Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Tequila

Kilka propozycji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dla Was kilka propozycji dotyczących forum, jak i serwerĂłw. MoĹźe nie jestem z Wami zbyt długo, ale podoba mi się tutaj, więc zamierzam jeszcze trochę tutaj zostać. :D ^^ Poszperałam trochę po forum i znalazłam kilka rzeczy, ktĂłrych brakuje i ktĂłre moĹźna byłoby zmienić. ;) A nóş widelec coś Wam przypadnie do gustu. ;) 

No to zaczynamy... :D

1. Pierwsza moja propozycja jest taka, by do regulaminu forum dodać punkt mówiący o tym, by każda wypowiedź w tematach (np. podanie czy propozycja) była uzasadniona. Czyli - "Jestem na Tak, ponieważ..." lub "Jestem na Nie, gdyż...", ale chyba tego nie muszę tłumaczyć :D Moim zdaniem wypowiedzi w podaniach typu "Ode mnie masz Tak" wyglądają głupio, bo od tego też są podania, by móc uzasadnić swoją opinię. Nie sztuka napisać wypowiedź, która zawiera 2-3 słowa. Wygląda to trochę jak tzw. nabijanie postów. ;)

2. Proponuję usunąć rangę "Admin serwera", a w zamian za to zrobić osobne rangi do każdego z serwerów. Wtedy by było wyraźnie widać, kto na jakim serwerze posiada daną funkcję. Właśnie w takich przypadkach, kiedy admin na serwerze jest potrzebny, nowy użytkownik nie wie kogo ma wołać, bo wszyscy admini mają takie same kolorki... Osobiście się o tym przekonałam :D Także proponuję to trochę uporządkować. ;)

3. Do działu każdego serwera dodać bannery. ;) Bez tego te działy są takie hmm... mało widoczne (?) :D Ale to widziałam, że jest w trakcie ogarniania także no... Czekamy na efekty :D ^^ ;)

4. Ta propozycja może i aż taka ważna nie jest, ale daje użytkownikom możliwość zmienienia dotychczasowego nick'u. A więc w dziale "Sprawy dotyczące forum" dodać taką grupę coś w stylu "Zmień swój nick" i ustalić do tego wzór. ;)

5. W emotikonach też jest bałagan, bo emotki się powtarzają. ;)

6. Przeglądając forum napotkałam tematy o Redakcji. Nie wiem jak długo istniała i dlaczego już jej nie ma, ale gdybyście chcieli bardziej „ożywić” forum to można byłoby do tego wrócić. ;) Gazetki, wywiady i inne tego typu atrakcje. Ja mogę wziąć na siebie wywiady, gdyby znalazł się ktoś jeszcze chętny, np. do robienia gazetek to piszcie, jeśli administracja wyrazi chęć wprowadzenie tego na forum to ja jestem do dyspozycji tak jak napisałam wyżej. ^^

7. Wspomniane już wcześniej „duszki”. Co z nimi ? Będą wgrane, czy nie będą ? Temat stoi w miejscu. Serwer DD2 z tego co zauważyłam jest praktycznie non stop pełny, więc denerwujące jest jak jeden przez drugiego się przepycha na respie… Zwłaszcza kiedy chce się z niego szybko wyjść. ;)

8. Co z resztą serwerów ? Bo na pozostałych szału z graczami nie ma, a z chęcią pograłoby się na takim DD2/inf/nuke ;) Tylko może lepiej byłoby zrobić z tego serwera standardowy mod z 3 mapkami z kilkoma pluginami umilającymi grę + może jakieś rs’y na koniec rundy, ale to wszystko jest do obgadania. ^^ Taki serwer, jak Wy to nazywacie „klasyczny” bez żadnych pluginów itp. jest trochę nudny… ;)

Nie bierzcie tego tematu jako krytykę, tylko jako chęć poprawy, próbę zaangażowania się i zaklimatyzowania. :D ;) Zdaję sobie sprawę, że może daję Wam trochę roboty z tym, ale jeśli podejmiecie się takich zmian, poprawi to wizerunek forum tylko na lepsze. ;) Wiadomo, że nie musi być wszystko od razu zrobione, bo każdy ma życie prywatne itp., ale przemyślcie moje propozycje. ;) ^^

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Bez sensu.
2. Nie bÄdzie to zmienione gdyĹź nie dawno zostaĹa zrobiona ranga Admin serwera.
3. ByĹo.
4. MoĹźesz to zrobiÄ w profilu.
5. MaĹo waĹźne to jest.
6. ByĹo i jej nie bÄdzie.
7. -
8.  Taki serwer, jak Wy to nazywacie âklasycznyâ bez Ĺźadnych pluginĂłw itp. jest trochÄ nudny⌠
taki serwer jest najĹatwiej rozkrÄciÄ choÄ jak dla mnie ten serwer nie ma sensu i jest on trzymany tutaj
na siĹÄ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie cieszy mnie, że zaistniała taka inicjatywa ze strony użytkownika (w tym wypadku użytkowniczki), jednakże lwia część z wymienionych punktów jest albo w trakcie realizacji, bądź już padł taki pomysł.

1) Sam zaproponowałem to Lucasowi jakiś czas temu + rozpisałem propozycję odnośnie tego przed resztą administracji i pomysł został przyjęty.
2) Owa ranga została niedawno właśnie zamieniona z kilku osobnych na jedną (osobiście wolałem kilka osobnych, było jakoś... żywiej, ale to kwestia gustu), więc wątpię, że zostanie to zmienione raz jeszcze, aczkolwiek gdyby było więcej głosów za zmianą rang to zapewne zostałyby one przywrócone do poprzedniej wersji.
3) Tak jak napisałaś, temat już jest i "czekamy na efekty" :)
4) Panel kontrolny -> Ustawienia -> Nazwa wyświetlana -> Nowa nazwa wyświetlana -> Zapisz zmiany (jeśli o to Ci chodziło, to każdy może to uczynić 3 razy w ciągu miesiąca)
5) Przyznam szczerze, czytam ten podpunkt któryś raz z rzędu i nadal nie rozumiem o co Ci chodzi, za co oczywiście przepraszam. Jedyne co mi się rzuciło w oczy, to to, że zasypałaś swój post emotikonami właśnie.
6) Z tego co mi wiadomo, nawet była osoba na tym stanowisku a mianowicie Tiger-Swat. Co z tym działem i funkcją - nie umiem odpowiedzieć, gdyż między Bogiem a prawdą - nigdy mnie to aż tak nie zainteresowało. Nie mniej jednak jeśli znajdziesz osoby chętne do współtworzenia "gazetek, wywiadów, ciekawostek o adminach/użytkownikach itp" i przedstawisz oficjalnie pomysł na pełnienie takiej funkcji, to przynajmniej z mojej strony nie ma żadnego problemu :)
7) Ponoć są już wgrane, moderatorzy nie posiadają dostępu do dd2, więc tak naprawdę musimy czekać na reakcję Właścicieli, jeśli owe "duszki" nie działają/nie ma ich.
8) Serwer "Classic" został przemianowany z 4Fun i jest w trakcie "dopieszczania" :P Co do reszty serwerów, są już planowane zmiany i modernizacje, wszystko to w myśl komfortu dla gracza jak i uatrakcyjnienia serwerów.

Myślę, że odpowiedź Cię usatysfakcjonuje, jednakże jeśli jest inaczej to jak najbardziej zapraszam Cię do dyskusji, a także każdego, kto jest zainteresowany.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za wyjaśnienie większości z tych spraw :) Wypowiedzi takie jak Twoja As jak najbardziej mnie satysfakconują, bo wypowiedĹş Farta to raczej słabo... 

Natomiast jeśli chodzi o punkt 5. miałam na myśli to, że kiedy otwiera się okienko z emotkami, tam one się powtarzają (ta sama emotka widnieje 2 razy, jak nie więcej) ;) Teraz chyba jaśniej to wytłumaczyłam ^^ :)

Czekam na opinie innych uĹźytkownikĂłw. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Kto chce to siÄ rozpisze, a kto nie chce to nie.

2. Jak dla mnie to pasowaĹy osobne rangi, gdyĹź byĹo wiadomo gdzie kto ma admina. Teraz to idzie siÄ pogubiÄ.

3. Jestem za.

4. Niech zostanie tak jak jest.

5. MoĹźna by poprawiÄ.

6. Jak dla mnie to jest bez sensu. ByĹa ta redakcja kilka razy i trzymaĹa siÄ z miesiÄc gĂłra dwa, a później nikt nic nie robiĹ.

7. Plugin byĹ wgrany, ale zostaĹ chyba Ĺşle wgrany lub nie dziaĹaĹ.

8. Ja tam wolÄ serwery klasyczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. ByĹa juĹź taka propozycja wczeĹniej, i sÄdzÄ, Ĺźe powinno zostaÄ to wprowadzone, i jeĹźeli w podaniu nie poda sie argumentĂłw swojej oceny z powinno byÄ to nagradzane ostrzeĹźeniem a nastÄpnie warnem.

2. W sumie jestem rĂłwnieĹź za, moĹźna pisaÄ do adminĂłw dd2 aby weszli na coda ;d

3. Fajnie by to wyglÄdaĹo, proponuje dodaÄ na banerze GT lub po prostu pod nim.

4. MoĹźna to robiÄ na swoim profilu. :p As Ci 2wyĹźej wyjaĹniĹ.

5. Rzadko kto uĹźywa tych emotikonow, przewaĹźnie w uĹźytku sÄ: "XD" , ":D" ":P" , ":)" , ";)"

6. Redakcja miaĹa swoje 2 szanse i obie zmarnowaĹa, sam robiĹem gazetki bo nie miaĹ kto ich robiÄ. JeĹźeli ubĹagasz Lucasa to czemu nie ;d

7. JeĹźeli Lucas/Anonimowy znajdÄ czas na pewno sie tym zajmÄ.

8. Serwer ma byÄ klasyczny, bez zbÄdnych pluginow, typu bullet dmg, czas do wybuchu bomby itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mogÄ wnieĹÄ tylko coĹ co jest zwiÄzane z DD2 .

PoparĹem TwĂłj temat o ' duchach ' i podtrzymuje siÄ tego teraz .

Jeszcze jak zostaĹy poruszone takie kwestie dotyczÄce zmian.

To chciaĹbym aby KtoĹ w koĹcu wypowiedziaĹ siÄ z wyĹźszÄ FLAGÄ odnoĹnie niĹźej zaĹÄczonego tematu, bo chyba zostaĹ olany ... .

http://cs-arena.eu/index.php?/topic/16003-dd2/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. ByĹo

2. ByĹo

3. ZbÄdne

4. KaĹźdy moĹźe zmieniÄ

5. Tu jestem za i ewentualnie dodaÄ jakieĹ nowe

6. ByĹo i niema sensu dodawaÄ bo kaĹźdy mĂłwi, Ĺźe siÄ tym zajmie a efekt ten sam 2-3 wywiady i koniec

7. Z tym to nie wiem

8. Dd2/inferno/nuke nawet kiedyĹ byĹo i szaĹu nie zrobiĹ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Uważam, że wypowiedzi powinny być bardziej rozbudowane, bo przez takie 'kopiuj, wklej' robi się po prostu spam.

2. Sam nie wiem, czemu zostało to zmienione. Wcześniej było tak jak piszesz i nie było się do czego przyczepić.

3. W trakcie prac.

4. Wyjaśnione.

5. Brawo za spostrzegawczość. 

6. Dział Redakcja funkcjonował kilkukrotnie i za każdym razem umierał śmiercią naturalną. Jednak jak ktoś jest chętny do prowadzenia tego typu przedsięwzięcia, to nie odbierałbym mu szansy.

7. Podłączam się do pytania.

8. W trakcie prac. dd2/inf/nuke jest o tyle atrakcyjniejszy od dd2, że się mapy zmieniają, ino, że nie jest tak reklamowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podziwiam tych którzy piszą teksty typu "bez sensu" itp bez żadnej argumentacji ;)

1. Zgodzę się z tym że pisanie w podaniach "jestem na tak" to tylko spam i nic więcej, żadnej argumentacji dlaczego ta osoba się nadaje itp.. Powinniście usuwać takie wpisy bądź nakłaniać do szerszej odpowiedzi ;)

2. Wydaje mi się że lepiej wygląda to tak jak w propozycji czyli admin danego serwera ma range tego serwera a nie ogólną. Skoro tak było to dlaczego zostało to zmienione ? Trochę zamieszane.

3. Z bannerami wygląda wiadomo że inaczej ;)

5. Potwierdzam, wystarczy przewijać na kolejne strony i moĹźna zauwaĹźyć te same emotki co były wcześniej 

6. Skoro nie ma nikogo do pomocy nie bierz się za to  :mellow: 

7. Czekamy nadal na ich wgranie ^^ 

8. Własnie co z innymi serwerami ? Nie posiadają reklamy że lipa tam jest ? Co do dd2/inf/nuke również jestem za standardowym a nie klasycznym bez niczego :) Duperełki na serwie mogą przyciągnąć graczy lub oczywiście nie ale warto spróbować ;) Oczywiście jeśli będzie reklama.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat uważam za wyjaśniony. Większość z propozycji, jakie tu padły są już w realizacji/będą realizowane.
Jeśli autorka zechce coś dodać, proszę o pw.
#Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak wiÄc sprawa wyglÄda nastÄpujÄco. 

1. Z chÄciÄ chciaĹbym usĹyszeÄ ze ktoĹ siÄ wypowiada i podaje powody wiÄc pewnie zostanie to done.

2. Admin Serwera nie zostanie kolejny raz zmieniony wiÄc to odpada. 

3. Nie potrzebna nam choinka na forum wiÄc wystarczy to co jest.

4. Dobry pomysĹ aby uzytkownik sobie nie zmieniaĹ samodzielnie.

5. ...

6. ByĹo duĹźo chÄtnych ale zawsze nie byĹo komu tego prowadziÄ wiÄc na tÄ chwilÄ pewnie teĹź nie ma. 

7. Duszki chyba juĹź sÄ. 

8. Trzeba byÄ dobrej myĹli, teraz serwery sÄ takie jak sÄ, kiedyĹ moĹźe zostanÄ zmienione, rozkrÄcone itp. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.