Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!

OBECNIE TRWAJĄ ZAPISY NA NOWOROCZNY KONKURS 2 VS 2, ZAPRASZAMY!!!: KLIK

KOLEJNY RESET NA SERWERZE COD ZA NAMI! ZWYCIĘZCY POD TYM LINKIEM: KLIK

Zdjęcie

Propozycja od Kacpra. :D

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

ONLINE   Kacper.

Kacper.

Zaawansowany

• Admin [TS3]
  • 232 postów

Mam następującą propozycje by dodać na serwer plugin "No Team Flash" z racji na to że uważam, że flashe powinny być dla ludzi "mądrych" a jak wiemy dużo jest także tych drugich. xD Często pozostali gracze się denerwują, że zostają oślepiani przez swoich, szczególnie gdy to nie wydarza się raz tylko regularnie. Jest to nagminnie spotykane na mapie dd2__long gdy gracz np z terro "raszuje" a inni rzucają my flashe na "ryj" kolokwialnie mówiąc. xD Ten plugin zapobiegł by takim wydarzeniom. :D 
Link do pluginu ->http://www.cs-kopytk...-no-team-flash/

• 0

post-7187-0-06150400-1475771871.gif

b_350_20_4F4F4F_4F4F4F_FFFFFF_000000.png

OFFLINE   MordarN!

MordarN!

Początkujący

• User
  • 4 postów

Wedlug mnie jest to dobry pomysl, nie raz dostalem flesza na ryj od swojego po czym zginelem, ja jestem ZA!!!

• 0

OFFLINE   PRICE

PRICE

Major

• Junior Admin
  • 909 postów

Może jeszcze znajdziecie by wam dymny nie przeszkadzał jak celujecie z awp na tym longu ? Piszesz ze flesh dla mądrych a nie umiecie pomyśleć że jak leci flesh to trzeba się schować lub nie rashowac ? Dobrze że jest he na 10s bo jeszcze byście chcieli by he było zblokowane.

• 0

11sp45z.jpg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users