Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Adako :D

Skarga Fart

Rekomendowane odpowiedzi

TwĂłj nick na forum: Adako :D

Nick oskarĹźonego: FaRt.

Opis sytuacji: Kolega coĹ tam napisaĹ, Ĺźe oszukujecie, ja napisaĹem, Ĺźe czekam na administratora, Ĺźe wrzucam demka po czym zostaĹem bezczelnie obraĹźony przez jakieĹ dziecko. I to wĹaĹnie dziecko jest w UB Team, rĂłwnieĹź adminem jakiegoĹ serwera. AdminowaĹem na rĂłznych serwerowniach jeĹli chodzi o 1.6. Wiem, Ĺźe admin ma dawaÄ przykĹad innym uĹźytkownikom, btw, co ja zawiniĹem? ZostaĹem obraĹźony, bo przelew nie jest zautomatyzowany i muszÄ czekaÄ na Lucas'a ? CzĹowieku puknij siÄ w caban -.-. OczekujÄ konsekwencji, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SZANOWNI administratorzy tego serwera dopuĹciliĹcie siÄ w Ĺwietle prawa przestÄpstwa NIE DAJÄC czĹonkowi naszego serwera tego za co on ZAPĹACIĹ. Teraz przekonaĹem siÄ ,Ĺźe nie doĹci ,Ĺźe cheaterzy i oszuĹci wszelkiej maĹci grajÄ sobie na cod bezkarnie gdyĹź nie ma ADMINA to jeszcze oszukujecie LUDZI.

Nie widziaĹem po tym zdaniu nawet, Ĺźe chodzi o ciebie... MyĹlaĹem, Ĺźe o jakiegoĹ dzieciaka, ktĂłry beczy, Ĺźe mu premka lub VIP nie dziaĹa...

wĹaĹnie dziecko jest w UB Team,

Z takimi sĹowami siÄ hamuj bo maĹe masz pojÄcie co byĹo wczeĹniej na tej sieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SZANOWNI administratorzy tego serwera dopuściliście się w świetle prawa przestępstwa NIE DAJĄC członkowi naszego serwera tego za co on ZAPŁACIŁ. Teraz przekonałem się ,że nie dości ,że cheaterzy i oszuści wszelkiej maści grają sobie na cod bezkarnie gdyż nie ma ADMINA to jeszcze oszukujecie LUDZI.

Nie widziałem po tym zdaniu nawet, że chodzi o ciebie... Myślałem, że o jakiegoś dzieciaka, który beczy, że mu premka lub VIP nie działa...

właśnie dziecko jest w UB Team,

Z takimi słowami się hamuj bo małe masz pojęcie co było wcześniej na tej sieci.

Po pierwsze - jest jak wół napisane, że chodzi o Adako. A po drugie - nawet jakby chodziło o kogoś innego, to przecież i tak nie wolno obrażać graczy, tym bardziej jak się nie zna sytuacji.

Z tego co się orientuje, to jesteś jeszcze dzieckiem, a na pewno tak się zachowujesz, więc Adako ma pełne prawo tak pisać.

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie widziaĹem po tym zdaniu nawet, Ĺźe chodzi o ciebie... MyĹlaĹem, Ĺźe o jakiegoĹ dzieciaka, ktĂłry beczy, Ĺźe mu premka lub VIP nie dziaĹa...

No i co, Ĺźe nie chodziĹo o niego? To, Ĺźe ma ktoĹ niĹźszÄ rangÄ to moĹźna go wyzywaÄ?

Skarga jak najbardziej sĹuszna. NastÄpnym razem zostaniesz ukarany warnem.

#Zamek

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.