszystko jasne, prawda?

Otóż my na forum robimy dokładnie to samo. Przejrzałeś zapewne drogi użytkowniku regulaminy i zauważyłeś zapewne, że pod każdym z nich widnieją notatki od administracji, które mają funkcję informującą użytkowników o zaistniałych zmianach. Tak więc nie zachodzi tu żadne "chamskie" postępowanie wobec użytkowników, bo są Oni zawsze powiadamiani. Inną kwestią jest już to, czy ów użytkownicy sprawdzają forum regularnie. Ale to nie jest tematem tegoż tematu.

Myślę, że naświetlasz tą "sprawę" tylko dlatego, że źle zinterpretowałeś oba punkty Regulaminu. Z mojej perspektywy wygląda to tak, że administracja MOŻE dokonać zmian w regulaminach bez podawania przyczyny. Po prostu zastrzega sobie prawo do modyfikacji regulaminów, bez konieczności konsultowania tego ze wszystkimi. A i tak na koniec udzielana zostaje informacja, że dokonano takich i takich zmian w regulaminach, więc de facto nic nie zostaje zatajone czy też przeprowadzone niezgodnie z prawem.
Punkty te dotyczą faktu, iż administracja może dokonać zmian, nie mówią nic o tym, że o ów zmianach użytkownik nie zostanie powiadomiony.

Odnośnie regulaminów, najlepszej odpowiedzi udzieli Ci Lucas, ponieważ powstały one razem z siecią, ja natomiast jestem tu dużo młodszy "stażem".

Pozdrawiam.

 • Upvote 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie zinterpretowaĹem Ĺşle. Jest wyraĹşnie napisane o tej wzmiance. A Polskie Prawo chyba jest nad regulamin PaĹstwa Forum

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widać, że nie bardzo rozumiesz tych pkt regulaminu. Nie ma to jak wejść na forum i napisać jako pierwszego posta uwagę co do regulaminu. Może najpierw byś tutaj trochę pobył, poczytał co nie co to się przekonasz, że piszesz bzdury.

 • Upvote 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×