Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
gogol

problem z komunikacj� v. 2.0

Rekomendowane odpowiedzi

Lucas :

Bravo Lucardo :) !!!

Strażak . Mianowicie mówi, że on słyszy po śmierci .

z tego co pisze fantaro, ale spam i płacz o nie wykorzystywane info po śmierci  zaczęło się  od tego:

Ale, chyba wyparowało 5 sekundowe info po śmierci, przy najmniej z tego co zaobserwowałem dzisiaj w godzinach rannych na Naszym serwerze .... .

Jak dla mnie to jest to zbędne bo nikt tego nie używam mało ludzi podaje info tylko ci ogarnięci że takie coś jest więc wnioski są proste. Teraz do wszystkich płaczków co wolicie info po śmierci czy normalnie porozmawiać z kims z teamu a nie pisac co zabiera czas bo szybciej jest mówić niż pisać więc się zastanówcie nawet te 5 min bo płacz ze coś tam nie działa i musimy szukać po całym internecie pluginów by wam jakoś umilić grę. Ale po co się wysilam jak i tak znajdą się osoby które chcą mieć to ale tamto im nie przeszkadza i tak jest i będzie. A nie lepiej pójść na kompromis ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A u mnie problem dalej występuje, za wyjątkiem wejścia na serwer i dołączenia do któregoś teamu - od następnej rundy znowu nikogo nie słyszę.

Jednak cieszę się, że po kilku miesiącach, temat w końcu zaczął żyć i wzbudzać szersze zainteresowanie.

edit: Lucas: po śmierci nie

edit2: a jak z tym info? :D Bo nie wiem, czy pomagam drużynie, czy tylko robię z siebie debila. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do pewnego czasu sĹyszaĹem swĂłj team, ale teraz teĹź po Ĺmierci nie mogÄ info daÄ. Po prostu jakby nie byĹo tych paru sekund po Ĺmierci na danie info. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekajmy na gogola bo wylaczyłem z myślą, że to mu buguje a teraz znowu włączone więc jak teraz gogol?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie dalej bez zmian.

edit: Może trochę przesadziłem z tym, że absolutnie nikogo nie słyszę - słyszę innych adminów, przynajmniej niektórych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołączam się do tematu z tym samym problemem co gogol. Graczy dających info przez mikro słyszę lecz gdy JUŻ padne to nie słyszę i tu mi się wydaje że tylko graczy NS. Jest to trochę wkurzające bo czasami są sceny że się wyzywają a później mają problemy ze nie reaguje. Dzięki

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi