Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Myszaty

[Propozycja] Dzia�y

Rekomendowane odpowiedzi

Czy moĹźemy lekko zmodyfikowaÄ Ĺwiat Gier? Do kaĹźdego z obecnych dziaĹĂłw dodaÄ kategorie. Tak jak jest w przypadku serwerĂłw.

1. do CS:GO dodaÄ- NowoĹci ,Poradniki ,FragMovie ,Dyskusje

2. GTA- NowoĹci ,Poradniki , Dyskusje

3. Metin2- Poradniki ,Serwery ,Dyskusje

4. DodaÄ nowy dziaĹ League Of Legends i do niego dziaĹy- NowoĹci ,Poradniki, Buildy ,Dyskusje

5. DodaÄ dziaĹ z Grami na PrzeglÄdarke a do niego- Gry ,Poradniki , NowoĹci ,Dyskusje 

6. DodaÄ dziaĹ z Grami na Telefon a do niego- Gry, Poradniki, NowoĹci ,Dyskusje 

@BaQsny Nic nie zaszkodzi tego tam "przerobiÄ". Sam czasami mam chÄtke, Ĺźeby coĹ tam dodaÄ, tyle, Ĺźe gdybym zaczoĹ tam coĹ pisaÄ 

to po pewnym czasie byĹby maĹy "burdel" 

@Leon Zawodowiec gdzie masz dziaĹ "popularne" ? 

@Price ale skoro sÄ takie dziaĹy to dlaczego nie moĹźna ich rozdzieliÄ i zrobiÄ ich bardziej przejrzystych?

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie jest to zbędne poniewaĹź te głowne działy nie są tak bardzo "popularne" więc mało kto by pisał w tych pod kategoriach 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ZbÄdne jak dla mnie, aby nie potrzebnie forum tym zaĹmiecimy. Tak jak kolega wyĹźej mĂłwi, jest dziaĹ "popularne" i jest spoko.

Na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moim zdaniem zbędne od tego są inne stroy internetowe które ostarczają tych wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.