Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Stalinka!

Skarga

Rekomendowane odpowiedzi

TwĂłj nick na forum:Stalinka

Nick oskarĹźonego:As

Opis sytuacji:NapisaĹem na sb "szkoda szczempic ryja" i dostaĹem warna za ortografiÄ... CzytajÄc regulamin forum widaÄ taki podpunkt "2.3. Pisz zgodnie z zasadami polskiej ortografii. Teksty typu (np. "Koffam CiÄ", "O Boshe") bÄdzie karane warnem." Jednak nie uwaĹźam, aby wyraz "szczempic" zasĹugiwaĹ na warna. To tak jak ktoĹ pisze "elo" itp? To teĹź nie jest zgodne z zasadami polskiej ortografii i co? Ludzie zazwyczaj siÄ tak witajÄ, a warna nikt nie dostaje. ProszÄ nie patrzeÄ na mnie jak na gracza z innej sieci, tylko jak na normalnego uĹźytkownika tego forum. Prosze o zdjÄcie mojego warna, oraz upomnienie Pana Moderatora Asa.

Dowody:JeĹźeli bÄdzie potrzeba dam screena z archiwum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostałeś warna za niewłaściwy język - czytaj wulgarny.
Nie za "szczempić" - w tym miejscu Cię tylko poprawiłem i pokazałem, jak to słowo pisze się poprawnie w języku polskim.
Na screenach, które możesz pokazać, będzie wyraźnie nakreślone, jak przeklinasz. Robicie to celowo, właśnie dlatego, że jesteście z "innej sieci" i staracie się za wszelką cenę utrudniać życie tutaj.

Proszę bardzo, oto ss. --->http://www44.zippyshare.com/v/RD9Wvuza/file.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DostaĹeĹ warna za niewĹaĹciwy jÄzyk - czytaj wulgarny.

Nie za "szczempiÄ" - w tym miejscu CiÄ tylko poprawiĹem i pokazaĹem, jak to sĹowo pisze siÄ poprawnie w jÄzyku polskim.

Na screenach, ktĂłre moĹźesz pokazaÄ, bÄdzie wyraĹşnie nakreĹlone, jak przeklinasz. Robicie to celowo, wĹaĹnie dlatego, Ĺźe jesteĹcie z "innej sieci" i staracie siÄ za wszelkÄ cenÄ utrudniaÄ Ĺźycie tutaj.

PokaĹź ssy jak przeklinaĹ, bo tego nie robiĹ, a ogĂłlnie co do wulgaryzmĂłw to ciekawe jak patrzysz na innych uĹźytkownikĂłw. 

@down

Przykry to jesteĹ Ty, ale to juĹź inna kwestia. WedĹug mnie to co przedstawiĹeĹ na screenie wyĹźej nie jest podstawÄ do dania warna i tyle. Tak wiem, nie jestem tu moderatorem i w ogĂłle to wy tutaj trzymacie "ĹapÄ nad wszystkim" z Tigerem na czele, ale sĹabo wam to wychodzi. JeĹźeli Lucas by mĂłgĹ to niech siÄ wypowie w tej skardze, a i jakby ktoĹ pytaĹ. Tak jestem adwokatem Stalinki  :lol:

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najpierw zacznę od Ciebie Mati, nie potrzebujemy tutaj obrońcy użytkownika, który łamię regulamin. Nic do Ciebie nie mam ale zaczyna mnie to irytować w jaki sposób bronisz swoich ludzi z sieci. Wchodzą na forum, robią syf na SB a Ty ich bronisz. Wejdź sobie do niego na profil i wybierz zakładkę "Shoutbox" to Cie może oświeci.

Przechodząc do tematu to widzę na tym ssie jedno brzydkie słowo a Ty pisząc skargę nie sięgnąłeś po żaden dowód.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.