Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
gogol

problem z komunikacj� v. 2.0

Rekomendowane odpowiedzi

Pragnę powrócić do tematu, w którym opisywałem kłopoty z komunikacją po śmierci. Otóż problem wrócił niczym bumerang. Nie wiem przez jaki czas było dobrze... może dzień, może tydzień. I znowu wiem, że nie siedzę w tym sam, bo docierają do mnie głosy innych, którzy borykają się z tym samym problemem.

Przypomnę tylko, że głównie chodzi o to, że nie słyszę swoich pobratymców po śmierci, ale to chyba jakiś grubszy bug, bo np. czasem słyszę info, jakie daje drużyna przeciwna po śmierci, a haker przecież ze mnie żaden.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popieram KrzyĹka, gdyĹź Ja rĂłwnieĹź padĹem temu dziwnemu zjawiskowi. Na innych serwerach sĹyszÄ kaĹźdego .

A, u NAS jak zostanÄ zabity. Nie sĹyszÄ zarĂłwno CT jak i TT, a to jest chyba normalne, Ĺźe sĹychaÄ druĹźyny .

Jak leci runda wszystko jest OK tylko chwilÄ po zabiciu jest takie coĹ jakby mnie wszyscy zmutowali albo Ja ich ... .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krzysiu sprĂłbuj odinstalowaÄ i zainstalowaÄ csa, po czym wrzuciÄ ten config wraz z userconfig co ci daĹem i dziaĹaĹo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde taki początek napisałeś, ze myślałem ze w realu o jakies trupy Ci chodzi xd a wracając do tematu u mnie wszystko pięknie śmiga:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:D W realu też nie słyszę nieżyjących, ale może niech tak zostanie. ;)

Problem standardowo dotyczy tylko i wyłącznie serwera dd2. Zaczyna się z chwilą śmierci i kończy po rozstrzygnięciu rundy (w te kilka sekund między końcem jednej, a początkiem drugiej rundy jest już wszystko ok). Kłopot jest o tyle irytujący, że inni gracze mogą sobie pomyśleć, że mam ich, łagodnie mówiąc, w głębokim poszanowaniu, gdy ci mają do mnie jakąś sprawę, bądź zgłaszają kogoś za mikro, a ja niestety nie mogę tego zweryfikować.

Ponownie odinstalowałem CS'a i steama, wgrałem z powrotem, wrzuciłem cfg i usercfg od Ostia i zobaczę jak to będzie, ale jestem co do tego dość sceptycznie nastawiony. Mam nadzieję, że istnieje jakieś inne, długofalowe rozwiązanie problemu.

edit: nadal nie działa :/

edit2: wychodzi na to, że po śmierci słyszę tylko graczy ze steam. albo jedynie innych adminów.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest to prawda, aczkolwiek chciaĹbym poruszyÄ temat " duszkĂłw " one nie dziaĹajÄ, bo ile razy mnie cofaĹo na respa, anie o to chodzi w taki pluginie. ByĹbym za usuniÄciem tego, albo wgranie dziaĹajÄcych .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś widziałem taki plugin, który w trakcie wygasania (w sytuacji gdy modele nachodzą na siebie), nie wracał gracza na respa, a jedynie slapował.

Ale w tym temacie proszę o trzymanie się głównego wątku. :P

edit: naprawdę nikt nie wie, co może być przyczyną? :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

KrzyĹ :) .

U Nas na serwerze jest wgrany zĹy plugin komunikatywny pomiÄdzy NS-STEAM. WiÄc, Ja osobiĹcie gram na " voice_enable 0 " nie sĹyszÄ nic i jest lepiej .

NiĹź miaĹbym siÄ wkurw... ale, pomĂłc Ci nie potrafiÄ . To chyba jedynie Lucas moĹźe wgraÄ nowy plugin rozmĂłw pomiÄdzy NS , a STEAM.

Lecz, czy w gra tego nie wie nikt :) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To trochę lipton ice tea. Może pora przerzucić się na ns'a. :> Ale czemu w takim razie problem nie dotyczy wszystkich i ujawnia się dopiero po śmierci? :P

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krzychu :d .

Ja sĹyszÄ kaĹźdego ;) . ZarĂłwno jak Ĺźyje czy teĹź nie .

WiÄc, Twego problemu chyba nie ogarnie nikt :) .

ChciaĹbym aby, Ci to chodziĹo, oraz poleciÄ komendÄ .

Voice_enable 0 :) nie sĹyszÄ nikogo i gitara :P .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam pojęcia co może być przyczyną Twojego problemu. Wgrałem nowy VT i w dodatku upewniłem się czy działa wpisując komendę w konsoli "meta list" gdzie wyświetla prawidłowe działanie pluginu. Temat zostawiam otwarty może ktoś będzie miał jakiś pomysł.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SprĂłbuj w konsoli coĹ takiego: 

voice_enable 1
sv_voiceenable "1" 
sv_voicecodec "voice_miles" 
sv_alltalk "0" 

A jak nie to masz jeszcze to : 

http://download.cs-classic.pl/tag/nie-slysze-graczy-w-cs/ 

KiedyĹ to pomagaĹo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie podpisuje się pod tym, co napisał gogol - nie słyszę teamu po śmierci. Choć jako ciekawostkę mogę podać, iż na FFA słyszę normalnie graczy XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdźcie teraz, wpadłem na pomysł, że może to być plugin od dawania infa swojej drużynie. Mieliśmy wgraną starszą wersję a teraz wgrałem z poprawkami. Dajcie znać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bravo Lucardo :) !!!

StraĹźak . Mianowicie mĂłwi, Ĺźe on sĹyszy po Ĺmierci .

Ale, chyba wyparowaĹo 5 sekundowe info po Ĺmierci, przy najmniej z tego co zaobserwowaĹem dzisiaj w godzinach rannych na Naszym serwerze .... .

Jak ma dziaĹaÄ coĹ kosztem czegoĹ . To zdecydowanie wolÄ, aby chodziĹa komunikacja gĹosowa, niĹź pisemna, gdyĹź maĹo kto jej uĹźywa.

Np.

PamiÄtacie ' Asysty ' i poraĹźkÄ co robiĹy z panelem FLAGOWICZA . Po usuniÄciu jakĹźe tych asyst Nasz panel MĂłj i TwĂłj chodziĹ bez zarzutĂłw, wiÄc moĹźe darujmy Sobie juĹź z tym info po Ĺmierci, a zostawmy dziaĹajÄcy dialog gĹosowy .

HejĹźe ! .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zostawiajcie serwera bez info po śmierci, bo to będzie jakaś tragedia... :lol: Lepiej zrobić to metodą prób i błędów, ale żeby to info po śmierci było ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znaczy się - jak będzie sprawna nowsza wersja, to zostanie wgrana bez problemu. O ile nie będzie się gryzła z komunikacją głosową. Też jestem zdania, że i tak mało kto kojarzy taką funkcję jak "możliwość podania info po śmierci". A później ludzie się dziwią, że przegrywają rundę XD Przynajmniej można by normalnie rozmawiać przez komunikator głosowy - jest to jednak "wygodniejsze" niż stukanie w klawiaturę XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem tego spamu tutaj. Chciałbym się dowiedzieć czy działają teraz rozmowy po śmierci ale w swoim teamie. Przypomnę, że plugin pozwala na komunikowanie się tylko i wyłącznie ze swoja drużyną po śmierci poprzez micro i say_team. Nie słyszymy przeciwnika po śmierci bo plugin nie miałby żadnego sensu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi