Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
u RR i  #

skarga

Rekomendowane odpowiedzi

nick: ou shit #

admin: strazak

data;dzis

godzina :13:55

powod: Dostaje bana na 30 min za slowo "grajcie cos kur... mac" bez zadnego upomnienia nic tylko od razu ban no teraz to mnie to rozwalilo wszystkim dajecie banaza slowo kur.. na 30 min ? 

ip-  5.172.236.72

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ CS-Arena.eu
[AMXBans] Reason: 'Uspokoj sie'
[AMXBans] Duration: '30 minutes'
[AMXBans] Your SteamID: 'VALVE_ID_LAN'
[AMXBans] Your IP: '5.172.236.72'
[AMXBans] ========================================

Przeczytaj sobie regulamin bo widzeze nic nie wiesz tylko dajesz sobie od tak bana

Chyba ze czegos nie wiem ze cos zrobilem nie tak to oswiec mnie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ile razy mam upominaÄ ? KULTURA obowiÄzuje wszystkich na serwerze, a Ty siÄ nie umiesz dostosowaÄ do tego. 

4. Na serwerze obowiÄzuje kultura osobista. Nagminne uĹźywanie wulgaryzmĂłw jest niedopuszczalne. (Ban od 1h - 4h)

PisaĹem na sayu, Ĺźe kultura obowiÄzuje na serwerze. ZresztÄ powinieneĹ wiedzieÄ, Ĺźe trzeba siÄ umieÄ zachowaÄ.  

Wiesz w ogĂłle co to znaczy kultura osobista ? Raczej nie. 

#Temat do zamkniÄcia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

od razu ban bez upomnienia zawsze spoko 

tylko ze ja nikogo nie obrazam tymi slowami ciekawe ze ja dostalem a inni graja jak jeden napierdziela na mikro to gra dalej inni tez pisza kur.. ja pie.... i nic im nie robisz ale ja musialem dostac 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu nie musisz wyzywaÄ a wystarczy przeklnac nawet jak padniesz i siÄ wkurzysz bÄdĹş wyzwiesz odpala(choÄ wiadomo odpal to nie czĹowiek a debil) ale i Ty bana rĂłwnieĹź dostaniesz. Tego tu trzeba siÄ nauczyÄ :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeklnąć każdemu się zdarzy.. Bywają gorsze momenty i admin nie reaguje ;) Bywają przypadki że i admini wyzywają także tego.. ;) Proponuje czasami spojrzeć na siebie zamiast banować innych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Regulamin jest prosty i ty go zlamales wymiar kary jaki Strazak tu w stosunku do ciebie zastosowal jest odpowiedni. Pomysl nad swoim zachowaniem na serwerze i nie zaslaniaj sie innymi bo bana za to moze dostac kazdy bez wyjatku. 

Temat zamykam ban sluszny skarga niepotrzebna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.