Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Lucas

Nagrody za Euro 2016!

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Na wstępie dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w konkursie typowania. Cieszę się, że cieszyło się to takim zainteresowaniem.

Poniżej przedstawiam pierwszą 10-tkę:

1. BaQsny* - 18pkt

1. Lucas - 18pkt

2. Myszaty - 17pkt

2. L0RD - 17pkt

3. Th[e.] - 16pkt
4. ~As~ - 15pkt

5. fantaro - 14pkt

6. Kacper. - 12pkt
7. Dawid. - 11pkt

8. FaRt. - 8pkt

9. Kuba. - 8pkt

10. Jok3r. - 7pkt

Cały ranking zobaczycie tutaj: http://cs-arena.eu/index.php?/topic/16124-ranking-uefa-arena-2016/

Z racji tego, że moje 2 miejsce nie bierzemy pod uwagę pierwsza trójka a w zasadzie czwórka, która ma otrzymać główne nagrody wyglądać będzie tak:

1. BaQsny* - 18pkt

2. Myszaty - 17pkt

2. L0RD - 17pkt

3. Th[e.] - 16pkt

Proszę o zgłoszenie się tych osób do mnie. Nagrody znajdziecie tu: http://cs-arena.eu/index.php?/topic/16096-konkurs-euro-2016/

Dodatkowo dla każdego uczestnika, któremu nie udało się wejść na podium przygotowaliśmy 3-dniowego Vipa na wybranym przez siebie serwerze. W takim razie kto zainteresowany pisać do mnie na PW :)

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki wszystkim za udział, do czasu sesji prowadziłem :D
Fajnie Lucas wymyśliłeś z tymi nagrodami dla uczestników :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.