Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!

OBECNIE TRWA NOWOROCZNY KONKURS 2 VS 2, ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!!!: KLIK

KOLEJNY RESET NA SERWERZE COD ZA NAMI! ZWYCIĘZCY POD TYM LINKIEM: KLIK

Zdjęcie

kolejna propozycja, może tym razem wypali :)

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   brainbug

brainbug

Początkujący

• User
  • 33 postów

jest problem na serwerze z tym, że gracze kładą pake na B nawet jak jest 2-3 graczy ct. Prosiłbym o zablokowanie 1 bsa gdy nie ma chociaż 5 ct na serwerze.
kolejny problem to blokowanie się graczy na respach, 1 nie ogarniający gracz i team już jest do tyłu. Prosiłbym o wgranie przenikania chociaż na 15-20s od rozpoczęcia rundy.
Ponadto proszę o większą kontrole cziterów na serwerze, gdyż cały czas ktos się odpala. pół top15 to odpały. Dziekuję pozdrawiam

• 0

ONLINE   ~1nTensiVe*

~1nTensiVe*

Dużo pisze

• Moderator
  • Inne:: Multi Admin, Redaktor, VIP
  • 491 postów
Apropo duszków to jestem na nie , ponieważ uniemożliwiło to by podsadzanie się w niektórych miejscach :D A slotów nie jest zbyt dużo wiec aż tak strasznie nie jest , bo jest tylko 18+nagrywarka :D
  • 0

OFFLINE   Tequila

Tequila

Zaawansowany

• Admin [DD2]
  • Inne:: Kobieta, VIP
  • 139 postów

Apropo duszków to jestem na nie , ponieważ uniemożliwiło to by podsadzanie się w niektórych miejscach :D A slotów nie jest zbyt dużo wiec aż tak strasznie nie jest , bo jest tylko 18+nagrywarka :D

Jemu chodzi o przenikanie tylko na początku rundy, a nie przez cały czas.

I ja osobiście jestem na Tak. ;) Można zrobić tak jak na DD2 - bodajże 7 sekund jest ustawione, czy ileś tam :D 15-20 sek to za dużo. 

Blokowanie jednego BS'a poniżej 5 CT również na Tak. Bez sensu szukać się po mapie itp kiedy gra np. 2vs2 ^_^

• 0

harley_quinn_by_randagio76-d4uzbka.png

OFFLINE   PRICE

PRICE

Major

• Junior Admin
  • 906 postów

Oki twoja propozycja będzie rozpatrywana.

PRICE (22 sierpień 2016 - 21:39):
Propozycja Odrzucona

• 0

11sp45z.jpg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users