Skocz do zawartości

Partnerzy

• Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
polak

Podanko - polak

Rekomendowane odpowiedzi

1. ImiÄ: Mateusz
2. Wiek: 21
3. Czy peĹniĹeĹ juĹź funkcjÄ grafika?: tak
4. Na ile oceniasz swoje prace (1-10):ciÄĹźko jest oceniaÄ wĹasne prace ;)
5. Twoje przykĹadowe prace: * Pewna osoba zna moje prace ale jak bÄdzie trzeba to zrobiÄ ;)
6. Jakiego/jakich programĂłw uĹźywasz?: gimp
7. Dlaczego Ty?: NapiszÄ krĂłtko RobiĹem GrafikÄ dla jednej osoby Jest niÄ v4!
8. KontaktGG-34840632

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak gdyĹź ten kociak robiĹ dla mnie pracÄ na sieci przez kilka lat. 

+ Wiek 
+ Ogar 
+ Pomocny 
+ Wielki czĹowiek :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5. Twoje przykĹadowe prace: * Pewna osoba zna moje prace ale jak bÄdzie trzeba to zrobiÄ ;)

No ok ta osoba wie ale reszta nie wie wiÄc dodaj te prace swoje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby wymagania speĹniasz ale bynajmniej ja ciÄ w ogĂłle nie znam. Moje zdanie jest neutralne z maĹym tak.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wstaw prace to ocenię, a nie będę w czarno dawał ocene, dam Ci tak a okaże się że w ogóle nie umiesz zrobić sygnatury...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm ciÄĹźko powiedzieÄ "tak" lub "nie" jak nie widzi siÄ prac, ale zaufam v4! i bÄdÄ na tak.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prace sÄ robione pod wzglÄdem moim i robiĹem tak jak mi siÄ podoba ;) OczywiĹcie Nie kaĹźdemu podobaÄ siÄ musi ;)

f17c64aa8146.png

e3b128b6aae6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Nie

-SĹabe prace

-To co napisaĹeĹ przy swoich  pracach przekonuje mnie Ĺźe nie bÄdziesz w stanie przyjmowaÄ krytyki ze strony uĹźytkownikĂłw forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ChciaĹbym aby Tiger podesĹaĹ mi link na PW do tej pierwszej pracy potem edytuje post i siÄ wypowiem co o tym myĹlÄ ^^

@EDIT

WidziaĹem tÄ "twojÄ" pierwszÄ prace i stwierdzam, Ĺźe jest to troche Ĺmieszne. Od grafika wymaga siÄ wiÄcej niĹź od zwykĹego uĹźytkownika ktĂłry dla zabawy robi zlecenia np. ode mnie. Moje prace sÄ Ĺrednie, jedna lepsza druga troche gorsza ale jeszcze siÄ nie zdaĹźyĹo (chyba :D ), Ĺźebym zabraĹ jakÄĹ gotowÄ prace i podmieniĹ napis. Druga praca teĹź szaĹu nie robi. Jak chcesz naprawde grafika to weĹş zrĂłb 1 swojÄ prace od zera i nie bierz gotowcĂłw z neta bo to co zrobiĹeĹ to lekka poraĹźka :v.

• Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie... Co prawda grafikĂłw potrzeba ale potrafiÄcych samodzielnie zrobiÄ super grafiki zamiast ĹciÄgaÄ gotowe z neta i zmieniÄ tylko kilka elementĂłw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem zmuszony podanie odrzuciÄ, posiedĹş z nami troszkÄ na forum. Daj siÄ poznaÄ i zrĂłb kilka prac czy zleceĹ i zĹóş wtedy podanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.