Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!
Zdjęcie

Rozliczanie adminów.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
14 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   Kolin.

Kolin.

Użytkownik

• Arenowicz
  • 88 postów

Witam. Jest od jakiegoś czasu dość duzy problem na serwerach. Dokładniej aktywnosc polowy adminow. Albo zerowa albo znikoma. Przez ostatnie dni jakich adminow widzalem? Fantaro jest tylko "caly czas". Soniacz jeszcze widuje i Strażak był. Reszta siedzi tylko na forum o ile. Jeśli nie wejdziesz i nie zawolasz jakies dziesiec minut admina nei wbije Ci żaden. Rozliczajcie adminów co tydzien z godzin na serwerze. Ustalcie jakąś norme a jak się z niej nie wywiąże bez argumentu leci. Bo niektorzy leca sobie na prawde w kulki i tylko gracze na tym cierpią. Ja wszystko rozumiem, że są wakacje. Ale własnie SĄ WAKACJE. Najwiecej ludzi powinno przychodzic w wakacje ale nie tu.. Tu gracz nowy wbije zagra mappke drugiej juz nie bo admina zero. 

Teraz osobiscie to adminki "InLove" wlaśnie spojrzalem na twoje GT. Od 30 dni ani razu na serwerze.

• 2

1Mpre6f.jpg

OFFLINE   flesh 8 c

flesh 8 c

#Legalize.

• Zasłużony
  • Inne:: VIP
  • 378 postów

Kolinnn chłopaku masz racje ale zaraz zobaczysz cooo modek zrobi ... haha zamknie temat  : ) a co do InLove to gra na innym nicku :)

Ale powiem Ci ze i tak jest lepiej jak np z miesiac temu :P

• 0

OFFLINE   ~As~

~As~

~Demon Areny~

• Head Admin
  • 791 postów

Rozumiem, że Twoje pretensje dotyczą serwera dd2, bo w sumie faktycznie serwer ten ma największą liczbę adminów przy jednoczesnym minimalnym ich wkładzie w pilnowanie ów serwera. Ale ma to pewien sens. Otóż skoro adminów jest więcej, wystarczy tak naprawdę, że siedzi akurat jeden z nich.

Druga sprawa - jak wspomniał flesh - admini często wchodzą na innym nicku, z prostego powodu (by banować incognito). Nadążysz za tym, jakie nicki mają admini banując a jakie grając? Bo ja osobiście nie bardzo.

Kolejna kwestia - jeśli zależy Ci tak bardzo na rozliczaniu adminów, stań po tej stronie barykady i zobacz jak to jest :) Osobiście zaczynałem tu grać z myślą o graniu tylko na serwerze 4FuN i tam objąłem stanowisko admina. Teraz ów serwera nie ma, a ja jestem moderatorem i czy tego chcę czy nie - najlepiej ze "swoich obowiązków" wywiązuje się siedząc właśnie na forum i czekając na "sygnał do działania" bądź skacząc po serwerach.

Temat zostawię otwarty, bo jednak jest to dość istotna kwestia.

• 1

622160987f400942med.jpg

OFFLINE   rock'nrolla

rock'nrolla

bot?????

• Zasłużony
  • Inne:: Arenowicz
  • 1130 postów

Ja jestem często ... . Gram mix`y ale, i tak przed grą wejdę na server lub zobaczę na niego czy jest ktoś podejrzany czy nie .

• 2

A, kto umarł ten nie żyje ... .

331iqsp.jpg

MAM W DUPIE

CZY KTOŚ MNIE LUBI, CZY NIE LUBI

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ

MAM W DUPIE

CZY KTOŚ MNIE LUBI, CZY NIE LUBI

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ...

OFFLINE   Strażak

Strażak

DD2 Master

• Arenowicz
  • 45 postów

Też jestem często, ale nie mam innych nick'ów :)

• 0

OFFLINE   60fps

60fps

Początkujący

• Arenowicz
  • 14 postów

wystarczy spojrzec na wysyp odpalow w ostanich dniach i reakcji adminow ostatnio to widzialem tylko nyon jak wchodzil na troche, a tak non stop jakies odpaly biegaja. Jestem za  tym co pisze kolin  na innych serwerowniach widzialem takie rozpiski izawsze byl admin na serwerze.

Pozatym wystarczy spojrzec ilu stalych graczy zostalo pozatym kazdy mowi ze to co sie dzieje teraz na serwerze to tragedia jest

• 0

OFFLINE   Soniacz

Soniacz

• Moderator
  • Inne:: Multi Admin, VIP
  • 580 postów

Ale własnie SĄ WAKACJE

Nie każdy ma wakacje pamiętaj o tym ;) Wchodzimy kiedy możemy.

Rozliczenie adminów ? Nie wiem co o tym sądzić ;) Każdy wchodzi kiedy ma ochotę itp nie ma takiego obowiązku raczej żeby zmuszać do siedzenia lub przegrania iluś tam godzin..

Co do InLove to gra na innym nicku ;)

• 0
Dołączona grafika

OFFLINE   MaCiuLa

MaCiuLa

Dużo pisze

• Moderator
  • 543 postów

Kolin rozumiem twoją złość, ale musisz wziąć pod uwagę że właśnie są jeszcze wakacje i administracja może gdzieś wyjechała czy robią co innego nie związanego z komputerem koniecznie.

Jeśli chodzi o mnie to przez ten okres wakacyjny siedzę najczęściej w porach 21-3.

Dlatego w dzień możesz mnie nie widzieć z tego względu że też mam inne zajęcia niż tylko CS.

• 0

OFFLINE   Tequila

Tequila

Zaawansowany

• Admin [DD2]
  • Inne:: Kobieta, VIP
  • 197 postów
Od 30 dni nie było mnie na serwerze? Hahahahahahaha. Dobre :lol: zmieniam nicki średnio raz w tygodniu :lol:

Rozliczanie adminów? Nawet jeśli miałoby to być to nie jest to twoja brocha ;)

Wchodzę na serwer kiedy mogę i kiedy mam na to ochotę. Pamiętaj, że CS to tylko zabawa, a w życiu realnym nikt za mnie spraw nie załatwi, ani nikt nie pójdzie za mnie do pracy. Oprócz tego obecnie mam więcej ważniejszych spraw i problemów na głowie. Akurat Tobie nie będę się tłumaczyć ;)

Tak jak wyżej - nie wszyscy mają wakacje.

Taki kozak jesteś to załatwiaj steam, składaj podanie i graj 24h :)

Tyle ode mnie.
  • 2

harley_quinn_by_randagio76-d4uzbka.png

OFFLINE   Kolin.

Kolin.

Użytkownik

• Arenowicz
  • 88 postów

Nie każdy ma wakacje pamiętaj o tym ;) Wchodzimy kiedy możemy.

Co do InLove to gra na innym nicku ;)

Też nie mam wakacji. Codziennie jestem w pracy ale wejdę na serwer i pogram coś ;)

Kolin rozumiem twoją złość, ale musisz wziąć pod uwagę że właśnie są jeszcze wakacje
.

Pisałem że rozumiem też ze sa wakacje i takie rzeczy jak wyjazdy czy tym podobne są całkowicie zrozumiałe ale jak się napiszę ti nie tylko na SB gdzie może to za 4 minuty zniknąć o kto to wie że ro nie ma :)

Od 30 dni nie było mnie na serwerze? Hahahahahahaha. Dobre :lol: zmieniam nicki średnio raz w tygodniu :lol:
Rozliczanie adminów? Nawet jeśli miałoby to być to nie jest to twoja brocha ;)
Taki kozak jesteś to załatwiaj steam, składaj podanie i graj 24h :)
Tyle ode mnie.

To graj na jednym. A jak zmieniasz co tydzień to padaj gt z twoimi nickami przez ostatnie 30 dni zobaczymy czy byłaś na serwerze :)
Twoja też by to nie była a Lotusa i Price, jednak ktoś w końcu poważniej musiał to ruszyć bo daje wtedy takich którzy nie zamierzają grać.
Taki jestem kozak i to Ty masz admina nie ja więc to Ty powinnas się z tego wywiazywac a skoro nie masz.czasu po co ci ten admian?
  • 0

1Mpre6f.jpg

OFFLINE   Tequila

Tequila

Zaawansowany

• Admin [DD2]
  • Inne:: Kobieta, VIP
  • 197 postów
Obecnie piszę z telefonu więc nie wrzucę GT, ale jeśli tak bardzo Cię to męczy to ostatnio na serwerze byłam wczoraj :lol: możesz sprawdzić bans, bo dawałam jakieś bany ;) z nicku 'zgadnij kto?!'.

I ty mi człowieku nie będziesz mówił, czy mam grać na jednym nicku, czy nie :lol:

Ps. Sprawdź rangę Lotusa ;)
  • 0

harley_quinn_by_randagio76-d4uzbka.png

OFFLINE   Soniacz

Soniacz

• Moderator
  • Inne:: Multi Admin, VIP
  • 580 postów

Jest jakis obowiązek podawania gt z jakimi nickami się gra ? Nie więc o czym tutaj piszesz.. Takie sprawy to Lukas powinien kontrolować a nie zwykły gracz ;) Chociaż on ma co robić i takimi głupstwami raczej nie będzie. Każdy ma prawo grania na takim nicku jaki mu sie podoba.. Nie ma obowiązku grania na jednym ^_-

Mówisz że też pracujesz ale wchodzisz.. Skoro pracujesz to odpal kilka złotych na steam i skladaj podanie.. w czym problem ? Zamiast narzekać na adminów.

• 0
Dołączona grafika

OFFLINE   Kolin.

Kolin.

Użytkownik

• Arenowicz
  • 88 postów

Nie no macie w 100% racje. Admin grac nie musi tylko jak mu sie to podoba. Jak nie chce nie bedzie grał bo po co skoro nie chce mu sie a odpalow lata od zarabania. Skoro takie jest podejscie tą uwage można zamknąć a lukas co bedzie chcial to zrobi. Szkoda na prawde sie trudzić już tu :) Elo 

• 0

1Mpre6f.jpg

OFFLINE   NyoN

NyoN

Dużo pisze

• Arenowicz
  • 347 postów
Dziwię się jeszcze czemu temat nie jest zamknięty bo to bez sensu. Jak nie mam ochoty grać to mam grać na siłę? Chyba nie bardzo. Rozumiem wasze zdenerwanie lecz rekrutacja jest cały czas otwarta, więc możecie się wykazać. To tyle z mojej strony ! :) + ja wchodzę ma serwer kiedy mogę i kiedy mam ochotę.
  • 0

OFFLINE   PRICE

PRICE

Major

• Zasłużony
  • Inne:: VIP
  • 922 postów

Czytając te wasze śmieszne wypociny a w szczególności kolina rozbawił mnie ten temat bardzo mamy kontrolować adminów hahaha człowieku zastanów się 10 razy zanim coś napiszesz bo większej głupoty nie czytałem. Jak mieli byśmy kontrolować adminów to nie mieli byśmy ani jednego admina bo każdy ma swoje prywatne sprawy które są ważniejsze niż gierka. Kolin piszesz ze pracujesz inni także pracują ale widocznie nie tyle co ty skoro tyle siedzisz na serwerze, ktoś tam pisał że kolin to cwaniak i niech kupi steam i składa podanie to też jest rozwiązanie i tak myślę kolin byś nawet nie zdążył ogarniać na serwerze bo nawet nie masz pojęcia ile na u@ leci skarg na cziterów bo ktoś gra lepiej on niego, a tych faktycznych cziterów jest mniej niż myślisz. Jak nie będziesz sprawdzać to albo amin ma w tyłku ciebie albo go nie ma lecz tak nie jest i jestem w stanie zrozumieć iż ty nie zdajesz sobie z tego sprawy. Apeluje zanim na piszecie jakiś temat/post 10 razy zastanówcie się no chyba, że chcecie urządzić nam kabaret.

• 4