Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!

OBECNIE TRWAJĄ ZAPISY NA NOWOROCZNY KONKURS 2 VS 2, ZAPRASZAMY!!!: KLIK

KOLEJNY RESET NA SERWERZE COD ZA NAMI! ZWYCIĘZCY POD TYM LINKIEM: KLIK

Zdjęcie

Nagroda ;) !

• Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   fAntaro_

fAntaro_

bot?????

• Zasłużony
  • Inne:: User
  • PipPipPipPipPip
  • 1120 postów

Strzałka czytającym :) !!!.

Zaczął się nowy miesiąc ( Sierpień ) więc, chyba czas na reset TOP15 .

Ale, nie chodzi Mi głównie o sam reset bo Ja nic z tego nie mam [ :P ] . Tylko o to by nagrodzić zdobywców za ( Lipiec ) .

I teraz zaczyna się Moja propozycja . Chciałbym nakłonić Ciebie Lucas " kierowniku " do tego, aby dać teraz reset TOP15 dopiero

1 stycznia 2017 roku . I zwiększyć nagrodę do. Za 1 miejsce do końca zimy . Sam jestem wstanie wpłacić Tobie 30zł na poczet nagrody dla ' numero uno ' . Mianowicie chodzi Mi o to, że :

TOP15

1* - Vip od 1/01/2017 do końca zimy .

2* - Vip do 14/02/2017 [ lewe lewe loff :) ] .

3* - na miesiąc .

A, i mianowicie FLAGOWICZE  sądzę , że też coś powinni mieć z tego jak zajdą daleko . To jest tylko Moja sugestia / propozycja, więc czekam na Wasze dalsze wypełnienie tego dialogu. Daj boże, że coś może z tego wyjdzie .

Pozdrawiam alkoholik :) .

@. Zostawiłbym tak jak napisałem osoby na podium otrzymują ' proporczyki ' :P .

• 2

A, kto umarł ten nie żyje ... .

331iqsp.jpg

MAM W DUPIE

CZY KTOŚ MNIE LUBI, CZY NIE LUBI

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ

MAM W DUPIE

CZY KTOŚ MNIE LUBI, CZY NIE LUBI

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ...

OFFLINE   Rybak

Rybak

Zaawansowany

• VIP
  • 168 postów

Ja jestem za , tylko , tam ci się daty trochę po... chyba :P , ale ogólnie jestem za , tylko trzeba się wziąć do pracy , żeby LORD nie był pierwszy xD
Tylko , może w sumie długość vipa trochę za długa , myślę że
1 miejsce - 3 miesiące vipa
2 miejsce - 2 miesiące vipa
3 miejsce - 1 miesiąc vipa
4-15 miejsce - 3 dni vipa(tak żeby se na weekend mogli uaktywnić i poograć)

Ogólnie czuje ,że zdania będą bardzo podzielone i mam nadzieję że Admin nie zamknie tematu po 5 minutach i da się  wypowiedzieć większości osób które grają DD2 i mają konto na forum :)

• 2

Ciężko Ci przekimać kiedy zmagasz się z demonem,
który Twoja głowę nazywa swoim domem,
słyszysz dziwne głosy które mówią blady posyp,
i jak dłużej ich posłuchasz to się same jeżą włosy.
Na ścianie tańczą światła, poznajesz nas, makabra,
zapraszam do tańca, głos samego diabla.
Upojony stresem płynącym po kablach,
dawno chyba zapomniałeś jaka jest śmiertelna dawka.

OFFLINE   Piotruś Pan aka X

Piotruś Pan aka X

Zaawansowany

• User
  • 139 postów

fantaro pomysl na kacu?xD nie no jest git ja tez moge sie dolozyc xD  ale dla adminow jakis miesiac bez skladek albocos. xD

• 1
Dołączona grafika

OFFLINE   Myszaty

Myszaty

Stały bywalec

• User
  • 1296 postów

Pomysł nawet dobry tylko jak zawsze admini mają być ominięci bo to konkurs dla graczy a nie dla adminów :v 

• 1
Dołączona grafika

OFFLINE   ~As~

~As~

~Demon Areny~

• Head Admin
  • 772 postów

No bo Myszka admini powinni siedzieć i gapić się na grę xD

A tak na poważnie - ciekawa propozycja zważywszy na fakt, że te resety topek faktycznie gdzieś tam uciekają w natłoku zdarzeń i informacji. Zapowiedzenie resetu długoterminowego + poszerzenie pakietu nagród z pewnością wpłynie pozytywnie na grywalność serwera. Jedynie należałoby dopracować termin, w którym gracze mieliby zdobywać miejsce w topce, tak, by początek był od resetu do resetu. Co do samych nagród - myślę, że sponsoring szybko się znajdzie :D

PS: Gdyby admini co miesiąc dostawali szansę wygrywania nagród za topki, to mam wrażenie, że praktycznie 90% nagród lądowałoby właśnie u nich :D

• 1

d3531a52a704.jpg

OFFLINE   E.N.D

E.N.D

Dużo pisze

• User
  • Inne:: VIP
  • 307 postów

pomysł bardzo dobry jestem za 

• 1

75657114507222239852.gif

OFFLINE   Kolin.

Kolin.

Użytkownik

• User
  • 88 postów
No pewnie ze tak. Po 1 będę miał teraz vipa a do końca roku najwyżej dokupie, a potem zaś do końca zimy za darmo będę grał :V
  • 1

1Mpre6f.jpg

OFFLINE   Soniacz

Soniacz

Dużo pisze

• UB Team
  • Inne:: Admin [DD2], Admin [GO], VIP
  • 356 postów

Nagła zmiana a co z pozostałymi graczami ? Inni nie będą mieli możliwości aby zdobyć vipa.. Czy to będzie ok ? Nie sądze no ale jak wolicie.. ;) Myślę że "walka" o vipa jest bardziej kreatywniejsza co miesiąc niż co pół roku (?)

• 1

5cc9adc00_ahraarx.jpg

OFFLINE   gogol

gogol

Dużo pisze

• Moderator
  • Inne:: Multi Admin, VIP
  • 323 postów

Propozycja o tyleż ciekawa, co zaskakująca. Do tej pory widziałem jedynie posty z pytaniami i prośbami o reset ranku, a tu proszę - temat z propozycją nierestartowania go przez 5 miesięcy.

Jestem pewny, że zdania na ten temat będą podzielone niczym pizza w restauracji. Jedni z utęsknieniem wyczekują resetu, by choć na chwilę znaleźć się na szczycie tabeli; bądź zdają sobie sprawę, że przewaga jaką posiada top 1 jest już nie do odrobienia; albo też sami są właśnie na miejscu premiowanym bonusem i chcieliby się nim cieszyć jak najszybciej. Za to innni woleliby pobawić się trochę dłużej, nie martwić się słabszą dyspozycją, czy brakiem czasu, bo jego jeszcze starczy na odrobienie strat, jeśli tylko okres naliczania statystyk zostałby wydłużony.

Fajnie by było prowadzić 2 rankingi - jak w tenisie - jeden "general", a drugi "race to...". Pierwszy mógłby być resetowany np. co pół roku, a drugi co miesiąc. Albo tylko jeden długoterminowy, ale za to - jak w kolarstwie - z premiami na poszczególnych etapach.

Chętnie zobaczyłbym wyniki ankiety, w której gracze oddaliby głosy, na to, jaki odstęp czasu między kolejnym resetami by im odpowiadał.

• 2

For once I've played the game so hard,

that the play has died,

suffered more than madness,

than a player of you realizes...

OFFLINE   Kosa / nieczysta gra?

Kosa / nieczysta gra?

Początkujący

• User
  • 6 postów

jestem za, Kolin nie badz taki pewny :P

• 1

OFFLINE   flesh 8 c

flesh 8 c

Zaawansowany

• Admin [DD2]
  • Inne:: Admin [COD 201]
  • 234 postów

Jestem za , spoko pomysl ;)

• 2

OFFLINE   Lucas

Lucas

Stały bywalec

• Leader
  • 2395 postów

Zresetowałem ranking przed chwilą i zastanowię się nad Twoją propozycją. Dam znać w najbliższych dniach co i jak.

• 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users