Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!
Zdjęcie

Propozycja !!!

• Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   Maly Zbok

Maly Zbok

Początkujący

• Arenowicz
  • 24 postów

Proponuje Usunąć/Zamknąć serwer AIM / FY / AWP

Zapewne zapytacie dlaczego a ja z chęcią odpowiem ,gdyż bez odpowiedzi niema sensu pisać takiej propozycji .

Zaczynajmy ,a więc przyszło mi to do głowy z powodu tego ,że na serwerze nikt kompletnie nie gra ,czyli niema

z niego żadnego pożytku i jeśli się nie mylę to serwer jest utrzymywany i liczy się to z kosztów i jest to tylko strata

pieniędzy ,bo na logikę po co stracić pieniądze na pusty serwer z którego nic się nie zarabia ??

Czekam Na Odp !

• 1

Gracz DD2 :) i Matoł !

745_dziadek.gif

OFFLINE   BaQsny*

BaQsny*

Uważaj bo idę za Tobą z kosą.

• Zasłużony
  • Inne:: VIP
  • 1445 postów

Jakieś to jest rozwiązanie 

• 0

OFFLINE   E.N.D

E.N.D

Dużo pisze

• Arenowicz
  • 311 postów

tez jestem za skoro nikt tam nie gra 

• 1

75657114507222239852.gif

OFFLINE   Stalinka!

Stalinka!

Zaawansowany

• Arenowicz
  • 158 postów

ja jestem na nie.

Czasem gra tam kilka osób. Ja dosyć często wchodzę na niego by potrenować strzelanie HS. Może i jest dosyć mało ludzi, ale jednak grają i ćwiczą.

• 0

OFFLINE   Arabek ツ

Arabek ツ

..::Wybuchowy::..

• Junior Admin
  • 686 postów
Fakt gra mało ludzi ale zamykać? Już bardziej bym proponował zrobić z niego serwer innego charakteru.
  • 0

post-7187-0-74207400-1480004118.jpg

OFFLINE   Kuba.

Kuba.

Służę pomocą.

• Donator
  • Inne:: Zasłużony
  • 2153 postów

Ja tam cały czas siedzę, jak jest minimum 3 graczy, więc jak najbardziej jestem przeciwko usunięciu.

• 1
http://

OFFLINE   Myszaty

Myszaty

Stały bywalec

• Arenowicz
  • 1296 postów

Na tego typu modzie prawie sie nie zarabia. Jedynie z adminó sie zarabia bo VIP raczej tam nie potrzebny. Więc chyba administracja liczyła się z tym, że kokosów na tym nie zarobi. 11-slotowy serwer raczej nie generuje dużych kosztów a zawsze fajnei mieć na sieci takiego moda. Gdybym to ja opłacał to serwer bym zostawił no ale ostateczna decyzja należy do Właścicieli.

• 1
Dołączona grafika

OFFLINE   ~As~

~As~

~Demon Areny~

• Head Admin
  • 780 postów

Generalnie rzecz ujmując serwer może i nie powala aktywnością, ale ma swoje "grono odbiorców".
W niedalekiej przyszłości być może zostanie przerobiony na coś innego, bądź zmodernizowany, by przyciągnąć chętnych.

Tak jak napisał Myszaty - to tylko 11 slotów, więc tragedii nie ma, a serwer ma charakter "placu treningowego".
Myślę, że nie zostanie usunięty, jeśli już, to tak jak wspomniałem - przerobiony bądź zmodernizowany.

Pozdrawiam, As.

• 0
Dołączona grafika

OFFLINE   fAntaro_

fAntaro_

bot?????

• Zasłużony
  • Inne:: Arenowicz
  • 1124 postów

To jak już coś by się działo z servem . To wolałbym odkupić go i płacić te ~ 40 zł i zrobić server na MIX'Y, gdyż TS'a posiadamy to fajnie byłoby mieć server pod MIX'Y .

• 0

A, kto umarł ten nie żyje ... .

331iqsp.jpg

MAM W DUPIE

CZY KTOŚ MNIE LUBI, CZY NIE LUBI

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ

MAM W DUPIE

CZY KTOŚ MNIE LUBI, CZY NIE LUBI

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ...

OFFLINE   Jarek XDD (L)

Jarek XDD (L)

Użytkownik

• Banned
  • 94 postów

REMOVE, moim zdaniem nie oplaca go sie oplacac (mało osób gra) lepiej zostawic kase na JB  B)

• 1

77739646646535894062.jpg

OFFLINE   BaQsny*

BaQsny*

Uważaj bo idę za Tobą z kosą.

• Zasłużony
  • 1445 postów

REMOVE, moim zdaniem nie oplaca go sie oplacac (mało osób gra) lepiej zostawic kase na JB  B)

JB opłaca Kuba, bo to jego serwer.

Ale pomyślmy logicznie po co utrzymywać serwer z którego po prostu nie ma zysku a co za tym idzie sieć się nie wzbogaca a jak wiem siec nie jest jakaś bogata że może sobie na to pozwolić więc lepiej zostawic kase na jakis "pewniejszy" serwer lub na reklame.

• 0

OFFLINE   Maly Zbok

Maly Zbok

Początkujący

• Arenowicz
  • 24 postów

Generalnie rzecz ujmując serwer może i nie powala aktywnością, ale ma swoje "grono odbiorców".
W niedalekiej przyszłości być może zostanie przerobiony na coś innego, bądź zmodernizowany, by przyciągnąć chętnych.

Tak jak napisał Myszaty - to tylko 11 slotów, więc tragedii nie ma, a serwer ma charakter "placu treningowego".
Myślę, że nie zostanie usunięty, jeśli już, to tak jak wspomniałem - przerobiony bądź zmodernizowany.

Pozdrawiam, As.

Grają tam 3/4 osoby i jest z niego zero zarobków i co z tego że 11 slotów ale pieniądze się traci a nic nie zyskuje dla 3 osob

a jak tam napisał wyżej aby poćwiczyć można spokojnie na botach lub innych serwerach na których jest to opłacalne :)

• 0

Gracz DD2 :) i Matoł !

745_dziadek.gif

OFFLINE   Tequila

Tequila

Zaawansowany

• Admin [DD2]
  • Inne:: Kobieta, VIP
  • 149 postów

Jestem za zmienieniem go na jakiś inny mod lub podkręceniem jakoś obecnego (reklama, i jeśli podziała to może zwiększyć ciut liczbę slotów itp. może by coś ruszyło). Może zrobić z niego Only AWP, albo coś w tym stylu... Usuwać go tak od razu ? Po co jak można najpierw spróbować pokombinować ? Tylko czy jest ktoś kto się tym zajmie ? Oto jest pytanie ^_^

• 0

harley_quinn_by_randagio76-d4uzbka.png

OFFLINE   NyoN

NyoN

Dużo pisze

• Arenowicz
  • 347 postów

Nie usunąć, lecz zmienić na inny mod :D BaseBulider lub ZombieMod i wiele innych modow czekaja :D

• 0

OFFLINE   maniak1

maniak1

Początkujący

• Arenowicz
  • 1 postów

Zmienic albo usunąc 

Leci Plusik bo dobra propozycja 

• 0

OFFLINE   FuckingName

FuckingName

Użytkownik

• VIP
  • 87 postów

Zmiana?

Oznacza to dokupienie większej ilości slotów i ewentualnie FPS (w zależności od hostingu). Ludzie poprostu nie wbijają na BB czy ZM z 11 slotami bo - jak to gdzieś wyczytałem - 'widać, że bieda'.

Jak się domyślam, serwer generuje stosunkowo znikome obciążenie jeśli chodzi o budżet, choć w tym wypadku jest to wyłącznie interes właściciela.

Serwery AIM nie są zwykle oblegane, bo mało jest osób, które potrafią na nich grać.

Według mnie serwer powinien zostać, a w razie potrzeby rozegrania mixa, dynamicznie go przerabiać (to może być nawet kwestia jednej komendy).

• 0

OFFLINE   FaRt.

FaRt.

Cs-Arena.eu moim życiem <3 <3 <3

• Banned
  • 0 postów

Eh ludzie... nie wiem po co tutaj jest prowadzona taka dyskusja.
Serwer nie jest od żadnego zarabiania a ma tyle slotów bo jest
to typowe dla serwerów AIM. Żaden serwer tego typu nie jest cały
czas pełny gdyż ludzie wchodzą żeby na nim poćwiczyć. Jeżeli masz
za dużo pieniędzy proszę bardzo kup serwer 30 slotów i zrób sobie tego
ZM czy co tam chcesz i opłacaj go.

• 0
http://

OFFLINE   Lucas

Lucas

Stały bywalec

• Leader
  • 2404 postów

Czasem mi ręce opadają jak czytam takie propozycje od osoby, która jest 2 dni na forum.. Zarejestrowałeś się 2 dni temu i już byś chciał coś zmieniać? Trochę mnie to śmieszy.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users