Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
PROKURATOR?????

Pozdriawam PRICE

Rekomendowane odpowiedzi

WzĂłr skargi na admina / gracza : PRICE

TwĂłj nick: PROKU4ATOR

Nick oskarĹźonego : PRICE

Data /godzina/mapa : teraz 10 minut temu mapa dd2

Opis sytuacji : Gra sb cziter przez pare dobrych minut pisze na u@ Ĺźeby sprawdziĹ bo ma wh na 1000% bo wali banie ni z gruchy ni pietruchy a on nic zero rekacji gra dalej wiÄc napisaĹem cziter sb gra a admin ma to w chu** a za pare sekund banik na 3 godziny przeklinasz

SS / Demko / Wycinek z konsoli:Nick

PROKU4ATOR Adres IP 178.183.132.138 Typ Bana IP PowĂłd Bana Przeklinasz Wykonano 14.07.2016 - 21:07:22 Wygasa 15.07.2016 - 00:07:22 (2 Godzin(y) 42 Minut(y) pozostaĹo) Zbanowny przez PRICE Zbanowany na CS-Arena.eu [Only DD2] [VIP] (de_dust2) Wygasle bany w bazie 4

IP / Steam_ID:178.183.132.138

Pozdrawiam ciÄ ogarniÄty adminie zamiast banowaÄ czitera ktĂłry graĹ i pisaĹo poĹ serwa lecz ty wolaĹes sb graÄ i nagle mnie banowac a jak nie widzisz na u@ to polecam okularki a jak nie ogarniasz cziterow to idz do piaskownicy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

człowieku tak przeklinałeś ze masakra koleś i tak dostał ssy wiem ze po jakim czasie lecz dostał, a poco było tak klać jak szefc? Pretensie miej do siebie za te słowa których ty pisałeś ja odczytałem i chciałem wbić jak padnę i tyle w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.