Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!
Zdjęcie

Propozycje :DD

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   NoWay ツ

NoWay ツ

̶Z̶b̶a̶n̶o̶w̶a̶n̶y̶

• Zasłużony
  • Inne:: VIP
  • 640 postów
1.Skrócenie czasu rundy z 2:30 do 2:00. Powód jest jasny, TT Ma zbyt dużo czasu na wejście nie Bs'a :/ CT przez czas wyrzuci wszystkie granaty i czym ma się bronić jak wyjadą ci na Bs'a 0:30 :P
2. Pisałem już wcześniej ale tu też napisze :D Usunięcie tych rang nad głowami -_-. Większość osób pisze do mnie na u@ , że ma ktoś WH bo przeskanował go przez skrzynki. Wtedy wchodzę na specta i patrze i gra normalnie oprócz tego że przeskanuje kolesia przez to że widzi jego rangę, staty ma na minusie. Te rangi są zbędne o czym już pisałem w skargach.
3.Zablokowanie jednego z Bs'ów jak jest mniej niż 5 CT.
4.Naprawienie komendy "/mute". Chodzi mi o to , że komenda działa tylko jedną rundę, a w 2 trzeba mutować ponownie.
5.Dodanie większej ilości piosenek na koniec rundy.
6.Możliwość podnoszenia granatów po przeciwniku lub koledze z drużyny :D
​7.Dodanie map. Wiem, że było to już wiele razy próbowane i nie przeszło :D Lucas pisał mi że były już kiedyś dodane i nie były za bardzo lubiane. Więc nie musiały by być mapy po kolei ale gracze na serwerze by je sami sobie wybierali poprzez vota pod koniec mapy :D Linki do map które chciałbym żeby zostały dodane poniżej :D
css_overpass Dowland : http://gamebanana.com/maps/188680

css_cache Dowland : http://gamebanana.com/maps/187626

csscbble _ Dowland: http://gamebanana.com/maps/189603

• 3

post-6049-0-82260600-1489321708.gif

OFFLINE   brainbug

brainbug

Początkujący

• Arenowicz
  • 33 postów

1. jestem na tak ale z powodu tego że nieogarniający gracze chodzą po mapie i cięzko jest ich zabić reszta musi czekać.(wiem masło maślane)
2. oczywiście na tak, fajnie to wygląda ale ułatwia grę
3. na tak
6. na nie, ponieważ jest to poprostu nie potrzebne moim zdaniem.
7 jakieś vote by się przydało

• 0

OFFLINE   MaCiuLa

MaCiuLa

Dużo pisze

• Moderator
  • 543 postów

1. Tutaj na tak ale nie z 2:30 do 2:00. Wystarczy 2:15 i tak resp dla TT jest zazwyczaj do 2:00 więc te 15 sekund powinno wystarczyć dla obu drużyn żeby zakupić wszystko co potrzebne na rundę.

2.Na tak.

3.Tutaj również na tak, często jak jest mało osób na dd2 i liczba graczy w ct nie jest większa niż 4 pisze na sayu aby paka była plantowana na A.

4.Tu też masz rację, zresztą kto by chciał co rundę pisać /mute jak nie chcesz kogoś słyszeć bo przeszkadza w grze.

5.Co miesiąc chyba są zmieniane piosenki więc w następnym miesiącu opłaca się ich dodać więcej.

6.Jeśli zmieni się to co opisałem w punkcie 1 to nie będzie to potrzebne.

7.Mapy które podałeś można jak najbardziej dodać jeśli poprzednie mapki nie były zbytnio lubiane to może na tych 3 twoich które proponujesz gracze będą chcieli grać tak jak na reszcie.

Tyle ode mnie :D

• 0

OFFLINE   Jarek XDD (L)

Jarek XDD (L)

Użytkownik

• Banned
  • 94 postów

Maciula co miesiąc ?  Na FFA ostatni raz byly zmieniane w maju. Zrobilem 2 tematy uciełem piosenki i tylko BaQusny odpisal 

"POZDRAWIAM NAJLEPSZĄ ADMINISTRACJE "

• 0

77739646646535894062.jpg

OFFLINE   Kolin.

Kolin.

Użytkownik

• Arenowicz
  • 88 postów

1. Nie. Na dd2 jest tyle samo i nie ma problemu. Wystarczy grac a nie kampic to zdazysz zabic i z granata nawet.

2. Mi szczerze one nie przeszkadzaja. Padne to padne zabije to zabije z czy bez nich

3. To jak najbardziej za

4. Nie wypowiadam sie bo nie zauwazylem prblemu

5. Można można

6. Zbędne jak dla mnie

7. Wole tak jak jest teraz 

• 0

1Mpre6f.jpg

OFFLINE   brainbug

brainbug

Początkujący

• Arenowicz
  • 33 postów

co z tymi propozycjami ? ktoś odpowiedzialny wyrazi zdanie.?

• 0

OFFLINE   ~As~

~As~

~Demon Areny~

• Head Admin
  • 791 postów

To może się wypowiem, by było jasno i klarownie :)

Ad1. Czas trwania rundy został ustawiony na 2:15

Ad2. Z powodu braku dostatecznej ilości czasu, rangi nad głowami zostały usunięte. Gdy plugin zostanie odpowiednio skonfigurowany, z pewnością wróci na serwer.

Ad3. Zostało to dodane :)

Ad4. Nie zauważyłem, by komenda działała źle. Ale skoro problem występuje zobaczy się i na to.

Ad5. Zostały dodane nowe rs'y na wrzesień.

Ad6. Jeśli możesz podeślij link do pluginu.

Ad7. Mapy zostają takie jakie są, póki co nie ma w planach ich zmieniania.

Edit. Jak obiecałem, tak zrobiłem - część rzeczy już zrobiona, pozostałe obgadane z Lucasem. Można? Można :)

• 0

622160987f400942med.jpg