Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!

ZBIÓRKA NA REKLAMĘ SERWERÓW!! WIĘCEJ INFORMACJI POD TYM LINKIEM: KLIK

Zdjęcie

problem z komunikacją v. 2.0

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   fAntaro_

fAntaro_

bot?????

• Zasłużony
  • Inne:: Arenowicz
  • 1124 postów

Bravo Lucardo :) !!!

Strażak . Mianowicie mówi, że on słyszy po śmierci .

Ale, chyba wyparowało 5 sekundowe info po śmierci, przy najmniej z tego co zaobserwowałem dzisiaj w godzinach rannych na Naszym serwerze .... .

Jak ma działać coś kosztem czegoś . To zdecydowanie wolę, aby chodziła komunikacja głosowa, niż pisemna, gdyż mało kto jej używa.

Np.

Pamiętacie ' Asysty ' i porażkę co robiły z panelem FLAGOWICZA . Po usunięciu jakże tych asyst Nasz panel Mój i Twój chodził bez zarzutów, więc może darujmy Sobie już z tym info po śmierci, a zostawmy działający dialog głosowy .

Hejże ! .

• 0

A, kto umarł ten nie żyje ... .

331iqsp.jpg

MAM W DUPIE

CZY KTOŚ MNIE LUBI, CZY NIE LUBI

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ

MAM W DUPIE

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ...

OFFLINE   Lodowy

Lodowy

Początkujący

• Arenowicz
  • 6 postów

Pamiętaj że info po śmierci nie jest tylko jedno, zawsze można wgrać inny plugin :)

Lucas (19 sierpień 2016 - 20:05):
Oświeć nas i wstaw ten plugin.

• 0

2liivzb.jpg

OFFLINE   Tequila

Tequila

Zaawansowany

• Admin [DD2]
  • Inne:: Kobieta, VIP
  • 153 postów

Nie zostawiajcie serwera bez info po śmierci, bo to będzie jakaś tragedia... :lol: Lepiej zrobić to metodą prób i błędów, ale żeby to info po śmierci było ;)

• 0

harley_quinn_by_randagio76-d4uzbka.png

OFFLINE   ~As~

~As~

~Demon Areny~

• Head Admin
  • 785 postów

Znaczy się - jak będzie sprawna nowsza wersja, to zostanie wgrana bez problemu. O ile nie będzie się gryzła z komunikacją głosową. Też jestem zdania, że i tak mało kto kojarzy taką funkcję jak "możliwość podania info po śmierci". A później ludzie się dziwią, że przegrywają rundę xD Przynajmniej można by normalnie rozmawiać przez komunikator głosowy - jest to jednak "wygodniejsze" niż stukanie w klawiaturę xD

• 0
Dołączona grafika

OFFLINE   Lucas

Lucas

Stały bywalec

• Leader
  • 2404 postów

Nie rozumiem tego spamu tutaj. Chciałbym się dowiedzieć czy działają teraz rozmowy po śmierci ale w swoim teamie. Przypomnę, że plugin pozwala na komunikowanie się tylko i wyłącznie ze swoja drużyną po śmierci poprzez micro i say_team. Nie słyszymy przeciwnika po śmierci bo plugin nie miałby żadnego sensu.

• 0

OFFLINE   PRICE

PRICE

Major

• Zasłużony
  • Inne:: VIP
  • 921 postów

Lucas :

Bravo Lucardo :) !!!

Strażak . Mianowicie mówi, że on słyszy po śmierci .

z tego co pisze fantaro, ale spam i płacz o nie wykorzystywane info po śmierci  zaczęło się  od tego:

Ale, chyba wyparowało 5 sekundowe info po śmierci, przy najmniej z tego co zaobserwowałem dzisiaj w godzinach rannych na Naszym serwerze .... .

Jak dla mnie to jest to zbędne bo nikt tego nie używam mało ludzi podaje info tylko ci ogarnięci że takie coś jest więc wnioski są proste. Teraz do wszystkich płaczków co wolicie info po śmierci czy normalnie porozmawiać z kims z teamu a nie pisac co zabiera czas bo szybciej jest mówić niż pisać więc się zastanówcie nawet te 5 min bo płacz ze coś tam nie działa i musimy szukać po całym internecie pluginów by wam jakoś umilić grę. Ale po co się wysilam jak i tak znajdą się osoby które chcą mieć to ale tamto im nie przeszkadza i tak jest i będzie. A nie lepiej pójść na kompromis ?

• 0

OFFLINE   gogol

gogol

Dużo pisze

• Moderator
  • Inne:: Multi Admin, VIP
  • 350 postów

A u mnie problem dalej występuje, za wyjątkiem wejścia na serwer i dołączenia do któregoś teamu - od następnej rundy znowu nikogo nie słyszę.

Jednak cieszę się, że po kilku miesiącach, temat w końcu zaczął żyć i wzbudzać szersze zainteresowanie.

edit: Lucas: po śmierci nie

edit2: a jak z tym info? :D Bo nie wiem, czy pomagam drużynie, czy tylko robię z siebie debila. :D

Lucas (19 sierpień 2016 - 21:08):
Słyszysz swój team?

• 0

For once I've played the game so hard,

that the play has died,

suffered more than madness,

than a player of you realizes...

OFFLINE   Strażak

Strażak

DD2 Master

• Arenowicz
  • 45 postów

Do pewnego czasu słyszałem swój team, ale teraz też po śmierci nie mogę info dać. Po prostu jakby nie było tych paru sekund po śmierci na danie info. 

• 0

OFFLINE   Soniacz

Soniacz

Dużo pisze

• UB Team
  • Inne:: Admin [DD2], Admin [GO], VIP
  • 412 postów

Bo nie ma infa po śmierci

@Albo i już jest ?

• 0

cQIwAU8.gif

OFFLINE   fAntaro_

fAntaro_

bot?????

• Zasłużony
  • Inne:: Arenowicz
  • 1124 postów

Jest . :)

To i to działa, więc Mody zamykać, aby spamu nie było :P .

• 0

A, kto umarł ten nie żyje ... .

331iqsp.jpg

MAM W DUPIE

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ

MAM W DUPIE

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ...

OFFLINE   Lucas

Lucas

Stały bywalec

• Leader
  • 2404 postów

Czekajmy na gogola bo wylaczyłem z myślą, że to mu buguje a teraz znowu włączone więc jak teraz gogol?

• 0

OFFLINE   gogol

gogol

Dużo pisze

• Moderator
  • Inne:: Multi Admin, VIP
  • 350 postów

U mnie dalej bez zmian.

edit: Może trochę przesadziłem z tym, że absolutnie nikogo nie słyszę - słyszę innych adminów, przynajmniej niektórych.

• 0

For once I've played the game so hard,

that the play has died,

suffered more than madness,

than a player of you realizes...

ONLINE   B1gosPL

B1gosPL

Zaawansowany

• UB Team
  • Inne:: Admin [COD 201], Admin [DD2], Donator, VIP
  • 209 postów

Dołączam się do tematu z tym samym problemem co gogol. Graczy dających info przez mikro słyszę lecz gdy JUŻ padne to nie słyszę i tu mi się wydaje że tylko graczy NS. Jest to trochę wkurzające bo czasami są sceny że się wyzywają a później mają problemy ze nie reaguje. Dzięki

• 2

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users