Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!
Zdjęcie

Screeny

• Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   Myszaty

Myszaty

Stały bywalec

• Arenowicz
  • 1296 postów

Postawie sprawe jasno. 

Proponuje aby na każdym serwerze było widoczne robienie screenów, po to by w razie konieczności  sprawdzić na demku, że SSy zostały zrobione graczowi by uniknąć sytuacji, że jakiś gracz latał odpalony i twierdzi, że nie ma screenów i żąda dowodów na to, że zostały mu zrobione. Oczywiście jeśli każdy będzie sie upierał, że lepiej jak nie widać to proponuje aby każdy admin po zrobieniu SSów graczowi robił screena konsoli i by w razie potrzeby pokazał go w ramach dowodu, że screeny jednak zostały zrobione.

• 0
Dołączona grafika

OFFLINE   rock'nrolla

rock'nrolla

bot?????

• Zasłużony
  • Inne:: Arenowicz
  • 1130 postów
Szczerze popieram Myszatego i również wolę, aby to powróciło jak było . Ja i tak robię zawsze ss'y przez console " amx_są ... " i widać, że fotografię są robione .
  • 0

A, kto umarł ten nie żyje ... .

331iqsp.jpg

MAM W DUPIE

CZY KTOŚ MNIE LUBI, CZY NIE LUBI

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ

MAM W DUPIE

CZY KTOŚ MNIE LUBI, CZY NIE LUBI

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ...

OFFLINE   Piotruś Pan aka X

Piotruś Pan aka X

Zaawansowany

• Arenowicz
  • 139 postów

mozna to przywrocic lecz wiekszosc osob wychodzilo podczas robienia ssow . wiem jest amx_ip itd . ale po co sie meczyc . niech sie wypowie lucas albo jakis h@ albo j@ .

• 0
Dołączona grafika

OFFLINE   Arabek ツ

Arabek ツ

..::Wybuchowy::..

• Zasłużony
  • 797 postów
Jak najbardziej jestem ZA.
  • 0

Dołączona grafika

OFFLINE   NyoN

NyoN

Dużo pisze

• Arenowicz
  • 347 postów

Jestem za, bo nie dawno był problem z tym w moim wykonaniu xD

• 0

OFFLINE   E.N.D 69

E.N.D 69

Dużo pisze

• VIP
  • 354 postów

Jestem za przyda się takie coś w takich przypadkach :)

• 0

41153257080402056897.png

ONLINE   BaQsny*

BaQsny*

Uważaj bo idę za Tobą z kosą.

• VIP
  • 1569 postów

Niech będzie że to przywrócą.. 

• 0

OFFLINE   Soniacz

Soniacz

• Moderator
  • Inne:: Multi Admin, VIP
  • 580 postów

Jest takie coś jak logi serwera  :facepalm: i tam można to sprawdzić, czy ss'y były zrobione czy nie jeśli ktoś będzie próbował wciskać kit :) Ewentualnie wgrać plugin taki że i u admina zapisują się ss'y ;)

• 0
Dołączona grafika

OFFLINE   Tequila

Tequila

Zaawansowany

• Admin [DD2]
  • Inne:: Kobieta, VIP
  • 198 postów

Ja również jestem za tym aby zostało tak, że robione ss'y są widoczne tylko dla admina i gracza, któremu są one robione... ;) W razie czego, można zajrzeć w logi (tak jak twierdzi Soniacz) i sprawdzić czy ss'y danemu graczowi zostały zrobione czy też nie. Logi rozwieją wszelkie wątpliwości ;) A gracze na serwie już tak nie cwaniakują jak nie wiedzą kto jest adminem ;)

• 2

harley_quinn_by_randagio76-d4uzbka.png

OFFLINE   ~As~

~As~

~Demon Areny~

• Head Admin
  • 791 postów

Zdecydujcie się na jedną wersję. Jeszcze nie tak dawno była dyskusja, by usunąć informację o robieniu ss ---> http://cs-arena.eu/i...261-ukrycie-ss/
Teraz dyskutujecie o tym, by przywrócić to, co wynegocjowaliście. Zamykam temat i jeśli Lucas podejmie decyzję - zostawić jak jest/ wrócić do starego systemu to Was tutaj o tym powiadomimy.

PS: Swoją drogą - przecież admin banujący i osoba banowana widzi, że są mu robione ss, reszta serwera nie (na dd2 tak przynajmniej zauważyłem), więc nie rozumiem dlaczego zakładacie coraz to nowsze odmiany tego samego tematu.

• 0

622160987f400942med.jpg