Skocz do zawartości

Witamy na forum CS-Arena.eu - Forum oraz Serwery Counter-Strike 1.6
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich naszych funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mógł tworzyć tematy, pisać do istniejących wątków, dać reputację swoim znajomym, pisać prywatne wiadomości, używać aktualizacji statusu, zarządzać swoim profilem i wiele wiele więcej. Jeśli masz już konto, Zaloguj się - w przeciwnym razie Utwórz konto za darmo!
Zdjęcie

Podanie FaRt.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   FaRt.

FaRt.

Cs-Arena.eu moim życiem <3 <3 <3

• Banned
  • 0 postów
Wymagania:

- minimum 18 lat  -
- doświadczenie na tym stanowisku* +
- znajomość obsługi AMXX oraz AMXBans* +
- czynny udział w życiu forum* +
- kultura osobista* +
- admin na jednym z naszych serwerów* +
- umiejętność obsługi FTP +
- doświadczenie w sprawdzaniu demek i screenów +
- zalecane posiadanie swojego serwera +

Imię: Dawid
Doświadczenie w moderowaniu: Wielokrotnie posiadałem funkcję moderatora a nawet wyższe i nigdy nie było z moją osobą problemu.
Doświadczenie AMXX oraz AMXBans: Znam te rzeczy można powiedzieć jak własną kieszeń :) A co do drugiej z tych rzeczy kiedyś nawet napisałem na ten temat poradnik http://cs-arena.eu/i...xbans-co-i-jak/ więc jest to na dobrym poziomie.
Na jakim serwerze posiadasz admina?: Only DD2
Coś o sobie: Myślę, że większość użytkowników zna mnie bardzo dobrze. Na co dzień uczęszczam do Technikum na kierunek technika mechanika. Trenuję również w lokalnym klubie piłkę nożną, która jest jednych z moich hobby i gra w nią sprawie mi ogromną przyjemność mimo tego, że nasza drużyna nie jest ostatnia na fali a na co dzień po za moim klubem śledzę poczynania mojej ulubionej drużyny, którą jest FC CHELSEA LONDYN. Lubię też wyjść gdzieś ze znajomymi i troszkę wypić choć nie zawsze kończy się na tym troszkę xD Jestem wesołą i uśmiechniętą osoba choć nie raz staje się agresywny gdy ktoś mnie denerwuję lub coś mi nie wyjdzie. No i jak każdego z Was interesuję mnie również kanter strajk, w którego lubię pograć w wolnych chwilach i pociskać boty pokroju Kuby, Chuligana czy też Fantaro.
Myślę, że to tyle ale jeżeli ktoś ma jakieś pytanie zapraszam na PW.
Dlaczego Ty?: Kiedyś już byłem tutaj Junior Adminem ale z przyczyn wiadomych dla wtajemniczonych osób po prostu zakończyłem tutaj swoją działalność. Wiem, że może i dopiero co wróciłem ale chciałbym jak najbardziej ogarnąć forum, serwery oraz przyczynić się do tego
aby na tą sieć wrócił błysk jaki był kiedyś. Można na mnie liczyć w przypadku każdego problemu. Osoby, który mnie kojarzą gdy byłem tutaj wcześniej dobrze wiedzą o czym mówię i, że zrobię wszystko co w mojej mocy aby było jak najlepiej dla sieci. Dodatkowo pracuję nad serwer Jail Break i mam nadzieję, że wypali jak najlepiej.

• 0
http://

OFFLINE   Tiger-Swat

Tiger-Swat

Król Królów

• Właściciel
  • 1032 postów

?? oczywiście że nie.. Dopiero co wróciłeś.. Ogarnij pierw admina dd2.

• 0

bwzPMy9.gif

OFFLINE   Kuba.

Kuba.

Służę pomocą.

• Donator
  • Inne:: Zasłużony
  • 2153 postów

Siema ;d

Jestem na Tak, byłeś i jesteś aktywny na forum jak i serwerach, według mnie powinieneś dostać tą rangę znowu, ponieważ Fresh, czyli osoba, z którą próbowałeś robić sieć robiła wszystkich w ch*ja. Wymagania spełniasz poza wiekiem, wiec dałbym Ci drugą szansę.

@Tiger On nie jest moderatorem a jest bardziej aktywny niż ty, ale taka małą uwaga. :D

Tiger-Swat (01 czerwiec 2016 - 14:11):
a to że dopiero wrócił i już mod? pff
Tiger-Swat (01 czerwiec 2016 - 14:13):
Bardziej aktywny?? ahha jak odszedł to nie był bardziej aktywny..

• 0
http://

OFFLINE   fAntaro_

fAntaro_

bot?????

• Zasłużony
  • Inne:: Arenowicz
  • 1124 postów

Ja jestem na TAK .

Jako J@ sam namawiał mnie abym złożył podanie na DD2 i tak naprawdę dzięki FaRt'owi stałem się jednym z botów arenowych ;) .

• 0

A, kto umarł ten nie żyje ... .

331iqsp.jpg

MAM W DUPIE

CZY KTOŚ MNIE LUBI, CZY NIE LUBI

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ

MAM W DUPIE

CZY KTOŚ MNIE LUBI, CZY NIE LUBI

MAM W DUPIE

SWOJE MYŚLĘ, SWOJE MÓWIĘ...

OFFLINE   Joker.

Joker.

Dużo pisze

• Zasłużony
  • 576 postów

Wybacz, ale jestem na nie. Dopiero co wróciłeś.

• 0
Dołączona grafika

OFFLINE   ~As~

~As~

~Demon Areny~

• Head Admin
  • 780 postów

Tak jak już to napisałem na sb, tak pozwolę sobie tutaj napisać to raz jeszcze:
Jeśli Lucas nie wprowadził zamierzonego wymogu na moda (posiadanie rangi S@) to nie licząc wieku, Fart spełnia wszystkie wymogi... Jedyny faktyczny "minus" to fakt, że dopiero co wrócił na arenę i tylko to chyba budzi kontrowersję. Tak to zrozumiałem przynajmniej.
Osobiście nie miałem okazji Cię poznać, bo dołączyłem do areny, kiedy Ciebie i kilku innych arenowiczów odeszło, lecz widziałem wiele tematów zakładanych właśnie przez Ciebie i wywnioskowałem, że kiedyś musiałeś (tak jak to napisałeś w podaniu) być osobą bardzo aktywną.

Masz mój głos, choć i tak decyzja leży w rękach Administracji.

W sumie.. póki co sprawdza się to, co pisałem jakiś czas temu na gg xD (pozdro dla wtajemniczonych) :P

• 1
Dołączona grafika

OFFLINE   Primo

Primo

Użytkownik

• Arenowicz
  • 86 postów

Posiadał wcześniej admina i nie było problemu. Odszedł i wrócił.

Na tak.

• 0

wrhlkh.gif

OFFLINE   Myszaty

Myszaty

Stały bywalec

• Arenowicz
  • 1296 postów

Jako, że wcześniej miałeś tutaj moderatora a w późniejszym okresie J@ to jestem skłonny dać Ci TAK. No niby odszedłeś z Areny bo chciałeś spróbować stworzyć swoją sieć, ale ccy to coś złego? Dzięki temu  zdobyłeświększe doświadczenie w tych sprawach. Z tego co widze to dla niektórych Arena  jest siecią której nie można opuścić a jak już to zrobisz to lepiej nie wracać... no ale cóż tacy zawsze sie znajdą. A i poruszając jego obecną aktywność to chyba ślepy by nie zauważył lub ktoś kto mało na forum siedzi, że stara się być w miare możliwości aktywny i pomocny.  

• 0
Dołączona grafika

OFFLINE   Dawid.

Dawid.

Stały bywalec

• Zasłużony
  • 1033 postów

Sorry, ale jestem na nie. Dopiero co wróciłeś. Myślę, że jeden nowy mod wystarczy, stawiam na Asa.

• 0

OFFLINE   Zorro

Zorro

Legenda :P

• Arenowicz
  • 476 postów

Jestem na nie dopiero co wróciłeś :P

• 0

OFFLINE   Lucas

Lucas

Stały bywalec

• Leader
  • 2404 postów
Wydaję mi się, że trochę nie przemyślałeś tego zagrania. Kłócił bym się czy bana jakiegoś dałeś po powrocie jako admin a tu już podanie na moderatora. Podanie odrzucam i nie będę tłumaczył dlaczego.
  • 2

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users