Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!

REKRUTACJA NA MULTI ADMINA OTWARTA!!!

Zdjęcie

propozycja

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   brainbug

brainbug

Początkujący

• User
  • 33 postów

Cześć,
wpadłem na pomysł, który kiedyś zrealizowałem na innym serwerze i wypadł całkiem fajnie. Chodzi o jakieś mini zawody 3 vs 3 lub 4 vs 4. gracze wpisywaliby sie na liste ewentualnie sami tworzyli teamy. wygrani zgarniali by vipy bądz co tam administracja zafunduje ;p proszę o opinię graczy i administracji. Pozdrawiam

• 1

OFFLINE   Arabek c(:

Arabek c(:

..::Wybuchowy::..

• Moderator
  • Inne:: Multi Admin, VIP
  • 614 postów
Dla mnie bez sensu...
Vipa za free możesz zgarnąć przy resecie jeśli jesteś w top 3 to można uznać za niejakie zawody.
  • 0

post-7187-0-74207400-1480004118.jpg

OFFLINE   Myszaty

Myszaty

Stały bywalec

• User
  • 1296 postów

Był taki turniej 1vs1 i sie udał więc byłbym zdania aby to był ewentualnie 1vs1 ewentualnie 2vs2. Ogólnie to przebieg konkursu zależy od nagród, jak są jakieś to zazwyczaj troche ludzi zawsze się znajdzie ;d więc tu nic tylko czekać na wypowiedź jakiegoś właściciela.

• 0
Dołączona grafika

OFFLINE   brainbug

brainbug

Początkujący

• User
  • 33 postów

no ale tu liczyłaby sie kooperacja i gra zespołowa a nie tylko topka ;) również czekam

• 0

OFFLINE   LoTus_

LoTus_

Jem Ciacho :D

• Banned
  • PipPipPipPip
  • 487 postów
Pomysł dobry, czwartek wieczorem jak będę w pl to zrobię temat i wzór do zapisuwania team. Również przygotuję nagrody.

Lock.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users