Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Myszaty

Propozycje na Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pare propozycji otóş:

-dodaÄ do wymagaĹ w podaniu na grafika punkt ktĂłry informuje kaĹźdego, Ĺźe po napisaniu podania musi zrobiÄ prace (zamiast dodawaÄ swoje kiedyĹ zrobione) o tematyce podanej przez administracje i na  tej pracy musi znajdowaÄ siÄ dodatkowo np. napis "cs-Arena.eu" i nick  osoby podajÄcej tematyke, oczywiĹcie ten pkt dotyczyĹby  siÄ osĂłb ktĂłre sÄ od niedawna i nie wykazaĹy siÄ w dziale zleceĹ (zniwelowaĹo by to podkradanie prac tak jak to byĹo ostatnio a nawet dzisiaj). WyglÄdaĹo by to tak, Ĺźe po zĹoĹźeniu podania przez jakiegoĹ Janusza np. moderator dodawaĹ by mu notke do tematu z jakÄĹ  tematykÄ np. sport>piĹka noĹźna>Pazdan, nastÄpnie praca jest wykonywana, dodawany jest odpowiedni napis i wykonana grafika jest doĹÄczana do podania a potem wiadomo werdykt, oceny itp.

-do "Ĺwiata gier" dodaÄ zakĹadke z LOLem i dodaÄ do tego dziaĹy "Rotacje" "NowoĹci" "poradniki", nic nie zaszkodzi a zawsze siÄ ktoĹ moĹźe znajdzie co wrzuci jakiĹ artykuĹ a nawet sam z nudĂłw bym jakiĹ podrzuciĹ :v 

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ĺwietny pomysĹ z tymi pracami grafika. Dzisiaj w podaniu Kolina widziaĹem nawet plagiat prac uĹźytkownika "polak". Poza tym dziaĹ LoL tez siÄ przyda, poniewaĹź jest to jedna z topowych gier, w ktĂłrÄ gra juĹź prawie kaĹźdy "maĹolat". JakieĹ poradniki do tego dziaĹu rĂłwnieĹź siÄ przydadzÄ, bo sam chciaĹem ogarnÄÄ jak w to sie gra. XDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak to dobra propozycja myszaty i jest słuszna gdyż będzie wiadomo kto tak naprawdę zna się na grafice.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze mówiąc to do tej propozycji związanej z LOL'em to się wypowiadać nie będę, bo nie gram w to, nigdy nie grałam i nie mam zamiaru zaczynać. :D Ale bardzo spodobała mi się propozycja Myszatego co do podań na grafika. ^_^ Jestem za wprowadzeniem tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwszy pomysł jak najbardziej na tak. Mówiłem nawet ostatnio, że regulaminy należy poddać renowacji i gruntownej zmianie.

Co do drugiej propozycji hmmm nigdy w tą grę nie grałem, kiedyś może i chciałem, ale nie było mi po drodze. Jeśli jest tu takowe grono odbiorców (a zapewne jest) to myślę, że ów dział można założyć.

Brawo Myszaty za pomysły :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okey co do tego wymogów na grafika dodam to a co do działu LOL to postaram się przedyskutować z władzą wyższą. Zamykam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.