Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
BaQsny*

BaQsny/Moderator

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Krystian
Doświadczenie w moderowaniu:Niestety nie posiadam lecz proszę wziąć pod uwage, że nigdy nie bylem adminem oraz Ubt a jednak nauczyłem się godnie wywiązywać z powierzonych mi obowiązków.
Doświadczenie AMXX oraz AMXBans:Bans easy, gorzej z AMXX- 4
Na jakim serwerze posiadasz admina?:DD2
Coś o sobie:Witam. Pewnie dużo osób mnie zna jestem tutaj rok. A więc mam na Imię Krystian mam 17 lat. Jestem miły, staram sie pomagać każdemu. Duzo przesiaduje na forum i chętnie pomogę w pilnowaniu porządku na nim.
Dlaczego Ty?:Ponieważ nie boję się nowych wyzwań. Siedzę tutaj długo i postanowiłem spróbować nigdy nie byłem na takim stanowisku ale myśle, że wszystkiego można się nauczyć. Lubię przesiadywać na forum i obserwować co się na nim dzieje wiec mam duzo czasu na pilnowanie porządku. W roli UBT skromnym zdaniem dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków i nikt nie ma do jakiś problemów (no może cziterzy).

@everstone
Serio przychodzisz z innej sieci której nazwy nie wymienie i będziesz mnie bez podstawnie oskarżał? Jezeli masz jakieś zażalenia co do mojej osoby to proszę napisać to w odpowiednim temacie z dowodami.

@Kyczu.

Uznałem że nie grał na wspomagaczach i wyszedłem. A co do mojej kultury nie widzę żeby jakies skargi były, fakt wiem ze pisze przeklenstwa w cs'ie ale to chyba trochę zrozumiałe ale nikogo nie obrażam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panno Krysianno płakała Pani mnie na steam żebym się wypowiedział w Twoim podaniu także, wypowiadam się podobnie co Myszaty że na tą chwilę jesteś jedyną osobą na tym forum co nadaje się na Moderatora ( euro do banku po proszę ).

P.S Naszą dyskusje z przed 5 min na steam ląduje w złotych wypowiedziach :DD

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odrobiłeś wanry bardzo fajnie, aktywność twoja jest wysoka, bansa masz opanowanego amxx są poradniki :) ale napisałeś iż posiadasz jakąś tam wiedzę. Posada moderatora nie jest ciężka i da się ogarnąć dość szybko. MASZ moje Błogosławieństwo TAK

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio gdy wbiĹem sobie na serwer DD2 a BaquĹ byĹ na serwerze zgĹaszaĹem czita.. Raz, drugi, trzeci.. Baqus miaĹ to w dupie i po chwili sobie wyszedĹ :D 

Kultura teĹź nie jest TwojÄ mocnÄ stronÄ :D w  sumie to teraz CiÄ rozumiem bo coraz wiÄcej mam podobnych zachowaĹ :D 

MyĹlÄ Ĺźe moĹźna Ci daÄ szansÄ.. Mam nadziejÄ Ĺźe jak dostaniesz moda to nie bÄdzie Ci odbijaÄ od koloru zielonego jak innym .. :D 

Powodzenia ! :) 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na wstępie pytanie - Lucas to już nie ma wymogu, że aby móc ubiegać się o stanowisko Moda, trzeba najpierw zdobyć rangę Super Admin (obecnie Multi Admin)? Bo jak rozmawialiśmy przy wprowadzeniu tej rangi, to takowy wymóg miał się pojawić.

Jeśli nie, to jestem na tak. Poradzisz sobie. W końcu, ciężko sobie nie poradzić na stanowisku, które wymaga jedynie cierpliwego znoszenia obelg w Twoim kierunku :) XD
Dodatkowo nie licząc kilku odejść i powrotów jesteś tu dość długo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na duĹźe TAK !

+ UBT 
+ brak warnow
+ aktywny 
+ Bardzo miĹy i 
sympatyczny 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aaa wypowiem się tu, bo nic ciekawego się nie dzieje na forum, żadnych spin, czy kontrowersyjnych decyzji. A poza tym BaQsny obiecał mi duże piwo i hamburgera z frytkami (nie wypieraj się, tylko leć do fast fooda).

Jestem na tak. Zawsze będzie na kogo zwalić winę, gdy coś pĂłjdzie nie tak. :P Da radę. ;) Pytanie, czy to jest mod na 2 miesiące, czy po wakacjach dalej będziesz odwalał brudną robotę? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OczywiĹcie jestem na TAK, wymagania speĹnia :)

Kultura hmmm??? Wulgaryzmy u BaquĹnego sÄ zminimalizowane do maksymalnego minimum ;p

Pomocny to oczywiste :)

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesteś już z nami długo, miałeś dłuższa przerwę ale od jakiegoś czasu widać, że jesteś aktywny. Nie mamy do Ciebie żadnych przeciwwskazań więc nie pozostaje mi nic innego jak zaakceptować podanie. Zgłoś się do mnie na PW.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.