Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Lucas

Zlecimy wykonanie modelu do cs Hana Solo i Luke Skywalker

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Tak jak w temacie zlecimy wykonanie modelu tych dwóch panow ze Star Wars. Potrzebne jest to do nowego serwera. Dla osoby, która to zrobi najlepiej przeznaczona nagroda pieniężna w postaci PSC lub dożywotniego Vipa lub premek na wybranym serwerze.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak.

Stworzenie takiego modelu to trochÄ roboty bo trzeba zrobiÄ od nowa model 3D, animacje oraz stworzyÄ teksturÄ i jÄ odpowiednio nanieĹÄ. Nie wiem czy ktoĹ tu to potrafi wiÄc proĹciej bÄdzie model tych postaci przerobic z Source na 1.6 .

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taka opcja też nam odpowiada. Wydaję mi się, że najprościej wziąć zwykły model i podmienić obrazki, pliki .bmp

Wystarczy aby coś modele przypominały te postacie.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, z ciekawości jak to zrobić , postanowiłem trochę poszperać i trochę poszukać w tym kierunku , jeżeli będzie to możliwe i będę w stanie to wykonać to dam znać :)
Przy okazji może nauczę się czegoś nowego :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest to dalej aktualne ? Mam kolegę który zajmuje sie pisanie pluginow czy taki pierdul :P Nie gra on za bardzo w 1.6 wiec odpowiadała by mu zapłata PSC lub przelewem :D Tak jak mówił myszaty jest z ty dużo roboty ale mysle ze dal by rade :D Napisz mi tutaj albo na pw :D Prosił bym cie o szybką odpowiedz , bo zlecenie dalbym mu nawet dzisiaj :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lucas , troszkę się to przedłuży do 2 tyg bo aktualnie robi plugin pod GO Moda ze dźwięki broni , kroki są takie same jak w CS:Go mogło by to nawet być dodane do twojego serwa :D Modele.są na 2 miejscu w kolejności do zleceń :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lucas , troszkÄ siÄ to przedĹuĹźy do 2 tyg bo aktualnie robi plugin pod GO Moda ze dĹşwiÄki broni , kroki sÄ takie same jak w CS:Go mogĹo by to nawet byÄ dodane do twojego serwa :D Modele.sÄ na 2 miejscu w kolejnoĹci do zleceĹ :D

Tobie to siÄ chyba coĹ pomyliĹo o takich rzeczy masz pw, a Ty piszesz post pod postem.  :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TrochÄ Matii ma racji. 
Zamknijcie moĹźe ten temat narazie bo wszystko jest juĹź w trakcie a ktoĹ sobie nabija posty. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.