Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!
Zdjęcie

Regulamin Forum...

reg forum

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   Alex

Alex

Początkujący

• Arenowicz
  • 2 postów

Na samym wstępie chciałbym zaznaczyć, że Administracji forum ,,troszeczkę" się pomyliło w sprawie pisania regulaminu.

Co chcę przekazać?

Dodaję wzmiankę z Regulaminu Forum CS-Arena oraz Regulaminu Shoutboxa.

Regulamin Forum:

4.9. Regulamin może być zmieniany w trakcie działania forum bez uprzedniego powiadamiania użytkowników.

Regulamin Shoutbox:

Regulamin w każdej chwili może ulec zmianie bez informowania o tym użytkowników.

Nic do tego bym nie miał, gdyby nie fakt że jest to po prostu chamskie i nie fair. Przytaczam tutaj klauzule niedozwolone. Albo Administracja nie zdaje sobie sprawy, z tego co piszę albo ma gdzieś swoich użytkowników nie zwracając przy okazji na Polskie Prawo.

Oczekuję reakcji ze strony Administracji.

Pozdrawiam.

• 0

OFFLINE   ~As~

~As~

~Demon Areny~

• Head Admin
  • 791 postów

Witam!

Skoro należę do "administracji" chyba wypadałoby coś napisać w tejże uwadze. Na wstępie chciałbym zaznaczyć, iż ma miejsce tu nadinterpretacja i wyolbrzymienie. Otóż regulamin forum, to tylko zbiór zasad i reguł, które pomagają utrzymywać porządek i ład w wyżej wymienionym miejscu. Użytkownicy nie podpisują żadnej umowy, właściwie jedynie co robią, to podczas rejestracji akceptują ów regulamin, jako zbiór zasad panujący w tymże miejscu. Jest to przecież oczywiste i łatwe do zrozumienia, dla przykładu - kiedy dziecko zostaje uczniem szkoły, zostaje zapoznane z istniejącym tam regulaminem i ma pełną świadomość, że nie przestrzeganie go grozi konsekwencjami. Dyrekcja szkoły nie ma obowiązku powiadamiać każdego ucznia z osobna, że w ów regulaminie zaszły jakieś zmiany. Lecz może wywiesić ogłoszenie, że w regulaminie / statucie szkoły zaszły następujące zmiany. Na tym etapie jest wszystko jasne, prawda?

Otóż my na forum robimy dokładnie to samo. Przejrzałeś zapewne drogi użytkowniku regulaminy i zauważyłeś zapewne, że pod każdym z nich widnieją notatki od administracji, które mają funkcję informującą użytkowników o zaistniałych zmianach. Tak więc nie zachodzi tu żadne "chamskie" postępowanie wobec użytkowników, bo są Oni zawsze powiadamiani. Inną kwestią jest już to, czy ów użytkownicy sprawdzają forum regularnie. Ale to nie jest tematem tegoż tematu.

Myślę, że naświetlasz tą "sprawę" tylko dlatego, że źle zinterpretowałeś oba punkty Regulaminu. Z mojej perspektywy wygląda to tak, że administracja MOŻE dokonać zmian w regulaminach bez podawania przyczyny. Po prostu zastrzega sobie prawo do modyfikacji regulaminów, bez konieczności konsultowania tego ze wszystkimi. A i tak na koniec udzielana zostaje informacja, że dokonano takich i takich zmian w regulaminach, więc de facto nic nie zostaje zatajone czy też przeprowadzone niezgodnie z prawem.
Punkty te dotyczą faktu, iż administracja może dokonać zmian, nie mówią nic o tym, że o ów zmianach użytkownik nie zostanie powiadomiony.

Odnośnie regulaminów, najlepszej odpowiedzi udzieli Ci Lucas, ponieważ powstały one razem z siecią, ja natomiast jestem tu dużo młodszy "stażem".

Pozdrawiam.

• 2

622160987f400942med.jpg

OFFLINE   Alex

Alex

Początkujący

• Arenowicz
  • 2 postów

Nie zinterpretowałem źle. Jest wyraźnie napisane o tej wzmiance. A Polskie Prawo chyba jest nad regulamin Państwa Forum

• 0

OFFLINE   Lucas

Lucas

Stały bywalec

• Leader
  • 2436 postów

Widać, że nie bardzo rozumiesz tych pkt regulaminu. Nie ma to jak wejść na forum i napisać jako pierwszego posta uwagę co do regulaminu. Może najpierw byś tutaj trochę pobył, poczytał co nie co to się przekonasz, że piszesz bzdury.

• 3