Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!
Zdjęcie

Kilka propozycji

• Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   Tequila

Tequila

Zaawansowany

• Admin [DD2]
  • Inne:: Kobieta, VIP
  • 149 postów

Witam, mam dla Was kilka propozycji dotyczących forum, jak i serwerów. Może nie jestem z Wami zbyt długo, ale podoba mi się tutaj, więc zamierzam jeszcze trochę tutaj zostać. :D ^^ Poszperałam trochę po forum i znalazłam kilka rzeczy, których brakuje i które można byłoby zmienić. ;) A nóż widelec coś Wam przypadnie do gustu. ;) 

No to zaczynamy... :D

1. Pierwsza moja propozycja jest taka, by do regulaminu forum dodać punkt mówiący o tym, by każda wypowiedź w tematach (np. podanie czy propozycja) była uzasadniona. Czyli - "Jestem na Tak, ponieważ..." lub "Jestem na Nie, gdyż...", ale chyba tego nie muszę tłumaczyć :D Moim zdaniem wypowiedzi w podaniach typu "Ode mnie masz Tak" wyglądają głupio, bo od tego też są podania, by móc uzasadnić swoją opinię. Nie sztuka napisać wypowiedź, która zawiera 2-3 słowa. Wygląda to trochę jak tzw. nabijanie postów. ;)

2. Proponuję usunąć rangę "Admin serwera", a w zamian za to zrobić osobne rangi do każdego z serwerów. Wtedy by było wyraźnie widać, kto na jakim serwerze posiada daną funkcję. Właśnie w takich przypadkach, kiedy admin na serwerze jest potrzebny, nowy użytkownik nie wie kogo ma wołać, bo wszyscy admini mają takie same kolorki... Osobiście się o tym przekonałam :D Także proponuję to trochę uporządkować. ;)

3. Do działu każdego serwera dodać bannery. ;) Bez tego te działy są takie hmm... mało widoczne (?) :D Ale to widziałam, że jest w trakcie ogarniania także no... Czekamy na efekty :D ^^ ;)

4. Ta propozycja może i aż taka ważna nie jest, ale daje użytkownikom możliwość zmienienia dotychczasowego nick'u. A więc w dziale "Sprawy dotyczące forum" dodać taką grupę coś w stylu "Zmień swój nick" i ustalić do tego wzór. ;)

5. W emotikonach też jest bałagan, bo emotki się powtarzają. ;)

6. Przeglądając forum napotkałam tematy o Redakcji. Nie wiem jak długo istniała i dlaczego już jej nie ma, ale gdybyście chcieli bardziej „ożywić” forum to można byłoby do tego wrócić. ;) Gazetki, wywiady i inne tego typu atrakcje. Ja mogę wziąć na siebie wywiady, gdyby znalazł się ktoś jeszcze chętny, np. do robienia gazetek to piszcie, jeśli administracja wyrazi chęć wprowadzenie tego na forum to ja jestem do dyspozycji tak jak napisałam wyżej. ^^

7. Wspomniane już wcześniej „duszki”. Co z nimi ? Będą wgrane, czy nie będą ? Temat stoi w miejscu. Serwer DD2 z tego co zauważyłam jest praktycznie non stop pełny, więc denerwujące jest jak jeden przez drugiego się przepycha na respie… Zwłaszcza kiedy chce się z niego szybko wyjść. ;)

8. Co z resztą serwerów ? Bo na pozostałych szału z graczami nie ma, a z chęcią pograłoby się na takim DD2/inf/nuke ;) Tylko może lepiej byłoby zrobić z tego serwera standardowy mod z 3 mapkami z kilkoma pluginami umilającymi grę + może jakieś rs’y na koniec rundy, ale to wszystko jest do obgadania. ^^ Taki serwer, jak Wy to nazywacie „klasyczny” bez żadnych pluginów itp. jest trochę nudny… ;)

Nie bierzcie tego tematu jako krytykę, tylko jako chęć poprawy, próbę zaangażowania się i zaklimatyzowania. :D ;) Zdaję sobie sprawę, że może daję Wam trochę roboty z tym, ale jeśli podejmiecie się takich zmian, poprawi to wizerunek forum tylko na lepsze. ;) Wiadomo, że nie musi być wszystko od razu zrobione, bo każdy ma życie prywatne itp., ale przemyślcie moje propozycje. ;) ^^

• 2

harley_quinn_by_randagio76-d4uzbka.png

OFFLINE   FaRt.

FaRt.

Cs-Arena.eu moim życiem <3 <3 <3

• Banned
  • 0 postów

1. Bez sensu.
2. Nie będzie to zmienione gdyż nie dawno została zrobiona ranga Admin serwera.
3. Było.
4. Możesz to zrobić w profilu.
5. Mało ważne to jest.
6. Było i jej nie będzie.
7. -
8.  Taki serwer, jak Wy to nazywacie „klasyczny” bez żadnych pluginów itp. jest trochę nudny… 
taki serwer jest najłatwiej rozkręcić choć jak dla mnie ten serwer nie ma sensu i jest on trzymany tutaj
na siłę...

• 0
http://

OFFLINE   ~As~

~As~

~Demon Areny~

• Head Admin
  • 780 postów

Ogólnie cieszy mnie, że zaistniała taka inicjatywa ze strony użytkownika (w tym wypadku użytkowniczki), jednakże lwia część z wymienionych punktów jest albo w trakcie realizacji, bądź już padł taki pomysł.

1) Sam zaproponowałem to Lucasowi jakiś czas temu + rozpisałem propozycję odnośnie tego przed resztą administracji i pomysł został przyjęty.
2) Owa ranga została niedawno właśnie zamieniona z kilku osobnych na jedną (osobiście wolałem kilka osobnych, było jakoś... żywiej, ale to kwestia gustu), więc wątpię, że zostanie to zmienione raz jeszcze, aczkolwiek gdyby było więcej głosów za zmianą rang to zapewne zostałyby one przywrócone do poprzedniej wersji.
3) Tak jak napisałaś, temat już jest i "czekamy na efekty" :)
4) Panel kontrolny -> Ustawienia -> Nazwa wyświetlana -> Nowa nazwa wyświetlana -> Zapisz zmiany (jeśli o to Ci chodziło, to każdy może to uczynić 3 razy w ciągu miesiąca)
5) Przyznam szczerze, czytam ten podpunkt któryś raz z rzędu i nadal nie rozumiem o co Ci chodzi, za co oczywiście przepraszam. Jedyne co mi się rzuciło w oczy, to to, że zasypałaś swój post emotikonami właśnie.
6) Z tego co mi wiadomo, nawet była osoba na tym stanowisku a mianowicie Tiger-Swat. Co z tym działem i funkcją - nie umiem odpowiedzieć, gdyż między Bogiem a prawdą - nigdy mnie to aż tak nie zainteresowało. Nie mniej jednak jeśli znajdziesz osoby chętne do współtworzenia "gazetek, wywiadów, ciekawostek o adminach/użytkownikach itp" i przedstawisz oficjalnie pomysł na pełnienie takiej funkcji, to przynajmniej z mojej strony nie ma żadnego problemu :)
7) Ponoć są już wgrane, moderatorzy nie posiadają dostępu do dd2, więc tak naprawdę musimy czekać na reakcję Właścicieli, jeśli owe "duszki" nie działają/nie ma ich.
8) Serwer "Classic" został przemianowany z 4Fun i jest w trakcie "dopieszczania" :P Co do reszty serwerów, są już planowane zmiany i modernizacje, wszystko to w myśl komfortu dla gracza jak i uatrakcyjnienia serwerów.

Myślę, że odpowiedź Cię usatysfakcjonuje, jednakże jeśli jest inaczej to jak najbardziej zapraszam Cię do dyskusji, a także każdego, kto jest zainteresowany.

• 1
Dołączona grafika

OFFLINE   Tequila

Tequila

Zaawansowany

• Admin [DD2]
  • Inne:: Kobieta, VIP
  • 149 postów

Dzięki za wyjaśnienie większości z tych spraw :) Wypowiedzi takie jak Twoja As jak najbardziej mnie satysfakconują, bo wypowiedź Farta to raczej słabo... 

Natomiast jeśli chodzi o punkt 5. miałam na myśli to, że kiedy otwiera się okienko z emotkami, tam one się powtarzają (ta sama emotka widnieje 2 razy, jak nie więcej) ;) Teraz chyba jaśniej to wytłumaczyłam ^^ :)

Czekam na opinie innych użytkowników. :)

• 0

harley_quinn_by_randagio76-d4uzbka.png

OFFLINE   Joker.

Joker.

Dużo pisze

• Zasłużony
  • 576 postów

1. Kto chce to się rozpisze, a kto nie chce to nie.

2. Jak dla mnie to pasowały osobne rangi, gdyż było wiadomo gdzie kto ma admina. Teraz to idzie się pogubić.

3. Jestem za.

4. Niech zostanie tak jak jest.

5. Można by poprawić.

6. Jak dla mnie to jest bez sensu. Była ta redakcja kilka razy i trzymała się z miesiąc góra dwa, a później nikt nic nie robił.

7. Plugin był wgrany, ale został chyba źle wgrany lub nie działał.

8. Ja tam wolę serwery klasyczne.

• 0
Dołączona grafika

OFFLINE   Kuba.

Kuba.

Służę pomocą.

• Donator
  • Inne:: Zasłużony
  • 2153 postów
1. Była już taka propozycja wcześniej, i sądzę, że powinno zostać to wprowadzone, i jeżeli w podaniu nie poda sie argumentów swojej oceny z powinno być to nagradzane ostrzeżeniem a następnie warnem.
2. W sumie jestem również za, można pisać do adminów dd2 aby weszli na coda ;d
3. Fajnie by to wyglądało, proponuje dodać na banerze GT lub po prostu pod nim.
4. Można to robić na swoim profilu. :P As Ci 2wyżej wyjaśnił.
5. Rzadko kto używa tych emotikonow, przeważnie w użytku są: "XD" , ":D" ":P" , ":)" , ";)"
6. Redakcja miała swoje 2 szanse i obie zmarnowała, sam robiłem gazetki bo nie miał kto ich robić. Jeżeli ubłagasz Lucasa to czemu nie ;d
7. Jeżeli Lucas/Anonimowy znajdą czas na pewno sie tym zajmą.
8. Serwer ma być klasyczny, bez zbędnych pluginow, typu bullet dmg, czas do wybuchu bomby itd.
  • 0
http://

OFFLINE   fAntaro_

fAntaro_

bot?????

• Zasłużony
  • Inne:: Arenowicz
  • 1124 postów

Ja mogę wnieść tylko coś co jest związane z DD2 .

Poparłem Twój temat o ' duchach ' i podtrzymuje się tego teraz .

Jeszcze jak zostały poruszone takie kwestie dotyczące zmian.

To chciałbym aby Ktoś w końcu wypowiedział się z wyższą FLAGĄ odnośnie niżej załączonego tematu, bo chyba został olany ... .

http://cs-arena.eu/i...opic/16003-dd2/

• 0

A, kto umarł ten nie żyje ... .

331iqsp.jpg

MAM W DUPIE

CZY KTOŚ MNIE LUBI, CZY NIE LUBI

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ

MAM W DUPIE

CZY KTOŚ MNIE LUBI, CZY NIE LUBI

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ...

OFFLINE   Myszaty

Myszaty

Stały bywalec

• Arenowicz
  • 1296 postów
1. Było
2. Było
3. Zbędne
4. Każdy może zmienić
5. Tu jestem za i ewentualnie dodać jakieś nowe
6. Było i niema sensu dodawać bo każdy mówi, że się tym zajmie a efekt ten sam 2-3 wywiady i koniec
7. Z tym to nie wiem
8. Dd2/inferno/nuke nawet kiedyś było i szału nie zrobił
  • 0
Dołączona grafika

OFFLINE   gogol

gogol

Dużo pisze

• Moderator
  • Inne:: Multi Admin, VIP
  • 345 postów

1. Uważam, że wypowiedzi powinny być bardziej rozbudowane, bo przez takie 'kopiuj, wklej' robi się po prostu spam.

2. Sam nie wiem, czemu zostało to zmienione. Wcześniej było tak jak piszesz i nie było się do czego przyczepić.

3. W trakcie prac.

4. Wyjaśnione.

5. Brawo za spostrzegawczość. 

6. Dział Redakcja funkcjonował kilkukrotnie i za każdym razem umierał śmiercią naturalną. Jednak jak ktoś jest chętny do prowadzenia tego typu przedsięwzięcia, to nie odbierałbym mu szansy.

7. Podłączam się do pytania.

8. W trakcie prac. dd2/inf/nuke jest o tyle atrakcyjniejszy od dd2, że się mapy zmieniają, ino, że nie jest tak reklamowany.

• 0

For once I've played the game so hard,

that the play has died,

suffered more than madness,

than a player of you realizes...

OFFLINE   M4ti.

M4ti.

Dużo pisze

• Arenowicz
  • 669 postów

Wszystkie Twoje propozycję są bez sensu, no może poza 1 i 5. I zmień ten obczojebny kolor proszę. 

• 0

OFFLINE   Soniacz

Soniacz

Dużo pisze

• UB Team
  • Inne:: Admin [DD2], Admin [GO], VIP
  • 403 postów

Podziwiam tych którzy piszą teksty typu "bez sensu" itp bez żadnej argumentacji ;)

1. Zgodzę się z tym że pisanie w podaniach "jestem na tak" to tylko spam i nic więcej, żadnej argumentacji dlaczego ta osoba się nadaje itp.. Powinniście usuwać takie wpisy bądź nakłaniać do szerszej odpowiedzi ;)

2. Wydaje mi się że lepiej wygląda to tak jak w propozycji czyli admin danego serwera ma range tego serwera a nie ogólną. Skoro tak było to dlaczego zostało to zmienione ? Trochę zamieszane.

3. Z bannerami wygląda wiadomo że inaczej ;)

5. Potwierdzam, wystarczy przewijać na kolejne strony i można zauważyć te same emotki co były wcześniej 

6. Skoro nie ma nikogo do pomocy nie bierz się za to  :mellow: 

7. Czekamy nadal na ich wgranie ^^ 

8. Własnie co z innymi serwerami ? Nie posiadają reklamy że lipa tam jest ? Co do dd2/inf/nuke również jestem za standardowym a nie klasycznym bez niczego :) Duperełki na serwie mogą przyciągnąć graczy lub oczywiście nie ale warto spróbować ;) Oczywiście jeśli będzie reklama.

• 0

cQIwAU8.gif

OFFLINE   ~As~

~As~

~Demon Areny~

• Head Admin
  • 780 postów

Temat uważam za wyjaśniony. Większość z propozycji, jakie tu padły są już w realizacji/będą realizowane.
Jeśli autorka zechce coś dodać, proszę o pw.
#Zamykam.

• 0
Dołączona grafika

OFFLINE   LoTus_

LoTus_

Jem Ciacho :D

• Banned
  • 487 postów

Tak więc sprawa wygląda następująco. 

1. Z chęcią chciałbym usłyszeć ze ktoś się wypowiada i podaje powody więc pewnie zostanie to done.

2. Admin Serwera nie zostanie kolejny raz zmieniony więc to odpada. 

3. Nie potrzebna nam choinka na forum więc wystarczy to co jest.

4. Dobry pomysł aby uzytkownik sobie nie zmieniał samodzielnie.

5. ...

6. Było dużo chętnych ale zawsze nie było komu tego prowadzić więc na tą chwilę pewnie też nie ma. 

7. Duszki chyba już są. 

8. Trzeba być dobrej myśli, teraz serwery są takie jak są, kiedyś może zostaną zmienione, rozkręcone itp. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users