Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Kolin.

Rozliczanie adminĂłw.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jest od jakiegoĹ czasu doĹÄ duzy problem na serwerach. DokĹadniej aktywnosc polowy adminow. Albo zerowa albo znikoma. Przez ostatnie dni jakich adminow widzalem? Fantaro jest tylko "caly czas". Soniacz jeszcze widuje i StraĹźak byĹ. Reszta siedzi tylko na forum o ile. JeĹli nie wejdziesz i nie zawolasz jakies dziesiec minut admina nei wbije Ci Ĺźaden. Rozliczajcie adminĂłw co tydzien z godzin na serwerze. Ustalcie jakÄĹ norme a jak siÄ z niej nie wywiÄĹźe bez argumentu leci. Bo niektorzy leca sobie na prawde w kulki i tylko gracze na tym cierpiÄ. Ja wszystko rozumiem, Ĺźe sÄ wakacje. Ale wĹasnie SÄ WAKACJE. Najwiecej ludzi powinno przychodzic w wakacje ale nie tu.. Tu gracz nowy wbije zagra mappke drugiej juz nie bo admina zero. 

Teraz osobiscie to adminki "InLove" wlaĹnie spojrzalem na twoje GT. Od 30 dni ani razu na serwerze.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolinnn chłopaku masz racje ale zaraz zobaczysz cooo modek zrobi ... haha zamknie temat  : ) a co do InLove to gra na innym nicku :)) 

Ale powiem Ci ze i tak jest lepiej jak np z miesiac temu :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem, że Twoje pretensje dotyczą serwera dd2, bo w sumie faktycznie serwer ten ma największą liczbę adminów przy jednoczesnym minimalnym ich wkładzie w pilnowanie ów serwera. Ale ma to pewien sens. Otóż skoro adminów jest więcej, wystarczy tak naprawdę, że siedzi akurat jeden z nich.

Druga sprawa - jak wspomniał flesh - admini często wchodzą na innym nicku, z prostego powodu (by banować incognito). Nadążysz za tym, jakie nicki mają admini banując a jakie grając? Bo ja osobiście nie bardzo.

Kolejna kwestia - jeśli zależy Ci tak bardzo na rozliczaniu adminów, stań po tej stronie barykady i zobacz jak to jest :) Osobiście zaczynałem tu grać z myślą o graniu tylko na serwerze 4FuN i tam objąłem stanowisko admina. Teraz ów serwera nie ma, a ja jestem moderatorem i czy tego chcę czy nie - najlepiej ze "swoich obowiązków" wywiązuje się siedząc właśnie na forum i czekając na "sygnał do działania" bądź skacząc po serwerach.

Temat zostawię otwarty, bo jednak jest to dość istotna kwestia.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wystarczy spojrzec na wysyp odpalow w ostanich dniach i reakcji adminow ostatnio to widzialem tylko nyon jak wchodzil na troche, a tak non stop jakies odpaly biegaja. Jestem za  tym co pisze kolin  na innych serwerowniach widzialem takie rozpiski izawsze byl admin na serwerze.

Pozatym wystarczy spojrzec ilu stalych graczy zostalo pozatym kazdy mowi ze to co sie dzieje teraz na serwerze to tragedia jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale własnie SĄ WAKACJE

Nie każdy ma wakacje pamiętaj o tym ;) Wchodzimy kiedy możemy.

Rozliczenie adminów ? Nie wiem co o tym sądzić ;) Każdy wchodzi kiedy ma ochotę itp nie ma takiego obowiązku raczej żeby zmuszać do siedzenia lub przegrania iluś tam godzin..

Co do InLove to gra na innym nicku ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolin rozumiem twojÄ zĹoĹÄ, ale musisz wziÄÄ pod uwagÄ Ĺźe wĹaĹnie sÄ jeszcze wakacje i administracja moĹźe gdzieĹ wyjechaĹa czy robiÄ co innego nie zwiÄzanego z komputerem koniecznie.

JeĹli chodzi o mnie to przez ten okres wakacyjny siedzÄ najczÄĹciej w porach 21-3.

Dlatego w dzieĹ moĹźesz mnie nie widzieÄ z tego wzglÄdu Ĺźe teĹź mam inne zajÄcia niĹź tylko CS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od 30 dni nie było mnie na serwerze? Hahahahahahaha. Dobre :lol: zmieniam nicki średnio raz w tygodniu :lol:

Rozliczanie adminów? Nawet jeśli miałoby to być to nie jest to twoja brocha ;)

Wchodzę na serwer kiedy mogę i kiedy mam na to ochotę. Pamiętaj, że CS to tylko zabawa, a w życiu realnym nikt za mnie spraw nie załatwi, ani nikt nie pójdzie za mnie do pracy. Oprócz tego obecnie mam więcej ważniejszych spraw i problemów na głowie. Akurat Tobie nie będę się tłumaczyć ;)

Tak jak wyżej - nie wszyscy mają wakacje.

Taki kozak jesteś to załatwiaj steam, składaj podanie i graj 24h :)

Tyle ode mnie.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie kaĹźdy ma wakacje pamiÄtaj o tym ;) Wchodzimy kiedy moĹźemy.

Co do InLove to gra na innym nicku ;)

TeĹź nie mam wakacji. Codziennie jestem w pracy ale wejdÄ na serwer i pogram coĹ ;)

Kolin rozumiem twojÄ zĹoĹÄ, ale musisz wziÄÄ pod uwagÄ Ĺźe wĹaĹnie sÄ jeszcze wakacje

.

PisaĹem Ĺźe rozumiem teĹź ze sa wakacje i takie rzeczy jak wyjazdy czy tym podobne sÄ caĹkowicie zrozumiaĹe ale jak siÄ napiszÄ ti nie tylko na SB gdzie moĹźe to za 4 minuty zniknÄÄ o kto to wie Ĺźe ro nie ma :)

Od 30 dni nie byĹo mnie na serwerze? Hahahahahahaha. Dobre :lol: zmieniam nicki Ĺrednio raz w tygodniu :lol:

Rozliczanie adminĂłw? Nawet jeĹli miaĹoby to byÄ to nie jest to twoja brocha ;)

Taki kozak jesteĹ to zaĹatwiaj steam, skĹadaj podanie i graj 24h :)

Tyle ode mnie.

To graj na jednym. A jak zmieniasz co tydzieĹ to padaj gt z twoimi nickami przez ostatnie 30 dni zobaczymy czy byĹaĹ na serwerze :)

Twoja teĹź by to nie byĹa a Lotusa i Price, jednak ktoĹ w koĹcu powaĹźniej musiaĹ to ruszyÄ bo daje wtedy takich ktĂłrzy nie zamierzajÄ graÄ.

Taki jestem kozak i to Ty masz admina nie ja wiÄc to Ty powinnas siÄ z tego wywiazywac a skoro nie masz.czasu po co ci ten admian?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecnie piszę z telefonu więc nie wrzucę GT, ale jeśli tak bardzo Cię to męczy to ostatnio na serwerze byłam wczoraj :lol: możesz sprawdzić bans, bo dawałam jakieś bany ;) z nicku 'zgadnij kto?!'.

I ty mi człowieku nie będziesz mówił, czy mam grać na jednym nicku, czy nie :lol:

Ps. Sprawdź rangę Lotusa ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest jakis obowiązek podawania gt z jakimi nickami się gra ? Nie więc o czym tutaj piszesz.. Takie sprawy to Lukas powinien kontrolować a nie zwykły gracz ;) Chociaż on ma co robić i takimi głupstwami raczej nie będzie. Każdy ma prawo grania na takim nicku jaki mu sie podoba.. Nie ma obowiązku grania na jednym ^_-

Mówisz że też pracujesz ale wchodzisz.. Skoro pracujesz to odpal kilka złotych na steam i skladaj podanie.. w czym problem ? Zamiast narzekać na adminów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no macie w 100% racje. Admin grac nie musi tylko jak mu sie to podoba. Jak nie chce nie bedzie graĹ bo po co skoro nie chce mu sie a odpalow lata od zarabania. Skoro takie jest podejscie tÄ uwage moĹźna zamknÄÄ a lukas co bedzie chcial to zrobi. Szkoda na prawde sie trudziÄ juĹź tu :) Elo 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DziwiÄ siÄ jeszcze czemu temat nie jest zamkniÄty bo to bez sensu. Jak nie mam ochoty graÄ to mam graÄ na siĹÄ? Chyba nie bardzo. Rozumiem wasze zdenerwanie lecz rekrutacja jest caĹy czas otwarta, wiÄc moĹźecie siÄ wykazaÄ. To tyle z mojej strony ! :) + ja wchodzÄ ma serwer kiedy mogÄ i kiedy mam ochotÄ.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytając te wasze śmieszne wypociny a w szczególności kolina rozbawił mnie ten temat bardzo mamy kontrolować adminów hahaha człowieku zastanów się 10 razy zanim coś napiszesz bo większej głupoty nie czytałem. Jak mieli byśmy kontrolować adminów to nie mieli byśmy ani jednego admina bo każdy ma swoje prywatne sprawy które są ważniejsze niż gierka. Kolin piszesz ze pracujesz inni także pracują ale widocznie nie tyle co ty skoro tyle siedzisz na serwerze, ktoś tam pisał że kolin to cwaniak i niech kupi steam i składa podanie to też jest rozwiązanie i tak myślę kolin byś nawet nie zdążył ogarniać na serwerze bo nawet nie masz pojęcia ile na u@ leci skarg na cziterów bo ktoś gra lepiej on niego, a tych faktycznych cziterów jest mniej niż myślisz. Jak nie będziesz sprawdzać to albo amin ma w tyłku ciebie albo go nie ma lecz tak nie jest i jestem w stanie zrozumieć iż ty nie zdajesz sobie z tego sprawy. Apeluje zanim na piszecie jakiś temat/post 10 razy zastanówcie się no chyba, że chcecie urządzić nam kabaret.

• Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.