Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!

ZBIÓRKA NA REKLAMĘ SERWERÓW!! WIĘCEJ INFORMACJI POD TYM LINKIEM: KLIK

Zdjęcie

Propozycje na Forum

• Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   Myszaty

Myszaty

Stały bywalec

• Arenowicz
  • 1296 postów

Mam pare propozycji otóż:

-dodać do wymagań w podaniu na grafika punkt który informuje każdego, że po napisaniu podania musi zrobić prace (zamiast dodawać swoje kiedyś zrobione) o tematyce podanej przez administracje i na  tej pracy musi znajdować się dodatkowo np. napis "cs-Arena.eu" i nick  osoby podającej tematyke, oczywiście ten pkt dotyczyłby  się osób które są od niedawna i nie wykazały się w dziale zleceń (zniwelowało by to podkradanie prac tak jak to było ostatnio a nawet dzisiaj). Wyglądało by to tak, że po złożeniu podania przez jakiegoś Janusza np. moderator dodawał by mu notke do tematu z jakąś  tematyką np. sport>piłka nożna>Pazdan, następnie praca jest wykonywana, dodawany jest odpowiedni napis i wykonana grafika jest dołączana do podania a potem wiadomo werdykt, oceny itp.

-do "świata gier" dodać zakładke z LOLem i dodać do tego działy "Rotacje" "Nowości" "poradniki", nic nie zaszkodzi a zawsze się ktoś może znajdzie co wrzuci jakiś artykuł a nawet sam z nudów bym jakiś podrzucił :v 

• 2
Dołączona grafika

OFFLINE   Kuba.

Kuba.

Służę pomocą.

• Opiekun Serwera
  • Inne:: Donator, Multi Admin
  • 2206 postów
Świetny pomysł z tymi pracami grafika. Dzisiaj w podaniu Kolina widziałem nawet plagiat prac użytkownika "polak". Poza tym dział LoL tez się przyda, ponieważ jest to jedna z topowych gier, w którą gra już prawie każdy "małolat". Jakieś poradniki do tego działu również się przydadzą, bo sam chciałem ogarnąć jak w to sie gra. XDD
  • 0
Dołączona grafika

OFFLINE   PRICE

PRICE

Major

• Zasłużony
  • Inne:: VIP
  • 922 postów

tak to dobra propozycja myszaty i jest słuszna gdyż będzie wiadomo kto tak naprawdę zna się na grafice.

• 0

OFFLINE   BaQsny*

BaQsny*

Uważaj bo idę za Tobą z kosą.

• Zasłużony
  • 1526 postów

Dobre pomysły.

• 0

OFFLINE   Tequila

Tequila

Zaawansowany

• Admin [DD2]
  • Inne:: Kobieta, VIP
  • 183 postów

Szczerze mówiąc to do tej propozycji związanej z LOL'em to się wypowiadać nie będę, bo nie gram w to, nigdy nie grałam i nie mam zamiaru zaczynać. :D Ale bardzo spodobała mi się propozycja Myszatego co do podań na grafika. ^_^ Jestem za wprowadzeniem tego.

• 0

harley_quinn_by_randagio76-d4uzbka.png

OFFLINE   ~As~

~As~

~Demon Areny~

• Head Admin
  • 790 postów

Pierwszy pomysł jak najbardziej na tak. Mówiłem nawet ostatnio, że regulaminy należy poddać renowacji i gruntownej zmianie.

Co do drugiej propozycji hmmm nigdy w tą grę nie grałem, kiedyś może i chciałem, ale nie było mi po drodze. Jeśli jest tu takowe grono odbiorców (a zapewne jest) to myślę, że ów dział można założyć.

Brawo Myszaty za pomysły :)

• 0

622160987f400942med.jpg

OFFLINE   AnalnaKrowa

AnalnaKrowa

Zaawansowany

• Arenowicz
  • 248 postów

Jestem na tak i dział z lolem się przyda ;d

• 0

J0XWi8m.gif

Analna Krówka :3

Tylko u mnie najlepsze mleczko :D

OFFLINE   Tiger-Swat

Tiger-Swat

Król Królów

• Właściciel
  • 1049 postów
Oba pomysły są dobre, szczególnie z tymi podaniami na grafika.
Jestem za dodaniem tego.
  • 0

bwzPMy9.gif

OFFLINE   E.N.D 69

E.N.D 69

Dużo pisze

• Admin [DD2+BF2]
  • 344 postów

według mnie przyda się będzie wiadomo kto i co zrobił 

• 0

17351659241322298147.png

OFFLINE   Arabek ツ

Arabek ツ

..::Wybuchowy::..

• Junior Admin
  • Inne:: Właściciel Serwera
  • 765 postów
Przydatne jestem za :P
  • 0

Grrb5U4.jpg

OFFLINE   Everston

Everston

Początkujący

• Arenowicz
  • 4 postów

Ja również myślę że to dobry pomysł.

• 0

OFFLINE   PRICE

PRICE

Major

• Zasłużony
  • 922 postów

Okey co do tego wymogów na grafika dodam to a co do działu LOL to postaram się przedyskutować z władzą wyższą. Zamykam

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users