Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!

OBECNIE TRWAJĄ ZAPISY NA NOWOROCZNY KONKURS 2 VS 2, ZAPRASZAMY!!!: KLIK

KOLEJNY RESET NA SERWERZE COD ZA NAMI! ZWYCIĘZCY POD TYM LINKIEM: KLIK

Zdjęcie

skarga na admina Kuba.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   FETA

FETA

Początkujący

• User
  • 5 postów

Twój nick na forum: FETA
Nick oskarżonego:
Kuba.

Opis sytuacji: Wbiłem na serwer CS-Arena.eu [AIM/FY/AWP] (aim_map_esl) zacząłem grać gracz o nicku Kuba. dostał ode mnie pare hsów i oczywiście dostałem ssy, lecz nie wszedł najpierw na specta i zobaczył czy mam coś tylko od razu dostałem ssy, a drugą sprawą jest opieszałość sprawdzenia ssów, które otrzymałem o 21:56:41,  następnie rejestracja i dodanie ssów zajęło mi pare minut  jest godzina 22.50 i brak reakcji ze strony admina.
Dowody: http://www66.zippysh...v0eLe/file.html

Skoro gracze mają się trzymać regulaminu dlaczego admin tego nie czyni ?

• 0

OFFLINE   Kuba.

Kuba.

Służę pomocą.

• Donator
  • Inne:: Zasłużony
  • 2128 postów
Nie siedzę na komputerze 24/7 więc nie rozumiem o co Ci chodzi. Poczekales i coś się stało? No chyba raczej nie, więc nie płacz już przyjacielu.
  • 1
http://

OFFLINE   FETA

FETA

Początkujący

• User
  • 5 postów

skoro masz podejrzenia przyjacielu, że coś mam to może z łaski najpierw sprawdź na spectate, a nie wal każdemu kto Cię ciśnie ssy od razu

PRICE (05 lipiec 2016 - 17:31):
To nie dział i temat do dyskusji !

• 0

OFFLINE   Kuba.

Kuba.

Służę pomocą.

• Donator
  • Inne:: Zasłużony
  • 2128 postów
Gralbys sam ze ścianą? Na serwerze były 2 osoby, czyli ja i ty. ;p
  • 1
http://

OFFLINE   ~As~

~As~

~Demon Areny~

• Head Admin
  • 770 postów

Dowodów brak (to co wstawiłeś, to pusty folder)
Kuba wyjaśnił, że gdyby zszedł na specta to patrzyłby na grę Twoją i ewentualnie mapy... Tak więc skąd ten bulwers?
Druga sprawa - sprawdzanie ss'ów. Myślisz, że kiedy np ja dam bana, to czekam nie wiadomo ile, bo "może zaraz osoba zbanowana wstawi screeny". NIE. Czekam chwilę, a kiedy widzę, że na to się nie zanosi, to zajmuję się innymi sprawami - bo nie mam tylko tej jednej osoby do ogarnięcia.

Skarga odrzucona, naucz się pokory na przyszłość bo chyba jeszcze nie wiesz co to znaczy czekać na coś :)

• 1

d3531a52a704.jpg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users