Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!
Zdjęcie

Kilka spraw

• Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   Soniacz

Soniacz

Dużo pisze

• UB Team
  • Inne:: Admin [DD2], Admin [GO], VIP
  • 403 postów
Witam.
Chciałem Wam przedstawić kilka rzeczy, które zauważyłem i które są do poprawienia. Na początek zacznijmy od forum.

1. Na samej górze jest ogłoszenie „Rekrutacja na członów UB Team otwarta! Zachęcamy do składania podań!”, a w dziale składania podań na UBT rekrutacja jest OFF. Więc jak to w końcu wygląda ? Jeśli rekrutacja jest OFF to weźcie usuńcie ten nagłówek, a jeśli jest otwarta to otwórzcie ją także w dziale. Bo jedno z drugim się gryzie. 

2. Kontakt z Administracją.
Pierwsza sprawa tego dotycząca jest taka, by zmienić nick „Frost” na „PRICE”.
Druga – kiedy klikamy „Wyślij wiadomość” do naszej administracji wyskakuje błąd. 
I trzecia sprawa – Usunęliście stamtąd Lotusa i Anonimowego (z nie wiadomych przyczyn; warto byłoby poinformować chociażby w dziale AR, dlaczego nastąpiła taka zmiana i czy jest ona tymczasowo, czy na stałe itp.), a do moderatorów BaQsnego i Arabka już nikt nie dodał. ;)

3. W dziale propozycji serwera DD2 jest kilka tematów, którymi nikt się już nie interesuje, a nie są one nadal rozwiązane.

4. Mam zastrzeżenia jeśli chodzi o grę na grafice Software. Doszły mnie informacje, że tutaj nie jest to karane, a powinno. Rozumiem serwery Diablo, BF2 itp, ale i na zwykłym serwerze jest to też w pewnym sensie ułatwienie, gdyż grając na takiej grafice lepiej widzimy przez smoke’i.

Jeśli chodzi o serwery to chciałbym się dowiedzieć (zresztą nie tylko ja) co z resetem ranku na DD2. Będzie on zrobiony czy nie ? A jeśli tak, to kiedy ? ;) Bo wydaje mi się, że już jakiś czas temu miał być zrobiony.

Jeśli jest jeszcze coś do poprawienia, a ja tego nie zauważyłem, to proszę również pisać w tym temacie. :)

• 1

cQIwAU8.gif

OFFLINE   Arabek ツ

Arabek ツ

..::Wybuchowy::..

• Junior Admin
  • 686 postów
Jeśli chodzi o punkt 2 to Lucas ostatnio ma mało czasu a z tego co wiem Price nie ma dostępu do tego. Co do dodania mnie i BaQsnego do "tej tabelki" to Lucas poinformował, że w wolnej chwili nas doda (Napisane w Mod Room). Jeśli chodzi o Lotusa to zrezygnował/odszedł sam nie znam szczegółów a Anonimowy nie pokazywał się od dłuższego czasu. No i Lucas nie ma obowiązku informowania nas o odejściach i przyczynach uszanujmy to jakby chciał to by nas poinformował.

Jeśli chodzi o Reset ranku i o tą informację na temat rekrutacji na ubt w wolnej chwili Lucas na pewno się tym zajmie.

Są wakacje więc są urlopy i tak dalej
  • 0

post-7187-0-74207400-1480004118.jpg

OFFLINE   Stalinka!

Stalinka!

Zaawansowany

• Arenowicz
  • 158 postów

1. To prawda

2.

a) tak

B) nie wiem

c) nie powinno to nikogo interesować co się stało z Lotusem oraz z Anonimowym, a co do Baqsnego i Arabka to tak

3.-

4. słyszałem że Software zabronione jest tylko na CoD'ach

• 1

OFFLINE   Soniacz

Soniacz

Dużo pisze

• UB Team
  • 403 postów

To do czego w takim razie ma dostęp PRICE jako junior ? Jest masa spraw które czekają już dobrą chwile.. Jeżeli lukas nie ma czasu to proponuje dać dostęp dla PRICE do tego typu rzeczy a jak on nie ma czasu również to np dla Asa bo on wydaje sie najbardziej ogarniety i uporządkowany z moderatorów. 

Mówisz że są wakacje i urlopy a jest taki odpowiedni dział do zgłaszania tego ;)

• 1

cQIwAU8.gif

OFFLINE   Tequila

Tequila

Zaawansowany

• Admin [DD2]
  • Inne:: Kobieta, VIP
  • 149 postów

1. Zgadzam się. Nie wiadomo, której informacji się trzymać.

2. "Wyślij wiadomość" ? Brawo za spostrzegawczość. Reszta również na tak.

3. Fakt, ile można czekać na rozwiązanie tych tematów...

4. Powinno być to karane. Dziwię się że nie jest...

• 0

harley_quinn_by_randagio76-d4uzbka.png

OFFLINE   ~As~

~As~

~Demon Areny~

• Head Admin
  • 780 postów

Chyba powielę to, co napisał Arabek, ale dodam swoje 3 grosze.

Otóż w sprawie wszelkich "kosmetycznych" wad na forum (czytaj tabelka z kontaktami, napis rekrutacja na UBT przy rekrutacji off, drobne usterki) - zostaną one poprawione, zwyczajnie do tej pory nikt nie mógł za bardzo się za to zabrać. Jak wiecie (albo i nie wiecie) Anonimowy jest od dłuższego czasu nieobecny, do dnia wczorajszego Lotus starał się ile mógł poprawiać, ale był ograniczony do telefonu (co też mogliście, choć nie musieliście wiedzieć - pisał o tym na SB) a Lucas cały wolny czas poświęca na ogarnianiu forum ze spraw ważnych oraz sprawdza, czy serwery ładnie działają jak powinny (poprawia, dodaje, usuwa). Jest jeszcze PRICE, który tak naprawdę może trochę więcej niż moderator (my naprawdę nie mamy uprawnień do wielu rzeczy, choć dla niektórych to magia) ale dużo mniej niż H@, więc siłą rzeczy nie może wprowadzić poprawek - Tak, nawet tego irytującego napisu Rekrutacja na UBT otwarta... 

Co się tyczy propozycji odnośnie serwera dd2 only - są one liczne i faktycznie niektóre mogą wydawać się zapomniane, aczkolwiek tak nie jest. Zwyczajnie sytuacja jest podobna jak ta, opisana kilka linijek wyżej. Jako moderatorzy, staramy się przesyłać w wiadomościach prywatnych Lucasowi podlinkowane tematy oraz pluginy, które proponujecie, lecz proszę pamiętać też o ważnej zasadzie - jeśli chcecie zaproponować jakiś plugin/zmianę, powinniście najpierw ów patent przetestować. Bo proszę zauważyć - co nam po temacie z licznymi głosami zachwytu odnośnie propozycji, która w rzeczywistości nie ma prawa zostać zrealizowana z przyczyn czysto technicznych (plugin nie działa, nie jest dostępny itp)?

Lecimy dalej!

Grafika Sofware... Według regulaminu, jedynie granie na CoD modach jest u nas karane z takową grafiką. Co nie zmienia faktu, że faktycznie jest to niejako ułatwienie dla graczy. Myślę, że będzie to kolejna rzecz, jaką trzeba będzie "dopieścić" odnośnie regulaminów (Admini chyba kojarzą temat z AR, gdzie padło już hasło "poprawy regulaminów".)

Mam nadzieję, że choć w niewielkim stopniu rozwialiśmy wszelkie niejasności.

• 0
Dołączona grafika

OFFLINE   Soniacz

Soniacz

Dużo pisze

• UB Team
  • 403 postów

1, 2 - zrobione

3 - nadal coś tam widnieje 

4 - jakaś decyzja ? Czy nic dalej nie wiadomo.

• 0

cQIwAU8.gif

OFFLINE   Lucas

Lucas

Stały bywalec

• Leader
  • 2404 postów

Ad.3 Postaram się to ogarnąć w najbliższych dniach.

Ad.4 Powinieneś już to wiedzieć: http://cs-arena.eu/i...rwera-only-dd2/

Następny reset początkiem miesiąca.

• 0

OFFLINE   Soniacz

Soniacz

Dużo pisze

• UB Team
  • 403 postów

Co do 4 to nie chodziło mi o reset tylko o soft :D

• 0

cQIwAU8.gif