Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!
Zdjęcie

Pozdriawam PRICE

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

OFFLINE   PROKURATOR?????

PROKURATOR?????

Początkujący

• Banned
  • 5 postów

Wzór skargi na admina / gracza : PRICE

Twój nick: PROKU4ATOR

Nick oskarżonego : PRICE

Data /godzina/mapa : teraz 10 minut temu mapa dd2

Opis sytuacji : Gra sb cziter przez pare dobrych minut pisze na u@ żeby sprawdził bo ma wh na 1000% bo wali banie ni z gruchy ni pietruchy a on nic zero rekacji gra dalej więc napisałem cziter sb gra a admin ma to w chu** a za pare sekund banik na 3 godziny przeklinasz

SS / Demko / Wycinek z konsoli:Nick

PROKU4ATOR Adres IP 178.183.132.138 Typ Bana IP Powód Bana Przeklinasz Wykonano 14.07.2016 - 21:07:22 Wygasa 15.07.2016 - 00:07:22 (2 Godzin(y) 42 Minut(y) pozostało) Zbanowny przez PRICE Zbanowany na CS-Arena.eu [Only DD2] [VIP] (de_dust2) Wygasle bany w bazie 4

IP / Steam_ID:178.183.132.138

Pozdrawiam cię ogarnięty adminie zamiast banować czitera który grał i pisało poł serwa lecz ty wolałes sb grać i nagle mnie banowac a jak nie widzisz na u@ to polecam okularki a jak nie ogarniasz cziterow to idz do piaskownicy ;)

• 0

OFFLINE   PRICE

PRICE

Major

• Zasłużony
  • Inne:: VIP
  • 921 postów

człowieku tak przeklinałeś ze masakra koleś i tak dostał ssy wiem ze po jakim czasie lecz dostał, a poco było tak klać jak szefc? Pretensie miej do siebie za te słowa których ty pisałeś ja odczytałem i chciałem wbić jak padnę i tyle w tym temacie.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users