Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!

ZBIÓRKA NA REKLAMĘ SERWERÓW!! WIĘCEJ INFORMACJI POD TYM LINKIEM: KLIK

Zdjęcie

Admini DD2

DD2

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   Rybak

Rybak

Zaawansowany

• VIP
  • 168 postów

Z związku z sytuacją na DD2 , chciałbym prosić o to żeby zaufani członkowie , którzy grają na serwerze dd2 i którzy nie mają steama mogli się starać o admina.
Prośbę swoją motywuję tym , że został zrobiony reset rankingu i to co się dzieje na DD2 to jest jedna wielka masakra
Obecni admini mało graja , ponieważ pracują i nie mają czasu na grę w dzień , nie mówię , że są oni źli

Prośbę tą też układam trochę pod siebie , jak kilka osób wie jestem po wypadku nie wychodzę z domu , gram cały czas praktycznie od 14-22 i z chęcią bym pomógł , żeby dało się normalnie grać . Steama będę miał dopiero 20.08 + ponieważ nie mam teraz możliwości kupienia go a jestem już dogadany z Ostiu mam wszystkie dane itp . , tylko czekam aż babcia będzie w Warszawie , ale do tego czasu mamy jeszcze 10 dni.

Liczę się z tym , że będę musiał poczekać aż będę miał steama , ale ja nie chce być adminem dla siebie , żeby się komuś chwalić , tylko , żeby wspomóc serwer dd2 i żeby normalnie i przyjemnie się tam grało, bo teraz to tylko każdy klnie i się wyzywa, jeżeli wydana została by zgoda na to by można było być Adminem bez Steama, to złoże normalne podanie , muszę tylko dodać 5 reklam serwera , więc nie potrwa to długo z resztą się zdążyłem zapoznać...

Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie tej prośby i przemyślenie tego co tu napisałem a nie od razu zamykanie i powiedzenie nie ... bo jak mówiłem nie robię tego dla siebie tylko dla nas wszystkich

• 5

Ciężko Ci przekimać kiedy zmagasz się z demonem,
który Twoja głowę nazywa swoim domem,
słyszysz dziwne głosy które mówią blady posyp,
i jak dłużej ich posłuchasz to się same jeżą włosy.
Na ścianie tańczą światła, poznajesz nas, makabra,
zapraszam do tańca, głos samego diabla.
Upojony stresem płynącym po kablach,
dawno chyba zapomniałeś jaka jest śmiertelna dawka.

OFFLINE   Arabek ツ

Arabek ツ

..::Wybuchowy::..

• Junior Admin
  • Inne:: Właściciel Serwera
  • 767 postów
Adminów bez steama nie było nie ma i nie będzie.
Lucas nie raz to powtarzał i temat nie raz wałkowany...
  • 0

Grrb5U4.jpg

OFFLINE   Kolin.

Kolin.

Użytkownik

• Arenowicz
  • 88 postów

Nie ma zapewne nawet na co liczyc wtej sprawie :) 

• 0

1Mpre6f.jpg

OFFLINE   Piotruś Pan aka X

Piotruś Pan aka X

Zaawansowany

• Arenowicz
  • 139 postów

przykro mi lucas tu decyduje ;D ale rybak kup steama i pokaz jakims bedziesz adminem kiedy sa wakacje czy bedziesz siedzial 24/7 na serwie zamiast jechanc na wakacje i sie bawic .. :)

• 0
Dołączona grafika

OFFLINE   ~As~

~As~

~Demon Areny~

• Head Admin
  • 791 postów

@Up przeczytaj dwa razy co kolega napisał i dopiero potem układaj wypowiedzi.. <facepalm>

Generalnie sprawa wygląda tak, jak to już napisał Arabek - Lucas nie wyraża zgody na adminów ns i koniec kropka.

Co do samego steam'a - gra nie jest Bóg wie jak droga a same konto od Mateusza jest w porządku, więc za te kilka dni (jeśli nadal będziesz miał ochotę) złożysz podanie i zostanie z pewnością rozpatrzone pozytywnie. Wczoraj (a właściwie dzisiaj w nocy, bo to było raptem 21 godzin temu) zaraz po restarcie banowałem na dd2 i dziś rano dd2 oraz ffa. Owszem pracuje i nie mam możliwości siedzieć na serwerach non-stop, ale staram się poświęcić swój wolny czas na dopilnowanie serwerów.

Temat zamykam by nie było spamu, bo sprawa i tak jest przekreślona z góry (takie ustalenia). Jednakże, jeśli Lucas uzna, że powinien się wypowiedzieć to umieści tu Swój komentarz.

• 0

622160987f400942med.jpg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users