Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Kuba.

Kuba. Modem kolejny raz? ;d

Rekomendowane odpowiedzi

ImiÄ:  Kuba

DoĹwiadczenie w moderowaniu: ByĹem tutaj moderatorem, i jakoĹ sobie radziĹem.
DoĹwiadczenie AMXX oraz AMXBans: Amxx (5/6) , AMXBANS (5/6)
Na jakim serwerze posiadasz admina?: DD2, Cod 201, FFA, Aim/Fy/Awp, Classic, TS3, jednym sĹowem adminuje na wszystkich serwerach.
CoĹ o sobie: W sumie wiÄkszoĹÄ mnie zna, ale w kilku sĹowach coĹ tam napiszÄ. Mam na imiÄ Kuba, w tym roku bÄdÄ obchodziĹ 18, i uczÄszczam do technikum informatycznego we WrocĹawiu. SwĂłj wolny czas poĹwiÄcam PiĹce noĹźnej - czyli mojej pasji, ktĂłrÄ rozwijam juĹź 11 lat. Na Arenie jestem od ponad 1,5 roku czasu, a konto zaĹoĹźyĹem w czerwcu aby napisaÄ podanie na admina jb, ktĂłrego opiekunem byĹ Fart, i tak jakoĹ siÄ staĹo, Ĺźe do tej pory tutaj jestem. ;d
Dlaczego Ty
?: MoĹźe i jestem osobÄ, ktĂłra ma zmienne humory, oraz czasem spina z byle powodu, ale trochÄ czasu tu spÄdziĹem, i chciaĹbym awansowaÄ wyĹźej, o ile to jest moĹźliwe. xDDD No i jak juĹź koledzy na dole wspominajÄ jestem niezdecydowany. ;D No nie ukrywajmy, jestem wedĹug mnie najaktywniejszym adminem, nie liczÄc osĂłb, ktĂłre majÄ jeden serwer do ogarniÄcia. Staram siÄ banowaÄ i sprawdzaÄ demka tak szybko jak potrafiÄ.

- minimum 18 lat  (-)
- doĹwiadczenie na tym stanowisku* (+)

- znajomoĹÄ obsĹugi AMXX oraz AMXBans*  (+)

- czynny udziaĹ w Ĺźyciu forum* (+)

- kultura osobista* (+)

- admin na jednym z naszych serwerĂłw* (+)

- umiejÄtnoĹÄ obsĹugi FTP (+)
- doĹwiadczenie w sprawdzaniu demek i screenĂłw (+)

- zalecane posiadanie swojego serwera (-)

@Fart, Mati, Spoko :D To sÄ pixele, wiÄc pĹakaÄ nie bÄdÄ jak mnie nie przyjmÄ XDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz, Ĺźe ciÄ lubiÄ ale niestety jestem na NIE.
Powody:
- Odchodzisz ciÄgle,
- Zmieniasz zdanie,
- ChciaĹeĹ iĹÄ do nas potem tu i tak ciÄgle.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, jesteĹ osobÄ niezdecydowanÄ... Co chwile zmieniasz zdania, myĹlÄ Ĺźe nie warto Ci dawaÄ kolejnej szansy. 

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ehh. DomyĹlaĹem siÄ Ĺźe tak bÄdzie. Pierwsze odchodzisz potem znowu wracasz i kolejny raz chcesz odchodziÄ. Zdecyduj siÄ, przemyĹl swoje decyzjÄ a potem podejmuj kolejne kroki.

Sorki ale wĹaĹnie przez takie zachowanie jestem na Nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dawałeś sobie radę ale zdecyduj się w końcu czy zostajesz czy też nie, na tsie mówiłeś jedno więc nie, wybacz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybacz ale jestem na nie, nie przez to Ĺźe mamy spine ze sobÄ.

Powody zostaĹy podane wyĹźej.

Ostatnio pisaĹeĹ rezygnacjÄ ale zostaĹeĹ.

Zdecyduj siÄ..

NIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.