Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• Tiger-Swat

Reaktywacja/Przebudowa   15.01.2018

Drodzy użytkownicy!
      Jak niektórzy z Was mogli przeczytać na grupie facebook, ruszyliśmy z reaktywacja Areny. 
      Na chwilę obecną forum jest w przebudowie, pracujemy prężnie każdego dnia, aby przywrócić Sieci dawną świetność. 
      Nie przejmujcie się chwilowymi błędami, które nie muszą a mogą się pojawić (przeszliśmy na nowszą wersję silnika forum). 
      Mamy nadzieję, że tak jak dawniej tak i teraz - staniemy ramię w ramię na piaskach Areny Pozdrawiamy i witamy serdecznie
Joker.

Warto spróbowa�

Rekomendowane odpowiedzi

ImiÄ: Jakub

DoĹwiadczenie w moderowaniu: Nigdy nie byĹem na tym stanowisku, ale liczÄ na pomoc od naszych moderatorĂłw.

DoĹwiadczenie AMXX oraz AMXBansPosiadam UBT i admina od kilku miesiÄcy, wiÄc wiem co i jak.

Na jakim serwerze posiadasz admina?: WszÄdzie.

CoĹ o sobie: Mam na imiÄ Jakub. Mieszkam na Mazurach, okolice EĹku. InteresujÄ siÄ piĹkÄ noĹźnÄ i siatkĂłwkÄ. Od ponad roku uczÄszczam do grupy kuglarskiej o nazwie Juchowska Aktywna MĹodzieĹź Alternatywna w skrĂłcie JAMA. Jako grupa robimy pokazy fireshow i organizujemy warsztaty dla chÄtnych.

Dlaczego Ty?: ZobaczyĹem, Ĺźe rekrutacja jest otwarta, wiÄc postanowiĹem sprĂłbowaÄ swoich siĹ.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie obraĹş siÄ, ale jestem neutralny, wedĹug mnie trochÄ za duzo jest osĂłb na stanowisku mod+

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JesteĹ spoko Jok3r i nic do ciebie nie mam ale wyjÄtkowo popieram tigera.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zielony kolor jest dla ModeratorĂłw. 

Jestem na maĹe tak. 

+ Admini i UBT masz. 
+ AktywnoĹÄ 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem neutralnie nastawiony do tego podanie, poniewaĹź:

+ jesteĹ spoko, ogarniasz jako admin i ubt, jesteĹ aktywny

- toche wiek mi nie pasuje, teraz As zostaĹ przyjÄty wiÄc troche tych modkĂłw jest no chyba, Ĺźe  bÄdziesz zamiast Tigera xD  :lol:

• Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie nie przekonuje tylko twĂłj wiek. 

Jest juĹź 3 modĂłw wiÄc i tak wÄtpiÄ aby potrzebny byĹ 4 :) 

MaĹe tak 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proste, Ĺźe tak  !!!

[ SkÄd pewnoĹÄ, Ĺźe kaĹźdy podaĹ swĂłj wiek ;) ] .

Wszystko robi , lata po serverach banuje

Na forum siedzi

ProblemĂłw z Nim nie byĹo

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NIE!

Na co tyle tych moderatorĂłw? Co tu siÄ takiego dzieje? Nic... jest 2 modkĂłw do tego 2 wĹaĹcicieli i jeden h@, na co 3 moderator? WydajÄ mi siÄ, Ĺźe na forum panujÄ porzÄdek i Ĺad, nie potrzeba kolejnego modka. Chore akcje tu siÄ wyprawiajÄ, maĹe forum sieÄ nie jakaĹ wielka a osĂłb z rangami wiÄcej niĹź uĹźytkownikĂłw...

Jedyne dobre rozwiÄzanie to wyrzuciÄ dwĂłch obecnych moderatorĂłw i przyjÄÄ Ciebie, bo oni zupeĹnie siÄ nie sprawdzajÄ w obecnej roli. ZwĹaszcza Tiger.

@edit

nawet nie zauwaĹźyĹem, Ĺźe As ma juĹź modka. Ĺmiech na sali hahaha. WeĹşcie 10 tych moderatorĂłw, bo forum jest tak oblegane, Ĺźe dwĂłch sobie nie radzi.

@e2

Skoro rekrutacja jest nadal otwarta to oznacza Ĺźe dalej szukamy kogoĹ, wiÄc dlaczego osoby siÄ tak wypowiadajÄ jak by wiedzialy lepiej od nas czy jest za duĹźo czy za maĹo ? Skoro przyjmujemy jeszcze jedna osobe to oznacza Ĺźe bÄdÄ jakieĹ zmiany.. 

Ciekawe jakie zmiany, zresztÄ ja powiedziaĹem co na ten temat myĹlÄ. CiÄĹźko mi zrozumieÄ na co 4 moderatorĂłw :o Na tym forum, nie ma takiego przemiaĹu postĂłw itp. nie wiem co za zmiany musiaĹby zajĹÄ, Ĺźeby to siÄ w jakikolwiek sposĂłb zmieniĹo, patrzÄc z perspektywy czasu to powiedziaĹbym Ĺźe jest coraz gorzej. Wasza sieÄ wy decydujecie, ja tylko wyraĹźam swojÄ opiniÄ na ten temat :) Pozdro.

• Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK :) po Asie jesteĹ najlepsza osoba na to stanowisko ;)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie. Tak jak wczeĹniej pisaĹem. Jeden nowy mod wystarczy. Gdyby byĹo mniej modĂłw to byĹbym na tak. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem do końca jaki jest zamysł władz wyższych, że rekrutacja nadal stoi otwarta, ale skoro tak, to się wypowiem.

Zacznijmy od pozytywnych aspektĂłw:
+ Jesteś widoczny zarówno na serwerach jak i na forum
+ Posiadasz admina na 3 serwerach (DD2 COD FFA)
+ Jesteś członkiem UBT i wywiązujesz się z tego w 100%

Jedyne do czego można się doczepić, to:
Daje Ci małe tak, choć i tak ostateczny werdykt podyktuje ktoś "z czerwoną rangą" :)

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro rekrutacja jest nadal otwarta to oznacza Ĺźe dalej szukamy kogoĹ, wiÄc dlaczego osoby siÄ tak wypowiadajÄ jak by wiedzialy lepiej od nas czy jest za duĹźo czy za maĹo ? Skoro przyjmujemy jeszcze jedna osobe to oznacza Ĺźe bÄdÄ jakieĹ zmiany.. 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na tak

rekru on

ogarnie albo chociaĹź powinien

staĹź na sieci

podanie w chuj nie czytelne

xD

@@ bloody, ziomuĹ podaĹ byĹ jakiĹ powĂłd a nie z dupy 'wielkie TAK!'

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.