Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!

ZBIÓRKA NA REKLAMĘ SERWERÓW!! WIĘCEJ INFORMACJI POD TYM LINKIEM: KLIK

Zdjęcie

Skargi Dla Graczy

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

OFFLINE   Pozdrowienia z Wiezienia

Pozdrowienia z Wiezienia

Początkujący

• Arenowicz
  • 2 postów

Grałem sobie ostatnio na waszym serwerze strzsznie mi sie spodobał ale jest mała przeszkoda która nieumożliwia grania dalej amianowicie to cziterzy. mam liste która pomoze wam odnalesc graczy i przeskanowac ich ale poco jak mają staty np 52/3 

-Florek1337 cos takiego

-hypkfun

-zawidzor tez cos takiego 

prosze aby administracja pomogła mi oraz dużo innym graczom ponieważ po prostu nie da sie grać na serwerzy kto wchodzi ten wychodzi a cały czas jest około 4 osób na serwie własnie przez cziterów wiec prosze o sprawdzenie jak najszybciej i odpisanie mi czy te osoby są czyste czy dostały bana. Bardzo dziekuje 

~As~ (30 sierpień 2016 - 19:52):
Tak jak napisał Tiger - należy posiadać jakieś dowody, nicki, ip

Polecam komendę amx_ip w konsoli, kiedy widzisz podejrzanego, oraz nagranie demka bądź zrobienie screena.

Dodatkowo proszę o zwracanie uwagi na pisownie.

• 0

OFFLINE   Tiger-Swat

Tiger-Swat

Król Królów

• Właściciel
  • 1052 postów

Bez ip oraz bez dowodów nic nie poradzimy.

Do tego brak wzoru.

#Zamek

• 0

bwzPMy9.gif

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users