Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Maly Zbok

Propozycja !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje UsunÄÄ/ZamknÄÄ serwer AIM / FY / AWP

Zapewne zapytacie dlaczego a ja z chÄciÄ odpowiem ,gdyĹź bez odpowiedzi niema sensu pisaÄ takiej propozycji .

Zaczynajmy ,a wiÄc przyszĹo mi to do gĹowy z powodu tego ,Ĺźe na serwerze nikt kompletnie nie gra ,czyli niema

z niego Ĺźadnego poĹźytku i jeĹli siÄ nie mylÄ to serwer jest utrzymywany i liczy siÄ to z kosztĂłw i jest to tylko strata

pieniÄdzy ,bo na logikÄ po co straciÄ pieniÄdze na pusty serwer z ktĂłrego nic siÄ nie zarabia ??

Czekam Na Odp !

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja jestem na nie.

Czasem gra tam kilka osĂłb. Ja dosyÄ czÄsto wchodzÄ na niego by potrenowaÄ strzelanie HS. MoĹźe i jest dosyÄ maĹo ludzi, ale jednak grajÄ i ÄwiczÄ.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam caĹy czas siedzÄ, jak jest minimum 3 graczy, wiÄc jak najbardziej jestem przeciwko usuniÄciu.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tego typu modzie prawie sie nie zarabia. Jedynie z adminĂł sie zarabia bo VIP raczej tam nie potrzebny. WiÄc chyba administracja liczyĹa siÄ z tym, Ĺźe kokosĂłw na tym nie zarobi. 11-slotowy serwer raczej nie generuje duĹźych kosztĂłw a zawsze fajnei mieÄ na sieci takiego moda. Gdybym to ja opĹacaĹ to serwer bym zostawiĹ no ale ostateczna decyzja naleĹźy do WĹaĹcicieli.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie rzecz ujmując serwer może i nie powala aktywnością, ale ma swoje "grono odbiorców".
W niedalekiej przyszłości być może zostanie przerobiony na coś innego, bądź zmodernizowany, by przyciągnąć chętnych.

Tak jak napisał Myszaty - to tylko 11 slotów, więc tragedii nie ma, a serwer ma charakter "placu treningowego".
Myślę, że nie zostanie usunięty, jeśli już, to tak jak wspomniałem - przerobiony bądź zmodernizowany.

Pozdrawiam, As.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jak juĹź coĹ by siÄ dziaĹo z servem . To wolaĹbym odkupiÄ go i pĹaciÄ te ~ 40 zĹ i zrobiÄ server na MIX'Y, gdyĹź TS'a posiadamy to fajnie byĹoby mieÄ server pod MIX'Y .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

REMOVE, moim zdaniem nie oplaca go sie oplacac (mało osĂłb gra) lepiej zostawic kase na JB  B)

JB opłaca Kuba, bo to jego serwer.

Ale pomyślmy logicznie po co utrzymywać serwer z którego po prostu nie ma zysku a co za tym idzie sieć się nie wzbogaca a jak wiem siec nie jest jakaś bogata że może sobie na to pozwolić więc lepiej zostawic kase na jakis "pewniejszy" serwer lub na reklame.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie rzecz ujmujÄc serwer moĹźe i nie powala aktywnoĹciÄ, ale ma swoje "grono odbiorcĂłw".

W niedalekiej przyszĹoĹci byÄ moĹźe zostanie przerobiony na coĹ innego, bÄdĹş zmodernizowany, by przyciÄgnÄÄ chÄtnych.

Tak jak napisaĹ Myszaty - to tylko 11 slotĂłw, wiÄc tragedii nie ma, a serwer ma charakter "placu treningowego".

MyĹlÄ, Ĺźe nie zostanie usuniÄty, jeĹli juĹź, to tak jak wspomniaĹem - przerobiony bÄdĹş zmodernizowany.

Pozdrawiam, As.

GrajÄ tam 3/4 osoby i jest z niego zero zarobkĂłw i co z tego Ĺźe 11 slotĂłw ale pieniÄdze siÄ traci a nic nie zyskuje dla 3 osob

a jak tam napisaĹ wyĹźej aby poÄwiczyÄ moĹźna spokojnie na botach lub innych serwerach na ktĂłrych jest to opĹacalne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za zmienieniem go na jakiś inny mod lub podkręceniem jakoś obecnego (reklama, i jeśli podziała to może zwiększyć ciut liczbę slotów itp. może by coś ruszyło). Może zrobić z niego Only AWP, albo coś w tym stylu... Usuwać go tak od razu ? Po co jak można najpierw spróbować pokombinować ? Tylko czy jest ktoś kto się tym zajmie ? Oto jest pytanie ^_^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie usunÄÄ, lecz zmieniÄ na inny mod :D BaseBulider lub ZombieMod i wiele innych modow czekaja :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmiana?

Oznacza to dokupienie wiÄkszej iloĹci slotĂłw i ewentualnie FPS (w zaleĹźnoĹci od hostingu). Ludzie poprostu nie wbijajÄ na BB czy ZM z 11 slotami bo - jak to gdzieĹ wyczytaĹem - 'widaÄ, Ĺźe bieda'.

Jak siÄ domyĹlam, serwer generuje stosunkowo znikome obciÄĹźenie jeĹli chodzi o budĹźet, choÄ w tym wypadku jest to wyĹÄcznie interes wĹaĹciciela.

Serwery AIM nie sÄ zwykle oblegane, bo maĹo jest osĂłb, ktĂłre potrafiÄ na nich graÄ.

WedĹug mnie serwer powinien zostaÄ, a w razie potrzeby rozegrania mixa, dynamicznie go przerabiaÄ (to moĹźe byÄ nawet kwestia jednej komendy).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eh ludzie... nie wiem po co tutaj jest prowadzona taka dyskusja.
Serwer nie jest od Ĺźadnego zarabiania a ma tyle slotĂłw bo jest
to typowe dla serwerĂłw AIM. Ĺťaden serwer tego typu nie jest caĹy
czas peĹny gdyĹź ludzie wchodzÄ Ĺźeby na nim poÄwiczyÄ. JeĹźeli masz
za duĹźo pieniÄdzy proszÄ bardzo kup serwer 30 slotĂłw i zrĂłb sobie tego
ZM czy co tam chcesz i opĹacaj go.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasem mi ręce opadają jak czytam takie propozycje od osoby, która jest 2 dni na forum.. Zarejestrowałeś się 2 dni temu i już byś chciał coś zmieniać? Trochę mnie to śmieszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.