Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!
Zdjęcie

Rangi nad graczami.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   `slasch1.

`slasch1.

̶Z̶b̶a̶n̶o̶w̶a̶n̶y̶

• Zasłużony
  • Inne:: VIP
  • 640 postów

Są minusy dodanych wczoraj przez Lucasa rang.
1.Na Mirage zostałem 1 na 1 z przeciwnikiem i on podłożył pake na A i pilnował jej stojąc na ninji , a ze widziałem jego rangę to zacząłem skanowac i nad niski skrzyniami również widać rangę przeciwnika.
2. Na inferno na A stał na niji i było widać rangę i znwu ludzie zaczynają skanowac.
3. W ciemnych miejscach miedzy innymi na nuke na B widac rangi.
Proszę o usuniecie tego pluginu w najbliższym czasie.

• 0

post-6049-0-82260600-1489321708.gif

OFFLINE   Lucas

Lucas

Stały bywalec

• Leader
  • 2431 postów
Prosić możesz a usunąć nie musimy :D
Wiem, że takie coś występuje bo wczoraj z ASem to testowaliśmy i ustawialismy najniżej jak tylko się da. Spodziewaliśmy się właśnie tematu w tej sprawie jednak nie jest on do końca dobrze skonfigurowany. Wczoraj już nie mieliśmy czasu ale jest taka opcja, że widzisz rangi tylko swojego teamu więc zostanie to zmienione prawdopodobnie dzisiaj jak czas pozwoli.
Napisałeś same minusy co do pluginu a są jakieś plusy?
  • 0

OFFLINE   `slasch1.

`slasch1.

̶Z̶b̶a̶n̶o̶w̶a̶n̶y̶

• Zasłużony
  • Inne:: VIP
  • 640 postów

Prosić możesz a usunąć nie musimy :D
Wiem, że takie coś występuje bo wczoraj z ASem to testowaliśmy i ustawialismy najniżej jak tylko się da. Spodziewaliśmy się właśnie tematu w tej sprawie jednak nie jest on do końca dobrze skonfigurowany. Wczoraj już nie mieliśmy czasu ale jest taka opcja, że widzisz rangi tylko swojego teamu więc zostanie to zmienione prawdopodobnie dzisiaj jak czas pozwoli.
Napisałeś same minusy co do pluginu a są jakieś plusy?

Lucas ,niestety nie ma według mnie żądnych plusów. Jak bym chciał wjedziec jaką kto ma rangę to bym się spytał . Mógł byś dodać jakieś inne ciekawsze rzeczy bo orucz modeli broni/skinow/map z CS:GO to nie ma nic ciekawszego :/ Jak dla mnie te rangi nad postaciami są zbędne ;( A tak apropo juz nie do tematu to AS miał wczoraj dodać plugin do blokowania jednego z bs'ow jak jest -5 ct'ków a to co zobaczyłem po mojej dzisiejszej rozgrywce to nic takiego nie ma :/. 

Ponowie proszę o usunięcie tych rang.

Z tego cowidże to czas nie pozwolił 

• 0

post-6049-0-82260600-1489321708.gif