Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!

ZBIÓRKA NA REKLAMĘ SERWERÓW!! WIĘCEJ INFORMACJI POD TYM LINKIEM: KLIK

Zdjęcie

Skarga Fart

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   Adako :D

Adako :D

Użytkownik

• Arenowicz
  • 56 postów
Twój nick na forum: Adako :D
Nick oskarżonego: FaRt.
Opis sytuacji: Kolega coś tam napisał, że oszukujecie, ja napisałem, że czekam na administratora, że wrzucam demka po czym zostałem bezczelnie obrażony przez jakieś dziecko. I to właśnie dziecko jest w UB Team, również adminem jakiegoś serwera. Adminowałem na róznych serwerowniach jeśli chodzi o 1.6. Wiem, że admin ma dawać przykład innym użytkownikom, btw, co ja zawiniłem? Zostałem obrażony, bo przelew nie jest zautomatyzowany i muszę czekać na Lucas'a ? Człowieku puknij się w caban -.-. Oczekuję konsekwencji, pozdrawiam.

• 0

OFFLINE   FaRt.

FaRt.

Cs-Arena.eu moim życiem <3 <3 <3

• Banned
  • 0 postów

SZANOWNI administratorzy tego serwera dopuściliście się w świetle prawa przestępstwa NIE DAJĄC członkowi naszego serwera tego za co on ZAPŁACIŁ. Teraz przekonałem się ,że nie dości ,że cheaterzy i oszuści wszelkiej maści grają sobie na cod bezkarnie gdyż nie ma ADMINA to jeszcze oszukujecie LUDZI.

Nie widziałem po tym zdaniu nawet, że chodzi o ciebie... Myślałem, że o jakiegoś dzieciaka, który beczy, że mu premka lub VIP nie działa...

właśnie dziecko jest w UB Team,

Z takimi słowami się hamuj bo małe masz pojęcie co było wcześniej na tej sieci.

Tiger-Swat (17 czerwiec 2016 - 13:51):
Na tym ss wyżej co podał napisałeś abym coś robił na SB skoro daje notatki..
Ja robię to na co mam obecnie czas, na PC ostatnio nie przesiaduję więc jak mam coś zrobić z serwerami? Przez telefon?

• 0
http://

OFFLINE   gogol

gogol

Dużo pisze

• Moderator
  • Inne:: Multi Admin, VIP
  • 369 postów

SZANOWNI administratorzy tego serwera dopuściliście się w świetle prawa przestępstwa NIE DAJĄC członkowi naszego serwera tego za co on ZAPŁACIŁ. Teraz przekonałem się ,że nie dości ,że cheaterzy i oszuści wszelkiej maści grają sobie na cod bezkarnie gdyż nie ma ADMINA to jeszcze oszukujecie LUDZI.

Nie widziałem po tym zdaniu nawet, że chodzi o ciebie... Myślałem, że o jakiegoś dzieciaka, który beczy, że mu premka lub VIP nie działa...

właśnie dziecko jest w UB Team,

Z takimi słowami się hamuj bo małe masz pojęcie co było wcześniej na tej sieci.

Po pierwsze - jest jak wół napisane, że chodzi o Adako. A po drugie - nawet jakby chodziło o kogoś innego, to przecież i tak nie wolno obrażać graczy, tym bardziej jak się nie zna sytuacji.
Z tego co się orientuje, to jesteś jeszcze dzieckiem, a na pewno tak się zachowujesz, więc Adako ma pełne prawo tak pisać.
  • 3

For once I've played the game so hard,

that the play has died,

suffered more than madness,

than a player of you realizes...

OFFLINE   Joker.

Joker.

Dużo pisze

• Zasłużony
  • 576 postów

No i co, że nie chodziło o niego? To, że ma ktoś niższą rangę to można go wyzywać?

Skarga jak najbardziej słuszna. Następnym razem zostaniesz ukarany warnem.

#Zamek

• 2
Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users