Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!

OBECNIE TRWAJĄ ZAPISY NA NOWOROCZNY KONKURS 2 VS 2, ZAPRASZAMY!!!: KLIK

KOLEJNY RESET NA SERWERZE COD ZA NAMI! ZWYCIĘZCY POD TYM LINKIEM: KLIK

Zdjęcie

Skarga na Soniacza

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   Buzz

Buzz

Początkujący

• User
  • 5 postów

Twój nick: Buzz Gaming|Barcio
Nick oskarżonego: Soniacz
Data / Godzina / Mapa: DD2
Opis sytuacji: Soniacz zrobil mi ss po ktorych dostalem UB wiec dal perma oczywiscie wiem ze ma 24h na rozpisanie ale ... 

poprosilem NyoN'a czy moglby cos zrobic bo chcialbym pograc napisal do soniacza a ten co z wielka ironia xe ksiaze i panicz ma 24h na to i ze ma to gdzies ze mam czekac ok wporzo napisalem na gg do arabka czy moglby z nim porozmawiac to co ? Soniacz zamiast rozpisywac demko to siedzi z arabkiem na soutboxie i maja beke bo poprosilem o pomoc 

photo-thumb-5576.jpg?_r=0 @  Arabek c(: : (20 lipiec 2016 - 21:21 )Ja tu jestem jakby na praktykach się dopiero uczę "moderowania" itp  :P photo-thumb-6471.jpeg?_r=0 @  Soniacz : (20 lipiec 2016 - 21:22 )widać  :D photo-thumb-6471.jpeg?_r=0 @  Soniacz : (20 lipiec 2016 - 21:22 )Buzz Przegląda temat Wzór skargi na Admina / Gracza photo-thumb-6471.jpeg?_r=0 @  Soniacz : (20 lipiec 2016 - 21:23 )czyżby ?  :lol: photo-thumb-5576.jpg?_r=0 @  Arabek c(: : (20 lipiec 2016 - 21:23 )Ooo photo-thumb-5576.jpg?_r=0 @  Arabek c(: : (20 lipiec 2016 - 21:23 )Skarga odrazu odrzucona bo bez sensu i brak dowodów  xD photo-thumb-6471.jpeg?_r=0 @  Soniacz : (20 lipiec 2016 - 21:23 )haha  :D photo-thumb-6471.jpeg?_r=0 @  Soniacz :

(20 lipiec 2016 - 21:24 )napisze pewnie ze nie chce rozpisac dema i tyle  :D  :D

wporzadku niech maja beke nadal i nic nie robia ZAJEBISTYCH MACIE ADMINOW 

Pozdrawiam

SS / Demko / Wycinek z konsoli:
IP / Steam_ID:

• 0

OFFLINE   Arabek c(:

Arabek c(:

..::Wybuchowy::..

• Moderator
  • Inne:: Multi Admin, VIP
  • 621 postów
Skoro ma 24h na rozpisanie demka to tyle ma czekaj cierpliwie aż to zrobi.
Rozmawia bo może jest na telefonie i nie ma dostępu do komputera co za tym idzie nie ma jak rozpisać demko? Lub po prostu teraz nie może tego zrobić?
Skarga jest śmieszna i nie potrzebna.
  • 0

post-7187-0-74207400-1480004118.jpg

OFFLINE   PRICE

PRICE

Major

• Junior Admin
  • 909 postów

Jak wiesz że ma 24 na rozpisanie demka to po kiego grzyba ta dziwna skarga to że siedzi na forum i rozmawia z arabkiem to co mamy mu zabronić bo ty chcesz sobie pograć może rozmawiać i zbiera dowody przeciwko tobie w tym samym czasie pisze sobie na sb ;/.

• 2

11sp45z.jpg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users