Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!
Zdjęcie

Tragedia admin - Soniacz

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   siekierka

siekierka

Początkujący

• Arenowicz
  • 38 postów

Twój nick: Jakub
Nick oskarżonego: Soniacz
Data / Godzina / Mapa: przed chwilą, dd2
Opis sytuacji: Na servie grały 3 odpały i każdy spamował soniaczowi, żeby ich zbanowac a nasz wspaniały admin powiedział przez micro ze mu się nie chce bo odpoczywa. Jak odpał zaczynał go zabijać to dopiero wtedy wszedł na specta i zaczął go obserwować ( podkreślam że koleś grał na ewidentnym aimie a ten na niego patrzył chyba przez 5 rund :lol: ). W ciągu 1 mapy czyli około 20 minut zbanował wszystkich w większych odstępach czasu zamiast zrobić to szybko, żeby umilić graczom grę. Następnie wszedł kolejny odpał na aimie a Soniacz obserwował go 4 rundy i dopiero go zbanował ( dobrze, że nie zapytałeś go czy ma aima czy nie :lol: :lol: ).

Moim zdaniem ogólnie Soniacz to tragedia admin bo nie potrafi zareagować jak ktoś gra na haxach i zlewa skargi/informacje na U@ o czitach. I tak w ogóle to dostałem bezpodstawnego bana bo nie przeklinałem ani nic, zachowywałem się kulturalnie.
SS / Demko / Wycinek z konsoli: [AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ CS-Arena.eu
[AMXBans] Reason: 'odpocznij'
[AMXBans] Duration: '5 minutes'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'
[AMXBans] Your IP: '77.254.49.178'
[AMXBans] =======================================
IP / Steam_ID: nie czeba chechechecheche

Pozdrawiam :]

• 0

OFFLINE   Tequila

Tequila

Zaawansowany

• Admin [DD2]
  • Inne:: Kobieta, VIP
  • 199 postów

Myślisz, że jeden admin na 20-kilku graczy to co ? Ogarnie wszystko w ciągu minuty ? Poza tym może nie było go cały czas przy kompie, tylko musiał gdzieś iść itp ? Pomyślałeś o tym ? :) Poza tym z tego co napisałeś, to widzę, że ładnie pokolorowałeś swą historyjkę :D Skarga żenująca. A z Soniaczem adminuję w uj czasu i posiadał rangi wyższe niż 'Admin serwera' ;) i nigdy nie było na niego słusznej skargi. A że Ty dostałeś bana na 5 min, bo za pewne płakałeś non stop, że odpały latają, a admin nic nie robi itp to postanowiłeś się tą skargą odegrać :) Takie moje zdanie.

• 0

harley_quinn_by_randagio76-d4uzbka.png

OFFLINE   Soniacz

Soniacz

• Moderator
  • Inne:: Multi Admin, VIP
  • 617 postów

W sumie nie wiem od czego zacząć. Najlepiej od początku ;)

Powiadasz że każdy spamował ? Bardzo ciekawe bo pisało 2 graczy (Ty i legendarny). Faktycznie każdy ;) Myślisz że banuje odrazu jak ktoś pisze na u@ ? Nie, bo nie jestem jak inni :) Banuje wtedy kiedy widzę podejrzane akcje Jakubie ;) a to że nie było za dużo widać i szybko padali to peszek.

nasz wspaniały admin powiedział przez micro ze mu się nie chce bo odpoczywa

Nie gadaj głupot bo powiedziałem że nie będę banować kogoś bo Ty tak piszesz :) Ps. gdzie to demko z głosem ?

Jak odpał zaczynał go zabijać to dopiero wtedy wszedł na specta i zaczął go obserwować (

Hmm mylisz sytuacje bo to ja go ciągle biłem a nie on mnie ;) oj oj oj nie udało się

Proponuję wejść w amx i sprawdzić w jakich odtępach nadałem bany :) i nie pitol mi tu głupot jak wyżej bo uśmiałem się ^^

ogólnie Soniacz to tragedia admin

Daj tematy z odwołaniami banów które nałożyłem wielki pro elo puaczku ns

Ban jest chociażby za to co pisze w regulaminie:

11. Rozkazywanie adminom jest nie dozwolone. (Ban 5min - 1h)

Powtórzę raz jeszcze - nie banuje z miejsca za płacze ktore czytam na u@ tylko sprawdzam pierwszo gościa do momentu kiedy uważam że coś ma. Na ślepo nie banuje.

Jakieś pytanie ? Słucham i bardzo chętnie odpowiem :) Pozdrawiam "admin tragedia"

• 1

cQIwAU8.gif

OFFLINE   siekierka

siekierka

Początkujący

• Arenowicz
  • 38 postów

Inlove ty sie nie udzielaj bo nie bylo cie podczas sytuacji.

Z tym spamowaniem nie chodzi mi tu o U@ tylko o normalny czat bo U@ nie widze.

Kolejna sprawa jak piszesz ze nie bylo widac to trzeba bylo wejsc od razu na specta a nie patrzec podczas tego jak byles w jakims teamie, a jak kogos sie podejrzewa to robi sie ssy.

Ja podpowiadalem Ci grzecznie kto jest odpalony a ty sie spinasz jak dziecko.

Tak go biles ze na poczatku rundy padales i caly czas wpisywales /rs :D .

Myslisz ze jak matka kupila ci steam to jestes lepszy? Sram na tego steama.

Nie rozkazywałem Ci pisalem "zbanujesz go?" a to chyba jest pytanie a nie rozkaz, rozkaz to jest takie cos co ma na koncu wykrzyknik czyli takie cos ' ! '.

No nie banujesz na slepo bo nawet nie raczysz na niego spojrzec :D

@edit

Czekamy az ktos inny sie wypowie, bo nie bede sie z Toba klocil.

Zachowujesz sie jak 7 letni dzieciak z tym spinaniem.

BaQsny* (13 lipiec 2016 - 20:08):
Wyrażaj się

• 0

OFFLINE   Soniacz

Soniacz

• Moderator
  • Inne:: Multi Admin, VIP
  • 617 postów

Nie pogrążaj się proszę Cie głębiej bo już jest głęboko i zaraz utoniesz. Jeżeli padłeś a ja grałem to logiczne że nie widziałem płaczu na ogólnym. Tak czy nie ? Patrzyłem kiedy padałem także nie wmawiaj mi że na niego nie patrzyłem bo Ci to sie nie uda.

Spinam się jak dziecko ? Heh ciekawe gdzie się spiąłęm ^^ :D bo powiedziałem Ci że nie będę banować bo Ty tak mówisz? :D haha PROPS.

Tak go biles ze na poczatku rundy padales i caly czas wpisywales /rs  :D .

Ani razu nie wpisałem rs ;) kolejne kłamstwo.

Myslisz ze jak matka kupila ci steam to jestes lepszy

Ju z wjazd na matke ? :) Ojj słabo słabo Kubuś. To że Tobie rodzicie kupują rzeczy to nie znaczy że każdy tak ma ;) mam swoje lata i zarabiam sam na swoje utrzymanie ;) Jestem ciekawy ile Ty masz lat. Sadząc po wypelnieniu profilu a dokladnie "lokalizacja:HUJ" to nie za dużo

@edit

Bo zabrakło Ci już słów co masz nawymyślać :) heheszki. Kto tu sie spina :D ale ok :D ahahah

• 0

cQIwAU8.gif

OFFLINE   BaQsny*

BaQsny*

Uważaj bo idę za Tobą z kosą.

• VIP
  • 1582 postów
Po pierwsze nie możesz narzucać co ma robic admin.
Po drugie admin może banowac nie wchodząc na spect żeby podejrzany nie offnal.
Po trzecie to jego sprawa jak szybko zbanuje gracza lecz najlepiej jak by to zrobił jak najszybciej.
Podsumowując admin jest od waz rangą wyższy i to on podejmuje decyzje kogo ma zbanowac i w jakich odstępach czasu. Lecz jezeli twierdzisz ze On sie nie nadaje to proszę kup steam złóż podanie i bądź adminem idealnym bo jeszcze nie spotkałem admina idealnego
  • 0