Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!
Zdjęcie

Skarga na Peszek#kill

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   Adako :D

Adako :D

Użytkownik

• Arenowicz
  • 56 postów
Twój nick: Adako :D
Nick oskarżonego: Peszek#kill
Data / Godzina / Mapa: 15.07.2016/00.20/de_dust2_long
Opis sytuacji: Nadużywanie admina tj. Częste zmienianie map pod siebie, była sytuacja, gdzie mieliśmy do wyboru mapy, była w nich dd2_long, ale wybraliśmy cs_office_rats. Ledwo wbiliśmy na mapę, mądry admin zrobił vote, gdzie np. ja i takasugi wydaliśmy monety na perki, których potem nie mogliśmy użyć, ponieważ z vote wynikło, że zmiana na dd2_long, to takie wywieranie wyboru, zresztą nieraz taka sytuacja ma miejsce. To tylko początek tego, co chcę tu jeszcze napisać. Bezpodstawny kick. Sytuacja wyglądała tak, że graliśmy na tym dd2_long, gdzie miałem perk Plemnik i grałem Snajperem i rzucałem flashe w stronę przeciwników. Dostałem kicka, ponieważ powiedziałem adminowi, że nie zamierzam przed każdym rzuceniem flasha informować go o tym, bo nie mam takiego obowiązku. Zresztą w wielu wypadkach przepraszałem, jeśli ktoś flashem z mojej drużyny dostał. Admin ten grozi mi banem za flashe od "x" czasu. Nie gram dla niego, gram dla siebie, a to, że wchodzi pod moje flashe to tylko i wyłącznie jego problem. Kolejna sprawa. Lenistwo. Masz admina? Wykonuj obowiązki, skoro napisałeś podanie, zostało ono pozytywnie rozpatrzone to jako admin reprezentujesz serwer i powinieneś wykonywać swoje obowiązki, czego nie robisz drogi kolego, np. piszę na U@, że dana osoba gra na sofcie, na WH czy inne tam sprawy dotyczące czitowania różnych osób, a wyżej wymieniony admin pisze mi, że nie będzie sprawdzał, ponieważ jak będzie tak sprawdzał to w ogóle sobie nie zagra. Hmm.. ciekawie :) I wreszcie ostatni punkcik - niesłuszny ban. Bana dostałem jak poniżej widać za poinformowanie admina, że napiszę na niego skargę za wyżej wymienione rzeczy. Napisałem - cytuję "Leci skarga na forum, napiszę też, że nie chce Ci się sprawdzać ludzi i nadużywasz admina drogie dziecko" - Chwila później? Ban na godzinę, wisi mi ten ban szczerze mówiąc, ale nie zamierzam tego tak zostawić :) Liczę na konsekwencje. 
SS / Demko / Wycinek z konsoli: 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: Peszek#kill
[AMXBans] You can complain about your ban @ CS-Arena.eu
[AMXBans] Reason: 'to idz pisac dzieckodrogie'
[AMXBans] Duration: '1 hour'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:1064921'
[AMXBans] Your IP: '89.77.34.35'
[AMXBans] ===============================================
Kicked by Console:  You are BANNED. Check your console.
Kicked : You are BANNED. Check your console.
IP / Steam_ID: STEAM_0:1:1064921

• 1

OFFLINE   Arabek ツ

Arabek ツ

..::Wybuchowy::..

• Junior Admin
  • 686 postów
Dostałeś ub możesz grać. Czekamy na wytlumaczenie się tego admina oraz spróbuję porozmawiać z nim na pw.
  • 1

post-7187-0-74207400-1480004118.jpg

OFFLINE   Peszek

Peszek

Użytkownik

• Arenowicz
  • 81 postów
No napisałeś brawo sytuacja przedstawiona calkowicie pod innym kątem ale dobra więc tak
Zacznjmy od najważniejszego daje bany i sprawdzam ludzi no ale jak ty mi piszesze że każdy kto cię zabił ma wh softu czy coś innego no proszę Cię.. o czym tu mowa przykładowo dałem banku temu Ziółkowski co ma 62 poziom na snajperze fair czy jakoś tak wszedł dostał ubezpieczenia a ty znowu pisze ze ma wh no.. jak się nie zdenerwowac gościu dostał fajne ssy a ty dalej sobie wmawiasz że on ma wh czy softa.. co do tej mapy więc graliśmy longa i miałem vote naszykowana "zmieniamy na mniej sza mapę np na loga dawno nie bylo" i nie zmieniłem treści i 2 raz dałem ta vote i wyszlo na tak bo nie będziemy w 5 osób się gonić po całej mapie no bez przesady tymbardziej że to była duża mapa..
Mówiłem Ci tyle razy nie rzucaj tych fleschy bo nie tylko mnie denerwował ale inni mi też pisali do kieszeni trzeba bylo schować i nie było by problemu a ty wiecznie masz pretensje to źle tamto krzywo a ten za dobrze gra... wiecznie coś jak kobieta podczas okresu ja nie wiem..
Co do bana to się cieszę że na 1h bo już mnie od dawna irytuje twoja podstawa ciągle mi mówisz "dzieciaku" "dzieczaczku" itp a zwracalem Ci uwagę tak to możesz mówić do swoich dzieci jak masz a nie do mnie.. jestem dzieckiem tylko dla moich rodziców a nie dla Ciebie więc nie pozwalaj sobie na dużo.. myślę że to chyba wszystko w tym temacie dziękuję za skargę wkoncu ja napisałeś bo ciagle mi się od graz aleś że napiszę napisze skargę to pisz mam Ci zabronić albo dostosowywać się do ciebie prosząc nie pisz skargi bądźmy poważni..
  • 0
Dołączona grafika

OFFLINE   Arabek ツ

Arabek ツ

..::Wybuchowy::..

• Junior Admin
  • 686 postów
Admin został przeze mnie upomniany, nie powinno być już takich sytuacji. Jeśli jednak będą proszę o zgłoszenie.
Tematu nie zamykam zobaczymy co na to Lucas itp
  • 0

post-7187-0-74207400-1480004118.jpg

OFFLINE   Kuba.

Kuba.

Służę pomocą.

• Donator
  • Inne:: Zasłużony
  • 2153 postów
Można się jedynie przyczepić do powodu bana, a do reszty opisu, nie ma dowodów.
  • 0
http://

OFFLINE   PRICE

PRICE

Major

• Zasłużony
  • Inne:: VIP
  • 921 postów

Powiem tak co do bana to tak nie może być! Brak jakich kolwiek dowodów co do reszty jak pisał kuba. Admin już jest ostrzeżony lecz ja daję tylko upomnienie by takich typu banów więcej się nie pojawiało!.

• 2

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users