Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Karlito

Skarga na admina NyoN

Rekomendowane odpowiedzi

TwĂłj nick na forum:Karlito

Nick oskarĹźonego:NyoN

Opis sytuacji: Admin   nie fatyguje siÄ od godziny 17:00  od wczoraj aby mi rozpisaĹ demko      czekaĹem nie cierpliwie caĹÄ noc  i siÄ nie doczekaĹem   rozpiski   co najbardziej przykuĹo   mi  do uwagi Ĺźe on ma UBTeam   ciekawi mnie ile juĹź ludziom daĹ bana za czystÄ grÄ.
Dowody: idg1o7.jpg

a tu dam  dowĂłd  Ĺźe gram caĹy czas  na jednej sieci  , i mam flagÄ PolskÄ  a nie Niemcy !  moĹźe byÄ bĹÄd  
svgw2h.jpg

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na rozpisanie demka mam 24h, moĹźliwe, Ĺźe siÄ pomyliĹem zaraz siÄ za to biorÄ.

Do zamkniÄcia, sprawa wyjaĹniona.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Admin miał czas na rozpisanie demka do dnia dzisiejszego do godziny 17:17:40. Jeśli nie zrobiłby tego w tym czasie, dostałbyś automatycznie UB. "Skarga" zbędna, zamiast tego Mogłeś napisać do ów admina, czy nie dałby rady rozpisać Ci demka wcześniej. Temat zamykam, bo sprawa została wyjaśniona + skarga zbędna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.