Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!
Zdjęcie

Skarga

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   Stalinka!

Stalinka!

Zaawansowany

• Arenowicz
  • 158 postów
Twój nick na forum:Stalinka
Nick oskarżonego:As
Opis sytuacji:Napisałem na sb "szkoda szczempic ryja" i dostałem warna za ortografię... Czytając regulamin forum widać taki podpunkt "2.3. Pisz zgodnie z zasadami polskiej ortografii. Teksty typu (np. "Koffam Cię", "O Boshe") będzie karane warnem." Jednak nie uważam, aby wyraz "szczempic" zasługiwał na warna. To tak jak ktoś pisze "elo" itp? To też nie jest zgodne z zasadami polskiej ortografii i co? Ludzie zazwyczaj się tak witają, a warna nikt nie dostaje. Proszę nie patrzeć na mnie jak na gracza z innej sieci, tylko jak na normalnego użytkownika tego forum. Prosze o zdjęcie mojego warna, oraz upomnienie Pana Moderatora Asa.
Dowody:Jeżeli będzie potrzeba dam screena z archiwum
  • 0

OFFLINE   ~As~

~As~

~Demon Areny~

• Head Admin
  • 791 postów

Dostałeś warna za niewłaściwy język - czytaj wulgarny.
Nie za "szczempić" - w tym miejscu Cię tylko poprawiłem i pokazałem, jak to słowo pisze się poprawnie w języku polskim.
Na screenach, które możesz pokazać, będzie wyraźnie nakreślone, jak przeklinasz. Robicie to celowo, właśnie dlatego, że jesteście z "innej sieci" i staracie się za wszelką cenę utrudniać życie tutaj.

Proszę bardzo, oto ss. --->http://www44.zippysh...Wvuza/file.html

• 0

622160987f400942med.jpg

OFFLINE   M4ti.

M4ti.

Dużo pisze

• Arenowicz
  • 669 postów

Dostałeś warna za niewłaściwy język - czytaj wulgarny.
Nie za "szczempić" - w tym miejscu Cię tylko poprawiłem i pokazałem, jak to słowo pisze się poprawnie w języku polskim.
Na screenach, które możesz pokazać, będzie wyraźnie nakreślone, jak przeklinasz. Robicie to celowo, właśnie dlatego, że jesteście z "innej sieci" i staracie się za wszelką cenę utrudniać życie tutaj.

Pokaż ssy jak przeklinał, bo tego nie robił, a ogólnie co do wulgaryzmów to ciekawe jak patrzysz na innych użytkowników. 

@down

Przykry to jesteś Ty, ale to już inna kwestia. Według mnie to co przedstawiłeś na screenie wyżej nie jest podstawą do dania warna i tyle. Tak wiem, nie jestem tu moderatorem i w ogóle to wy tutaj trzymacie "łapę nad wszystkim" z Tigerem na czele, ale słabo wam to wychodzi. Jeżeli Lucas by mógł to niech się wypowie w tej skardze, a i jakby ktoś pytał. Tak jestem adwokatem Stalinki  :lol:

~As~ (16 sierpień 2016 - 23:08):
Na innych użytkowników? Również dostają warny za wulgaryzmy. I Twój admin przeklinał :) Przykre :/

• 2

OFFLINE   Lucas

Lucas

Stały bywalec

• Leader
  • 2436 postów

Najpierw zacznę od Ciebie Mati, nie potrzebujemy tutaj obrońcy użytkownika, który łamię regulamin. Nic do Ciebie nie mam ale zaczyna mnie to irytować w jaki sposób bronisz swoich ludzi z sieci. Wchodzą na forum, robią syf na SB a Ty ich bronisz. Wejdź sobie do niego na profil i wybierz zakładkę "Shoutbox" to Cie może oświeci.

Przechodząc do tematu to widzę na tym ssie jedno brzydkie słowo a Ty pisząc skargę nie sięgnąłeś po żaden dowód.

• 0