Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
FaRt.

weeeeeeeeeeee

Rekomendowane odpowiedzi

TwĂłj nick na forum: FaRt.
Nick oskarĹźonego: wee
Opis sytuacji: Rozumiem jeszcze jak siÄ obraĹźa chĹop z chĹopem ale Ĺźeby tak siÄ odnosiÄ do jednej z "adminek" dĹuĹźszych staĹźem tutaj to...
I ciÄgle tylko !!!!!!!!!! wiÄcej jeszcze wstawiaj tych !!!!!!! problemy masz jakieĹ emocjonalne? Dziewczyna ci nie dajÄ? ZĹe leki? Bo ja juĹź nie wiem.
ProszÄ o ukaranie tego osobnika warnem.
Dowody: 03eCJgd.png
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu oskarĹźasz tylko weee ? fantaro tez sie dobrze nie zachowal ... . wklej caĹÄ rozmowe a nie jak tylko szwecja cisnie elwira... lecz jak fantaro najezdza na szwecje . ;) .. badzmy rowni . :)

https://zapodaj.net/569d7c3abd07b.png.html

Jason-Alexander-Facepalm.gif

Mamy byÄ rĂłwni? To za przekleĹstwa admina nie dostaniesz.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja siÄ tak odniosĹem do niego pajacu za te sĹowa, ktĂłre napisaĹ . widziaĹeĹ wczeĹniej abym coĹ do niego pisaĹ .! Sam nie jesteĹ lepszy .

Ty sam honoru i ambicji nie masz jak Ty zwyzywaĹeĹ ElwirÄ i jeszcze Ĺmiesz umoralniaÄ pajacu .

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja siÄ tak odniosĹem do niego pajacu za te sĹowa, ktĂłre napisaĹ . widziaĹeĹ wczeĹniej abym coĹ do niego pisaĹ .! Sam nie jesteĹ lepszy .

Ty sam honoru i ambicji nie masz jak Ty zwyzywaĹeĹ ElwirÄ i jeszcze Ĺmiesz umoralniaÄ pajacu .

sÄdzisz ze obrazajac mnie zmienisz cos ? to bylo dawno .. teraz jakos z elwira sie dogadujemy . nie sadze zebys byl elwiry adwokatem ze musisz wbijac i cisnac na typa za to ze napisal " ze jest kurwa" . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sÄdzisz ze obrazajac mnie zmienisz cos ? to bylo dawno .. teraz jakos z elwira sie dogadujemy . nie sadze zebys byl elwiry adwokatem ze musisz wbijac i cisnac na typa za to ze napisal " ze jest kurwa" . 

Ty jesteĹ imbecylem bitym czy tylko udajesz ?! .

Mnie nawet nie byĹo jak ta sytuacja wyszĹa, tylko zalogowaĹem siÄ na forum i patrzÄ na SB takie sĹowa to czemu miaĹem przejĹÄ temu obojÄtny.

A moim zdaniem to Ona nawet by CiÄ opluÄ nie chciaĹa bo na to nie zasĹugujesz . Teraz co staĹeĹ siÄ wzorem do naĹladowania .... ?

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.